اندرو جانسون که استیضاح رئیس جمهور که می خواست ‘به’ دولت

این داستان بخشی از مؤتلفه حساب یک پروژه مشترک از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه اتاق های خبر سراسر جنوب انتقادی به بررسی میراث کنفدراسیون و تاثیر آن بر نژادپرستی نظاممند امروز.

اندرو جانسون در نظر گرفته خود را یک قهرمان از انسان معمولی — اما تنها زمانی که آن دسته از مردان شایع شد سفید.

17 جمهور ایالات متحده یک انسان معمولی خود را. متولد فقر در سال 1808 او فرار قراردادی بردگی در کارولینای شمالی قبل از حرکت به Greeneville, تنسی, که در آن او کار می کرد به عنوان یک خیاط متعلق به بردگان و راه اندازی فعالیت های سیاسی او به عنوان یک دموکرات است.

جانسون صعود هر پله سیاسی نردبان از alderman به شهردار به وزارت امور خارجه نماینده به وزیر فرهنگ و قبل از رئیس جمهور آبراهام لینکلن او را منصوب نظامی فرماندار تنسی در میان جنگ داخلی و سپس رسیده در سراسر خطوط حزب به انتخاب او به عنوان معاون رئیس جمهور برای سال 1864 انتخابات.

زمانی که لینکلن درگذشت از assassin’s bullet فقط شش هفته پس از جانسون در زمان, دفتر, شکسته کشور یافت آن خیره جمهور جدید فاقد لینکلن توانایی به حرکت به پایان جنگ داخلی با نکات دقیق وظریف و حساسیت. اگر چه جانسون کمک کرده بود لینکلن پایان دادن به برده داری در سراسر زمین در حال حاضر او در برخورد با جمهوریخواهان کنترل کنگره توسط کاشت خود را بصورتی پایدار و محکم در این راه از حقوق به تازگی آزاد شده ، او به زودی رشد به طور گسترده ای محبوب تبدیل شد و اولین رئیس جمهور تا کنون به استیضاح.

“جانسون تجسم این نوع از رایج مرد سفید تنفر از زمینی کلاس بلکه تا به حال این بی اعتمادی و اغلب ترس از مردم سیاه و سفید” گفت: هارون آستور یک دانشیار استاد تاریخ در مریویلل کالج که تحقیقات جنگ داخلی-عصر جنوب. “که واقعا در این موقعیت است که او را اشغال کردند. او تا به حال بسیار کمی درایت. او خوب به عنوان یک سخنران برای شرق تنسی برای Greeneville. او می تواند دستکاری تنسی سیاست را به نفع خود اما در سراسر کشور او نیست که همان را لمس کنید.”

قتل این سال از جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery برانگیخته اند, در سراسر کشور, Black Lives Matter تظاهرات و گفتگو در مورد نژادپرستی نظاممند نقش پلیس در ایالات متحده و اینکه آیا جنگ داخلی-عصر رهبران باید memorialized با بناهای تاریخی. در تنسی مقامات دولتی در میان پایدار تظاهرات گام خود را در این ماه به حرکت یک مجسمه نیم تنه از ناتان بدفورد فارست یک مؤتلفه کلی و اولیه Ku Klux Klan رهبر از دولت و کنگره به دولت در موزه.

یک نوع از بنای تاریخی را به جانسون وجود دارد در مرکز شهر ناکسویل در قالب اندرو جانسون ساختمان 18-داستان قرمز-آجر برج در انتهای جنوبی, گی, خیابان است که در فهرست ملی ثبت اماکن تاریخی. تکمیل شده در سال 1929 ساختمان برای دهه قرار دارد اندرو جانسون هتل که در آن موسیقی کشور آیکون هنک ویلیامز پدر ماند قبل از مرگ او در سال 1952. در سال های اخیر بالا است قرار دارد دفاتر برای Knox County Schools. شهرستان مصوب فروش ساختمان در اوایل این سال و در حال حاضر آن را تبدیل به یک هتل و یک بار دیگر.

