سالگرد پت Summitt مرگ: او صریح صدا برای ورزشکاران

Carpool از گرجستان به ناکسویل برای پت Summitt مراسم تشییع جنازه پر شده بود با انعکاس و reminiscing. هفت سابق بانوی جلد گریه کرد و خندید و به عنوان آنها به اشتراک گذاری خاطرات در طول رانندگی خود را مربی سابق.

در نهایت گفتگو تبدیل به مسابقه. شش نفر از اعضای این گروه در میان سیاه برای اولین بار بازیکنان به بازی برای Summitt در تنسی است.

صحبت در مورد آنها چقدر Summitt کمک به آنها را رشد به عنوان بازیکن اما مهمتر از همه به عنوان مردم است. آنها هرگز احساس به حاشیه رانده شده و همیشه احساس ارزشمند است.

“من تا به حال هیچ ایده من یکی از اول تا پت مراسم تشییع جنازه 30 سال بعد. من هرگز حتی فکر آن را قبل از آن گفت:” لیزا وب Thu که بازی برای Summitt از 1983-88. “این بدان معنی است که او آن را کردم راست. او بدیهی است که مطالعه و مطمئن ساخته شده او می دانست که هر بازیکن و آنها که بودند و مربی آنها را بر این اساس روشن و خاموش دادگاه. آن را سیاه یا سفید با پت.”

Summitt همیشه با استفاده از پلت فرم خود را برای ترویج تغییر

به عنوان بسکتبال زنان جهان نشانه چهار سال سالگرد Summitt مرگ از بیماری آلزایمر در یکشنبه Summitt سابق بازیکنان این باور است که او رهبری خواهد بود با ارزش در حال حاضر بیش از هر زمان با توجه به آب و هوای فعلی کشور است.

با تظاهرات roiling ملت و coronavirus upending عادی زندگی ورزشی همواره در خط مقدم فشار برای تغییر. مربیان باید نگاه شده است به واکنش های خود را و سابق بانوی Vols هیچ شکی نیست Summitt شده اند که صریح صدا.

همیشه یک مدافع شدید برای برابری جنسیتی آنها می گویند Summitt را به ارمغان آورد همان انرژی در جریان مبارزه برای برابری نژادی. آنها اعتماد به نفس او را تقویت بازیکنان خود را به صحبت کردن و اقدام است.

“او همیشه با استفاده از پلت فرم خود را برای ترویج تغییر و بهتر شدن زندگی مردم و ترویج برابری و او انجام می شود که در حال حاضر گفت:” چهار بار همه آمریکایی Candace پارکر که بازی برای بانوی جلد از 2004-08. “در مایل برابری آن نه فقط برابری جنسیتی. آن است که برابری در سراسر هیئت مدیره که شامل مسابقه که شامل دین است. این شامل تعدادی از چیزهایی که من فکر می کنم من می توانم بگویم او را نمی ولگرد دور از او بود که از آنجا که این چیزی است که او مجسم حتی پس از آن.”

نیکی McCray-Penson بود به تازگی نام این مربی بسکتبال در می سی سی پی امور خارجه. دو بار UT همه آمریکایی شده است با استفاده از Summitt به عنوان یک راهنمای برای چگونه به حرکت نامشخص طبیعت از او چند ماه اول در کار است.

“همیشه ایستادن برای آنچه که شما در باور و درمان مردم راه شما می خواهید به درمان می شود. همه آن چیزهایی است که او به ما آموخت من آموزش بازیکنان ما و گذشت همراه است که اطلاعات گفت: McCray-Penson که بازی های برگزار شده در دانشگاه تهران از 1991-95. “من می خواهم آنها را به صدا و قادر به نشان دادن خود و رسیدگی به سختی با کلاس.”

McCray-Penson به وضوح می تواند Summitt واکنش به خشم و فریاد برای عدالت اجتماعی ناشی از قتل چند غیر مسلح سیاه شهروندان است.

“اگر شما می دانستید پت, او تا به حال یک قلب از محبت و او همیشه بود برای آنچه درست است. آن چیزهایی است که بسیار برای او مهم است و آن چیزی است که ساخته شده تا DNA” McCray-Penson گفت. “او خواهد بود ایستاده در کنار آنچه حق است و سخن گفتن در آن همه چیز به خاطر صدای قدرتمند بود.”

شیلا Collins استخدام شد به تنسی توسط Summitt از Athens, Georgia در سال 1981. او وارد پنج سال پس از تریش رابرتز شد اولین بار, سیاه, بازیکن به بازی برای Summitt در دانشگاه تهران در سال 1976.

