The Anderson County کمیسیون دارای یک پیام برای تنظیم کننده دولت و Tennessee Valley Authority: بیشتر زغال سنگ خاکستر افسردگی بدون تایید ما.

“وجود دارد خانواده ها در اطراف که در اینجا قرار داده اند تا با یک دسته از مسائل از (TVA را گاو اجرای نیروگاه در Claxton),” رئیس کمیسیون تریسی Wandell گفت ناکس اخبار. “ساکنان … نیاز به یک عمده بگویم چه اتفاقی خواهد افتاد.”

برای اولین بار در 50 سال را دارا است بهره برداری از آن Bull Run سوخت زغال سنگ گیاه Anderson County کمیسیون با استناد به یک قانون شناخته شده به عنوان Jackson قانون — که شهرستان رهبران می گویند نیاز به ابزار به دنبال محلی دولت تصویب هر گونه جدید خاکستر ذغال سنگ افسردگی.

“TVA ادعا آن صدق نمی کند به آنها” Wandell گفت. “(TVA مدیر ارشد اجرایی) جف Lyash به من گفت point blank: Jackson قانون صدق نمی کند. من گفت: “من با شما اختلاف نظر دارند.’ این یک مکالمه خوب. من گفت: “نگاه من نفرت نیست, کسی, اما من می خواهم شفافیت. “

Wandell و همکار خود را در کمیسیون در حال دعوت از شهروندان برای حضور در یک جلسه در ساعت 4 بعد از ظهر شنبه در Anderson County Courthouse در کلینتون به صدای افکار خود در روز را دارا است قصد دارد برای ساخت یک جدید خاکستر ذغال سنگ کمپرسی در بول رون به عنوان بخشی از آن Jackson قانون مبارزه با ابزار.

جکسون قانون شده است در این کتاب برای دهه اما هیچ دولت و یا سازمان از جمله وزارت امور خارجه از محیط زیست و حفاظت — تا به حال به دنبال آن اعمال می شود به TVA.

TVA: کمیسیون حق ندارد

این قانون نیاز به محلی دولت تصویب هر طرح را برای ساخت یک تخلیه زباله در داخل مرزهای آن جامعه است.

اما مالیات بر ارزش افزوده و TDEC سازمان وظیفه پلیس ابزار دست زدن به زغال سنگ آن خاکستر زباله می گویند این قانون صدق نمی کند به ابزار.

“این است که ما موقعیت که جکسون قانون صدق نمی کند به پیشنهاد Bull Run دفن زباله زیرا اگر آن مصمم است که ما نیاز به ساخت جدید دفن زباله ما نمی خواهد در آوردن هر گونه زباله به آن از خارج Anderson County” را دارا سخنگوی اسکات Gureck در بیانیه ای گفت.

هر دو استناد به اثبات بخش زیر در قانون: “مفاد این بخش نباید اعمال می شود به هر خصوصی دفن زباله است که می پذیرد زباله تنها تولید شده توسط صاحب آن و پذیرفتن شهرستان و یا مواد زائد جامد شهری یا معمولی خانگی زباله.”

TDEC مقامات گفت: در قبل از مصاحبه با Knox, اخبار, است که مالیات بر ارزش افزوده زغال سنگ خاکستر افسردگی “خصوصی” و تنها فروشگاه “زباله تنها تولید شده توسط” ابزار. TVA مقامات مشابه ساخته شده اند اظهارات در رد اقتدار جکسون قانون است.

را دارا است که به دنبال TDEC تصویب به ساخت جدید خاکستر ذغال سنگ کمپرسی در بول رون حتی اگر این ابزار اعلام کرد در سال گذشته آن را تعطیل گیاه در ماه دسامبر 2023.

“ما درک می کنیم که بسیاری از علاقه ما Bull Run فسیلی گیاه به خصوص که ما را در مراحل آماده سازی برای بسته شدن در سال 2023 بنابراین ما قدر هر فرصتی برای صحبت در این مورد با ما همسایه” Gureck گفت: از شنیدن.

“این مهم است که بدانید که هیچ تصمیم گیری ساخته شده است در مورد بسته شدن برنامه های در بول رون و ما مشتاقانه منتظر به پرداختن به هر گونه بالقوه سوء تفاهم ها در سراسر روند و پیشنهاد دفن زباله در این جلسه” او گفت:.

