تلویزیون اندروید اضافه می کند جدید یوتیوب جستجو امکانات


Android TV اعلام کرد که محصول جدید ارتقا امروز در نظر گرفته شده برای هدایت کاربران به یوتیوب در میان جریان همه گیر سوخت سنبله در جریان استفاده است.

به عنوان مشخص شده در یک وبلاگ نوشته شده در دوشنبه توسط شرکت گوگل مطالب جدید-رویه ردیف در Android TV homepage صفحه شامل موارد زیر است:

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

Covid-19 News — این نه توضیحی جدید کاربر-رابط جزء خواهد شد از ویژگی های “تازه ها” اخبار “معتبر ناشران محلی و مقامات بهداشت و درمان” گوگل گفت.

اقامت خانه #WithMe — این سطر را در سطح محتوا و مضمون در اطراف, آشپزی, تناسب اندام, موسیقی زنده و دیگر YouTube برنامه نویسی است که کمک می کند تا کاربران “ماندن” دلیل پناه در محل.

رایگان فیلم از یوتیوب — گوگل مشخص نیست هر عنوان برای این توضیحی ویژگی های جدید اما “رایگان با تبلیغات” زبان به نظر می رسد نشان می دهد معمولی AVOD گیاهان و جانوران است.

همچنین بخوانید: اندروید تلویزیون پروژکتور می شود Netflix پشتیبانی برای اولین بار

گوگل گفت: همچنین با اضافه کردن یک جدید “فهرست پیگیریهای من” تب برای آندروید, تلفن همراه را قادر خواهد ساخت که اندروید از کاربران تلفن های هوشمند به استفاده موثر تر ویژگی های جستجوی گوگل برای پیدا کردن چیزی برای تماشا میان همه خدمات آنها را به اشتراک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>