مادر او در ابتدا مردد به اجازه Collins ترک دولت اما اعتماد Summitt خواهد مراقبت از او را. در طول دبیرستان کالینز’ اتوبوس تیم شد لرزاند در Forsyth County, به عنوان یک وسیله نژادی ارعاب اما کالینز می گوید: او هرگز تجربه هر گونه تنش در تنسی

“پت محافظت ما را با زندگی خود را در هر جنبه” کالینز گفت. “وجود دارد هیچ سوال در ذهن من او را احتمالا رفته دریا برای ایستادن در برابر هر چیزی منصفانه. او را نمی شود ترس به گام وجود دارد و می گویند این اشتباه است چرا که او تا به حال یک رابطه شخصی با ما و تولیدات ما شکل گرفته و ما به زنان است.”

گذشته از تمایل به پیوستن به یک قهرمانی برنامه McCray-Penson آمد به تنسی چون او را دیدم که چگونه دیگر سیاه زنان سرآمد تحت Summitt در تمام جنبه های زندگی است.

“برای من این بود که همه چیز در مورد بازی برای کسی که می تواند کمک به من در رسیدن به رویاهای من, و من هنوز هم بر این باورند در این روز Pat بود کسی که به من فروخته شده که او به عنوان یک فرد” McCray-Penson گفت. “او بسیار relatable به من و دیدن چگونه زنان از رنگ در آن زمان بودند بسیار موفق در برنامه صحبت کرد حجم به من. او را دیدم هرگز مسابقه. او فقط دیدم خوب در مردم و درمان همه یکسان است.”

بانوی Vols, برجسته, تمام, سیاه, شروع, صف, در طول پارکر فصل نهایی در دانشگاه تهران در 2007-08. پارکر به یاد می آورد Summitt آوردن تیم با هم به بحث در مورد پتانسیل انشعابات که Summitt را برای بسیاری از دیگر اجتماعی و مسائل جنسیتی.

“کسانی که جلسات تیم که در آن ما تا به حال کسانی که سخت مکالمات. ما آنها را به عنوان یک تیم بلکه به صورت جداگانه گفت:” پارکر در 13 فصل با WNBA را لوس آنجلس اسپارکس. “است که یک چیز در مورد مربی او واقعا خجالتی و دور از ناراحت کننده است و من فکر می کنم در حال حاضر جهان در برخورد با آن است. ما باید خودداری از ناراحت کننده برای یک مدت زمان طولانی که آیا ما آن را می دانستند یا نه. که نبود تجربه من با مربی است.”

یک خواهری از ابعاد حماسی

Summitt عملکرد تیم او به عنوان شایسته سالاری در دادگاه است. بازیکنان به دست آورده خود را از طریق کار سخت و تعهد و اعتماد. او بازیکنان می گویند همان فلسفه برگزار واقعی فراتر از چوب جنگلی.

Summitt می خواست همه آنها را برای رسیدن به پتانسیل خود را و هرگز حل و فصل. همه 161 بانوی جلد که بازی برای Summitt در 38 فصل از دانشگاه فارغ التحصیل شد.

“او من را تشویق به دریافت مدرک کارشناسی ارشد من است چرا که او می دانست که می خواهد به من کمک پرش شروع زندگی حرفه ای من” گفت: Webb Thu که مشغول به کار در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در طول 30 سال گذشته. “او آن چیز اضافی او نمی باید انجام دهید. من واقعا سپاسگزار در حال حاضر و برای همیشه خواهد بود سپاسگزار برای همه چیز او برای من در خارج از من به عنوان یک بازیکن بسکتبال است.”

از پارکر تو از “پای چپ. پای راست. تنفس.” به روزانه انگیزشی سخنان چاپ شده بر روی تکه های کاغذ در اطراف خانه Summitt بازیکنان نگه داشتن روح و روان او را به قلب خود را به کمک به آنها حرکت بار دشوار است.

آنها تبدیل به طرفداران هر یک از دیگر در غیاب او و سعی کنید به انجام همه چیز ممکن است به زندگی می کنند تا به Summitt آرمان.

“در این روز ما بسیار زیاد است و صحبت می کند جلد به ما خواهری,” No-Penson گفت. “از طریق اقوام مختلف در سنین و تجارب وجود دارد یک سطح از تعهد و درک شده است که از طریق نسل منتقل چرا که ما برای او. آن را واقعا فوق العاده برای انجام این سنت و میراث او برای ما است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>