اما بود که اندرو جانسون به هر حال ؟ و آنچه او باور دارد ؟

‘آلی ساختار انسان’

جانسون مدل خود را یکی پس از دیگری تنسی سیاستمدار: اندرو جکسون.

هفتمین رئیس جمهور ایالات متحده جکسون مخالف لغو برده داری و مادری آمریکایی از جنوب در یک مبارزه خونین که آمد به نام دنباله از اشک. در آن زمان جکسون به طور کلی دیده می شود به عنوان یک پوپولیست جنگ قهرمان و قهرمان انسان معمولی که به دنبال حفظ این اتحادیه اطمینان متحده حقوق و رعایت قانون اساسی ایالات متحده.

جانسون را مشاهده برده داری از نظر این که آیا آن را درست یا غلط است. جای خود را در حال تغییر موضع در مورد اینکه آیا برده داری باید لغو گرديد “توسط hardheaded عملگرا قضاوت از راه آن را تحت تاثیر کسانی که چراغ هدایت خود در زندگی — قانون اساسی اتحادیه های مشترک انسان و فرایند دموکراتیک” نوشته پل برگرون اواخر استاد تاریخ در دانشگاه تنسی که در ویرایش هزاران صفحه از جانسون مکاتبات برای اندرو جانسون مقاله پروژه.

برای سال جانسون در دفاع از برده داری به عنوان یک واقعیت اجتناب ناپذیر از زندگی و حتی گفت حق خود را برده بود و مندرج در قانون اساسی است. در یکی از اولین سخنرانی به عنوان یک سناتور ایالات متحده, او توضیح داد: این ایده و صحبت از داشتن چندین بردگان خود را.

“بردگی یا برده داری رشد می کند از آلی ساختار مرد گفت:” در سال 1857. “تمام این صحبت که ما می شنویم در سرزنش از وجود برده داری غیر فعال است و بخشی از آن را صرف نگران شده. برده داری وجود دارد; آن است که یک عنصر از جامعه در حال رشد از یک مرد روانی و فیزیکی سازمان; و تنها سوال برای ما به بحث در مورد چه نوع از برده داری ما باید نه از وجود برده داری در جامعه است; آن است که یک عنصر یک عنصر است که شما می توانید خلاص شدن از شر تا زمانی که انسان آلی ساختار است آنچه در آن است.”

جانسون معتقد بودند در آنچه به نام “herrenvolk دموکراسی” — این ایده که پایین ترین مرد سفید در سلسله مراتب اجتماعی باید بالاتر از بالاترین سیاه مرد گفت: آستور این مریویلل استاد دانشگاه. در سال 1860 سال قبل از جنگ داخلی درگرفت جانسون گفت: جنوبی ها احساس تهدید توسط چشم انداز سیاه و آزادی است که مردان فقیر را متحد با صاحبان برده به نابودی برده به جای دیدن آنها را آزاد.

“مطبوعات این سوال به آن اتمام حجت و غیر slaveholder را متحد و قلب و دست در انقیاد به آفریقایی و اگر مقاومت ساخته شود در extirpating سیاه پوست نژاد; و این است که در آن این سوال به پایان خواهد رسید” جانسون گفت: در آمریکا هستند.

‘به دولت’

جانسون یکی از بسیاری از شرق Tennesseans بازدید که تجزیه طلبی به عنوان بیهوده و اشتباه است. در واقع به اعتقاد او نبود و حتی ممکن است برای یک دولت به جدایی از اتحادیه.

در ماه ژوئن سال 1861 دولت دوم همه پرسی جدایی به پایان رسید با تنسی رای گیری به ترک اتحادیه با وجود شرق تنسی رای گیری برای ماندن در آن است. جانسون گریه تقلب را محکوم کرد در مورد تجزیه طلبی به عنوان خائن و خودداری از دادن صندلی خود را در مجلس سنا. او را تبدیل به تنها pro-اتحادیه سناتور در جنوب منجر لینکلن به او منصوب نظامی فرماندار تنسی پس از اتحادیه سربازان بطوریکه بسیاری از دولت در سال 1862.

