Android TV Set-top راه حل های اعلام شده توسط Broadcom و Verimatrix


فروشندگان اعلام قبل از ادغام با ایران گوگل-حمایت نرم افزار پشته بیشتر ارتشاح تلویزیون پرداخت CPE بازار

پرداخت TV set-top فروشندگان Verimatrix و Broadcom اعلام کرده اند یک همکاری جدید آنها می گویند را با سرعت اپراتور استقرار اندروید تلویزیون پرداخت تلویزیون جعبه تنظیم بالا.

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

پاریس-بر اساس Verimatrix متخصص در محتوا امنیت و ارائه آن محتوای ویدئو قدرت سیستم (VCAS) فن آوری به سن خوزه-دفتر مرکزی chipmaker Broadcom برای ایجاد pre-مجموعه یکپارچه-قطعات بالا برای اندروید TV-بر اساس مجموعه ها.

قبل از ادغام آنها می گویند را به بازار آسان تر برای پرداخت اپراتورهای تلویزیون که به طور فزاینده ای تبدیل به تلویزیون اندروید به مشتریان خود را با نسل بعدی تجربه کاربر. تلویزیون اندروید به کاربران می دهد دسترسی به فروشگاه Google Play است که برنامه برای همه چیز از Netflix به یوتیوب به Hulu به CBS همه دسترسی داشته باشید.

اندروید تلویزیون همچنین شامل کنترل صدا از طریق گوگل مادری دستیار ادغام. اخیر تجدید نظر تکنولوژی گزارش تحقیق پیشنهاد Android TV پدیدار خواهد شد که غالب set-top پلت فرم در سطح جهانی بیش از پنج سال آینده.

همچنین بخوانید: اندروید TV به تبدیل شدن به غالب جهانی پرداخت TV Set-top پلت فرم: گروه پژوهشی

“چه منحصر به فرد در مورد همکاری ما است که آن را قادر می سازد هر دو سریع و امن استقرار حق بیمه خدمات ویدئویی از طریق تلویزیون اندروید—ما مفتخریم به عنوان اولین فروشنده امنیتی برای فعال کردن Broadcom به ارائه این برای 4K/UHD محتوا” گفت: Verimatrix COO Asaf اشکنازی, در بیانیه ای. “هر STB فروشنده یا تصویری ارائه دهنده خدمات است که انتخاب ما از قبل راه حل یکپارچه می توانید بقیه مطمئن است که روند استقرار اندروید TV و همچنین مدیریت آینده ارتقاء خواهد بود به عنوان بدون هیچ زحمتی رایگان که ممکن است با حداقل زمان و تلاش مورد نیاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>