یکی دیگر از نرم سه ماهه برای CCAP درآمد


اما این تعجب آور نیست در یک نقطه عطف

به طور کلی درآمد از همگرا کابل دسترسی به پلت فرم راه حل در 4Q 2019 نرم بود ادامه یک روند است که غالب در سراسر 2019. درآمد در سال 2019 پایین بود حدود 28 ٪ در سال در سال از سال 2018 است. این نرمی است که حداقل بخشی مربوط به کاهش در سرمایه صرف از عمده MSOs. در واقع مقیاس پذیر هزینه های زیربنایی برای منشور و Comcast پایین بود حدود 35 درصد طول همان دوره است.

چرا عمده اپراتورها هزینه های کمتر زمانی که تقاضا در شبکه های خود را نگه می دارد در حال رشد? بخشی از پاسخ این است که آنها تا حد زیادی پیچیده خود را DOCSIS 3.1 استقرار. اما بیشتر وجود دارد.

صنعت است که در یک نقطه عطف. توزیع دسترسی معماری (DAA) فراهم می کند یک چارچوب خوبی برای اپراتورها برای اضافه کردن ظرفیت بدون مربوطه نیاز به اضافی headend فضا و قدرت و منجر به بهبود در کیفیت خدمات به دلیل تبدیل به سیگنال های دیجیتال به جای آنالوگ. اما DAA طول می کشد اپراتورها به یک جدید عملیاتی پارادایم است که نیازمند برنامه ریزی دقیق قابل توجهی تست و حتی سازمانی تجدید. در اینجا برخی از مسائل که با آن اپراتورها باید به ادعا:

  • امروز از راه دور PHY نسخه از DAA است و بیشتر به طور گسترده ای مستقر شده اند از راه دور MACPHY به دلیل امکانات و راه حل های بالغ هستند. در دور PHY های MAC و PHY از هم جدا هستند و بر خلاف یکپارچه CCAP; این به این معنی است که اپراتورها باید به آدرس پارك مسائل زمان بین CMTS و از راه دور PHY دستگاه (RPD)s که می تواند در دسترسی به گره یا در یک کنترل از راه دور PHY قفسه. هنگامی که از راه دور MACPHY است میدان مستقر در مقیاس این احتمال وجود دارد که چالش های دیگر ظهور خواهد کرد.
  • همانطور که گفته شد در DAA سیگنال های انجام شده بیش از IP. این به ارمغان می آورد پیشرفت های قابل توجهی در کیفیت خدمات اما نیاز به یک متفاوت skillset. درست است که IP تخصص است و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس و محیط جدید نیاز به کمتر صنعت خاص تخصص; اما OSP پرسنل که صرف حرفه خود را در برخورد با RF را نمی خواهد تبدیل به IP کارشناسان یک شبه. این نیاز به آموزش و در برخی موارد استعداد های جدید.
  • همکاری یک چالش باقی مانده است با وجود شجاع صنعت تلاشهای CableLabs’ پاسداشت. DAA یک جوان, تکنولوژی, که بدان معنی است که راه حل های در حال تصفیه شده به عنوان فروشندگان و اپراتورهای یادگیری از زندگی زمینه استقرار. به عنوان راه حل های تکامل و سازگاری تست باید تکرار شود. اکوسیستم حل و فصل خواهد شد در طول زمان اما آن را تعجب آور نیست که بسیاری جاری در زمینه پیاده سازی هستند bookended (RPDs و CMTS از همان فروشنده).
  • اپراتور نیاز به مراقبت زیادی برای انتخاب یک راه حل است که پشتیبانی از تمام خدمات موجود و به طور گسترده تست راه حل جدید به اطمینان حاصل شود که تمام خدمات اندازه کافی پشتیبانی و مشتریان خواهد بود نه منفی نهفته است.
  • روش های جاری و روش playbooks نیاز به تغییر به عنوان فرآیندهای سنتی برای چیزهایی مانند تشخیص نشت و جعبه تنظیم بالا کنترل دیگر قابل استفاده در محیط جدید است. درست است که محیط جدید در طول زمان تبدیل خواهد شد راحت تر به کار با بسیار بهبود یافته خطا پیشگیری و بازسازی است.
  • طراحی همگرا اتصال شبکه این شبکه اترنت که اتصالات این CMTS هسته با RPDs. طراحی و اجرای یک سیستم است نه یک کار بی اهمیت و نیاز به برنامه ریزی دقیق.

این اما چند نمونه از آنچه که یک اپراتور که در حال برنامه ریزی یک حرکت به DAA را در نظر بگیرید. بنابراین تعجب آور نیست که اپراتورها با دقت و به عمد خود را در حال توسعه مهاجرت در نظر دارد. برای کسانی که شاهد موارد دیگر از فن آوری های جدید معرفی زنده شبکه یک اپراتور چنین اندازه گیری سرعت طبیعی است و انتظار می رود. این اولین بار نیست که یک تکنولوژی جدید می شود کرات تا با تهاجمی پیش بینی برای زمینه معرفی و اما به ناچار مطابق با قوانین گرانش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>