جانسون اولویت آن سال بود برای متقاعد کردن دیگران برای پیوستن به اتحادیه — یک راه یا دیگری. که در تابستان او مطمئن مخاطبان در نشویل که “این اتحادیه تنها حفاظت از برده داری و تنها خود را تضمین کند.” زمستان که او نوشت به لینکلن و با موفقیت لابی رئیس جمهور به رد تنسی از Jan. 1, سال 1863 رهایی اعلام دستور داده است که بردگان آزاد شود در Confederate states. جانسون معتقد معافیت تنسی از اندازه گیری کمک خواهد کرد او را به درخواست تجدید نظر به نسیم صاحبان برده آستور گفت: اما او به زودی در بر داشت آن را ندارد اثر او مورد نظر است.

در اواسط سال 1863 جانسون در آمده بود در حمایت از آزادی به عنوان یک راه برای پایان دادن به جنگ و حفظ اتحادیه و دست نخورده است. او آزاد خود را بردگان در اوت. 8 سال است که گفتن آنها را آنها می تواند خود را ترک مزرعه خانواده و یا کار و اقامت برای پرداخت. مردم سیاه و سفید در شرق تنسی را جشن گرفت که در تاریخ به عنوان روز رهایی از زمان.

جانسون تغییر در موقعیت خوشحال لینکلن که معلوم خواهد نیاز به متحد کردن کشور در چیدن یک معاون رئیس جمهور برای انتخابات آینده. “خدا شما را برکت دهد” رئیس جمهور نوشت: در نامه ای به فرماندار نظامی. “گرفتن آزادی خود را به دولت جدید دولت — قانون اساسی — و وجود خواهد داشت هیچ کلمه ای را به عنوان شکست برای مورد شما. بالا بردن رنگی سربازان من فکر می کنم تا حد زیادی کمک در هر راه است.”

جانسون را تبدیل به ابزاری برای پایان دادن به برده داری اما او اغلب روشن ساخته خود را نگرانی اصلی بود برای مردم بردگان خود را.

“من به عنوان من در حال حاضر برای یک مرد سفید پوست را, دولت و به صورت رایگان هوشمند, سفید, حوزه, به جای یک سیاه پوست به اشراف او گفت:” در یک سخنرانی در فرانکلین در ماه اوت سال 1863. “شما گفت: برده داری بود و بالاتر از دولت و به دنبال تایید این طرح خود را عقب کشیدم. اگر در این لگد برده داری باید به من می گویند اجازه دهید آن را برو! من برای دولت من با یا بدون برده داری اما اگر هر دو دولت و یا برده داری باید هلاک من می گویند و من از دولت و اجازه سیاهان است.”

جانسون اغلب استدلال رایج در آن زمان است که رهایی “را بیشتر از مردان سفید از آن را سیاه و سفید مردان است.”

“این یکی از بیشتر به لحاظ سیاسی قدرتمند ضد برده داری استدلال که برده داری بود به خصوص برای افراد سفید به دلیل آن متمرکز تمام قدرت مالکیت زمین و سرمایه در دست یک اشرافی نخبگان” آستور گفت. “اگر شما شکستن قدرت از این کشاورزان به شما اجازه خواهد داد که عادی مردان سفید به زمین در غرب فرصتی برای رقابت بهتر دستمزد. این نوع از هسته اصلی حزب جمهوری خواه.”

‘جهان است که دیگر وجود’

جانسون رئیس جمهور شد پس از لینکلن را ترور 15 آوریل 1865 و را — اکثر مورخان توافق دارند — وحشتناک است.

حتی کاخ سفید وب سایت رسمی توصیف جانسون به عنوان “یکی از مهمترین تاسف از رئیس جمهور.”

با کنگره در جلسه جانسون شروع به بازسازی سابق مؤتلفه متحده توسط خودش. مردی که تا به حال سال ها وقت صرف نرده در برابر نخبگان و ادای سوگند او می خواهم مجازات خائن در حال حاضر وعده داده شده آنها می تواند به دست آوردن مجدد زمین های خود را دریافت کرد تا زمانی که آنها آمدند تا او را در دامان. تاکتیک های خود را اجازه بسیاری از جنوبی ها که در قدرت بودند قبل از جنگ برای بازگشت به قدرت پس از آن. تا حد زیادی از چپ به دستگاه های خود را چندین ایالت به زودی تصویب قوانینی که محدود به حقوق آزاد برده.

