Anderson County سیاهههای مربوط به خود را در اولین گزارش coronavirus مورد

رمان coronavirus (COVID-19) یک بیماری همه گیر. گزارش بیماری طیف وسیعی از بسیار خفیف تا شدید از جمله مرگ است. سازمان پیش بینی گسترده انتقال خواهد رخ می دهد در ایالات متحده در ماه های آینده و توصیه های اجتماعی فاصله میان دیگر اقدامات به سرعت گسترش یافته است. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 10 صبح تا 10 شب CT روزانه.

Anderson County وارد شده خود را برای اولین بار تایید کرد coronavirus مورد گفته مقامات پنج شنبه.

Anderson County شهردار تری فرانک گفت: در انتشار Anderson County Health Department گزارش شنبه “اول آن تاييد تشخيص COVID-19.”

“با توجه به بخش بهداشت و درمان بیمار خود جدا شده و به وزارت بهداشت است که در حال حاضر مشغول تماس با ردیابی و آموزش و پرورش” شهردار نوشت. “The Anderson County Health Department نمی انتشار هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد بیمار از جمله دقیق تر موقعیت در شهرستان اندرسون.”

فرانک گفت که او خواسته وزارت بهداشت مقامات برای کسب اطلاعات بیشتر “اما آنها به من گفت که آنها نبودند انتشار اطلاعات بیشتر در این مورد است.”

او گفت: Anderson County رهبران “به شدت تشویق شهروندان به استفاده از تلفن و فکس و خدمات آنلاین; درایو از طریق خدمات به جای مراجعه به دادگاه است.”

فرانک ستایش Anderson County اورژانس خدمات پزشکی بخش برای آن coronavirus پاسخ.

“Anderson County EMS در حال کار با اولین پاسخ سازمانها برای اطمینان از ما همچنان برای پاسخگویی به نیازهای شهروندان ما و همچنین به عنوان پاسخ ما به COVID-19,” آزادی اعلام کرد. “ما همچنان به آموزش کارکنان ما در اقدامات آنها باید به عنوان اطلاعات بیشتر در مورد این ویروس می شود و در ارتباط با TN دولت EMS در این زمینه است.

“ما در حال قرار دادن به عمل غربالگری پزشکی از تمام پرسنل اورژانس زمانی که آنها گزارش کار برای اطمینان از کارکنان ما این است که نه بیمار و نه افشای سایر کارکنان و بیماران مبتلا به بیماری” آزادی اعلام کرد.

حداقل 154 نفر آلوده شده اند ایالت تا کنون با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان کردند.

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه اتاق های خبر در تنسی هستند و منحصر به فرد قرار است برای پیگیری اثرات کروناویروس در آمریکا به عنوان آنها در سراسر دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>