TVA زغال سنگ خاکستر کمپرسی برنامه های تماس برای 60 هکتار دفن زباله است که می تواند نگه دارید تا آنجا که 11 تن از این ضایعات سمی خورش از مواد شیمیایی و فلزات سنگین و مواد رادیو اکتیو تولید شده به عنوان یک محصول جانبی از سوزاندن زغال سنگ برای تولید برق ساخته شود در یک محله مسکونی اطراف گیاه است.

TVA طولانی گفت: آن زغال سنگ خاکستر امن است و تنها شامل “ردیابی” مقدار مواد خطرناک اما مداوم ناکس اخبار تحقیقات افشا و خنثی است که ادعا می کنند. TVA شناخته شده برای دهه Knox, اخبار, نشان داده است, آن خاکستر ذغال سنگ شامل کشت و سرطان زا مواد سمی و خطرناک که به نفس از جمله رادیوم و اورانیوم.

در سه سال پس از ناکس اخبار راه اندازی کاوشگر ساکنان در شهرستان اندرسون و همسایه Roane County, سایت عظیم زغال سنگ خاکستر نشت در کینگستون نیروگاه در سال 2008 بوده است افزایش نگرانی ها در مورد ابزار دست زدن به زباله های سمی و ادامه داد: آزادسازی آن است.

Wandell که چند دهه پیش خریداری شده و فروخته شده را دارا است خاکستر ذغال سنگ برای استفاده در بتن است در میان کسانی که ساکنان در حال حاضر نگران ذخیره سازی آن در جامعه خود را.

“این در مورد مردم’

“(TVA) از من خواست به دیدار با آنها را پس از من,” او گفت:. “آنها گفتند: کار با (Anderson County) شهردار (به آدرس نگرانی). من گفتم: ‘شما نیاز به صحبت کردن به مردم در منطقه. آن را در مورد افرادی که در اینجا زندگی می کنند.’ “

Wandell گفت: مالیات بر ارزش افزوده و TDEC امیدوار کننده برای ارسال نمایندگان به روز سه شنبه جلسه عمومی با وجود جفت موضع که کمیسیون حق ندارد بیش از ابزار برنامه.

“(TVA) حتی رسما به اطلاع ما (سودمند) است که با قرار دادن در این مرکز (خاکستر ذغال سنگ کمپرسی) و به اعتقاد من (TVA) مورد نیاز است برای انجام این کار” Wandell گفت.

را دارا است و بارها و بارها آن را گفته نشده و تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا برای ساخت جدید کمپرسی اما می خواهد مجوز برای انجام این کار فقط در مورد آن مورد نیاز است.

ابزار خریداری شده تا بیش از 100 هکتار از خانه مسکونی سایت ها و مزارع اطراف این کارخانه چهار سال پیش و به مالکان آنها برنامه ریزی برای استفاده از این ملک برای ساخت و ساز جدید خاکستر ذغال سنگ, کمپرسی, Knox, اخبار نشان داده است.

را دارا است گفت: آن را در محل ترک حداقل 5 میلیون تن زغال سنگ خاکستر آن را در حال حاضر ذخیره شده در یک گودال خاک در کنار پرچ رودخانه و مستغرق در آب های زیرزمینی با وجود مدارک و شواهد جمع آوری شده توسط ناکس اخبار و محیط زیست یکپارچگی پروژه آلودگی در آب های زیرزمینی نظارت تست چاه.

TVA اصرار آلودگی است “میراث” اتلاف و نه اثبات آن خاکستر ذغال سنگ از چاله در حال نشت خطرناک سموم به آب های زیرزمینی و آب شرب. آلودگی در نظارت بر چاه معنا نیست آبهای زیرزمینی شده است تهدید می شود.

Wandell گفت: ساکنان می تواند صدای نظرات خود را در مورد جدید خاکستر ذغال سنگ کمپرسی یا از طریق پنج شنبه شنوایی و یا ارسال نظر نوشته شده به آدرس زیر: مالیات بر ارزش افزوده مجوز 101 S. اصلی خیابان سوئیت 310, کلینتون ، 37716.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im