“داستان جانسون در 1866-67 می آید نزدیک به تطبیق تواریخ در مورد طاعون است که دچار مقدس مصر و یا سختی که احاطه کار” برگرون UT استاد نوشت: در مقالات اندرو جانسون. “اما حقیقت را بگوید او مشکلات خود را بر خود — از طریق معاندت خود عدم انعطاف او pro-جنوب تعصب خود رفتار نامنظم (به خصوص در بلندگو سکو) و ایثار و اعتقادات در مورد جهان است که دیگر وجود داشته است.”

جانسون به نظر می رسید می خواهند آمریکا را به بازگشت به راه آن بود که قبل از جنگ با مردم از لحاظ فنی رایگان از برده داری اما هنوز هم تنزل به این طبقه در جامعه است. کنگره رهبری به اصطلاح خواهان رادیکال سعی در کمک به تازگی بردگان با عبور از قانون از جمله حقوق مدنی قانون از سال 1866 ساخته شده است که تمام مردم دنیا در آمریکا شهروندان با حقوق خاص و Freedmen را اداره عمل که با هدف به غذا و سرپناه و زمین به مردم سیاه و سفید و دیگر آواره جنوبی.

جانسون وتو هر دو صورتحساب گفت: آنها بی ارزش نقض متحده حقوق. دولت نباید تصویب چنین اقداماتی به دلیل آن را به حال هرگز قبل از.

“در تمام تاریخ ما در تمام تجربه ما به عنوان یک زندگی مردم تحت فدرال و دولت قانون چنین سیستم که فکر با جزئیات این لایحه تا قبل از ارائه شده و یا به تصویب رسید” جانسون نوشت: در حق وتو پیام برای حقوق مدنی عمل می کنند. “آنها برای ایجاد امنیت نژاد رنگی پادمان که به بی نهایت و فراتر از هر گونه که دولت به طور کلی تا به حال ارائه شده برای نژاد سفید. در واقع تمایز از نژاد و رنگ است که توسط بیل ساخته شده به کار به نفع رنگی و در برابر نژاد سفید.”

کنگره overrode جانسون وتو و منفجر صورتحساب از طریق به هر حال. زمانی که پایه و اساس حقوق مدنی قانون بعدها 14 متمم قانون اساسی اعطای تابعیت به هر کس در آمریکا متولد شده اند و از حمایت مساوی قانون Johnson مخالف است که بیش از حد. و یک بار دیگر او را از دست داده است که مبارزه با.

جانسون سال-جنگ طولانی با جمهوری خواهان کنگره به اوج خود رسید با استیضاح در سال 1868 پس از اخراج او یک دولت رسمی که مخالف سیاست های خود. سنا آمد فقط یک رای کوتاه از او را محکوم و از بین بردن او را از دفتر.

جانسون تصمیم به اجرای مجدد انتخابات آن سال و به جای بازگشت به تنسی که در آن او فرار ناموفق برای یک خانه در ایالات متحده صندلی. سپس او برنده انتخابات سنا در سال 1875 تنها به مرگ از سکته مغزی چهار ماه پس از ادای سوگند ،

“من می خواهم شهرت من به پایین روشن” رئيس جمهور سابق گفت: در سال 1869. “وجود دارد و نه رنگی در تنسی آزاد توسط آقای لینکلن رهایی ا … که این کار را کرد ؟ من در مراحل کنگره آمریکا در نشویل در میان شور و هیجان و خطرات آن ساعت در حالی که موشک از مرگ در پرواز بودند. من خودم اعلام کرد که برده داری دیگر وجود در تنسی و هر مرد به رایگان از اصول ذاتی در او.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortturkuaz korsan taksibirthday giftkameralı su tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma Mobil Ödeme Nakite ÇevirmeTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme BozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmakedi sahiplenme