سرود نام جیمی Pollack رئیس درآمد افسر مبارزه با گروه رسانه ای

رسانه و ورزش اقدام اجرایی Jaime Pollack شده است به نام رئیس درآمد افسر برای مبارزه با گروه رسانه ای یک بخش از سرود Sports & Entertainment, Inc. در این تازگی ایجاد موقعیت Pollack خواهد نظارت بر تمام نسل درآمد برای این گروه که شامل کلاس جهانی خواص مبارزه با شبکه و محبوب تاثیر ارتقاء کشتی. پولاک را گزارش خواهد شد به طور مستقیم به اد Nordholm رئیس مبارزه با گروه رسانه ای و مدیر شرکت افسر برای سرود. او می پیوندد سرود موثر ژوئیه 1 سال 2020 خواهد شد و مستقر در لس آنجلس است.

“جیمی واقعا پهنای گسترده ای از تجربه در تمام جنبه های ورزشی طیف — از برش لبه قلمرو esports به محبوب ترین, مخلوط هنرهای رزمی, توسعه در جهان” گفت: Nordholm. “او به ارمغان می آورد باور نکردنی شجره نامه به جدول داشتن جعلی موفقیت در سراسر جهان با مارک های بزرگ مانند UFC و اکتیویژن بلیزارد. این مجموعه ای از مهارت های منحصر به فرد نمی تواند بیشتر مربوط به امروز و به عنوان مبارزه با گروه رسانه ای همچنان به رشد و گسترش خود بی نظیر تخصص و متنوع شبکه ای از ارتباطات در این عرصه خواهد شد سرعت بخشیدن به ما رشد درآمد.”

“این یک فرصت باور نکردنی و من هیجان زده به تجربه من برای مبارزه با رسانه های گروهی” پولاک گفت. “این واقعا احساس می کند مانند یک جا برای من و من نگاه به جلو به پیوستن به سرود اجرایی تیم رهبری که ما کار به درایو حتی ارزش بیشتری برای تاثیر کشتی و مبارزه با شبکه در حال رشد موجود جریان درآمد شناسایی فرصت های جدید و در حال توسعه معنی دار صنعت مشارکت.”

قبل از پیوستن به سرود پولاک به عنوان معاون رئيس جمهور از رسانه ها و توسعه کسب و کار در اکتیویژن بلیزارد. او مسئول مستقیم esports رسانه ها و توزیع در سراسر راه اندازی از سرپرستی و Call of Duty لیگ از جمله مذاکره عمده esports دیجیتال جریان معامله در آمازون کشش پلت فرم تامین پیشگامانه esports خطی پخش تلویزیونی همکاری با ABC دیزنی XD و ESPN شبکه و ایجاد جدید عبور از اقیانوس اطلس توزیع رسانه در کلید اروپایی و بازارهای آسیایی.

قبل از اکتیویژن بلیزارد Pollack برگزار شد چندین موقعیت های سطح بالا با MMA نیروگاه UFC برای بیش از یک دهه. به عنوان SVP جهانی, مطالب و مدیر کل آمریکای لاتین, Pollack کمک را UFC از داخلی و مبارزه با پروموتر به یک جریان اصلی چند-میلیارد-دلار جهانی ورزش اموال. او پیشگام UFC را نقطه عطفی راه اندازی در برزیل و کمک به سرعت در حال گسترش این سازمان در سراسر امریکا لاتین. در زیر جهت UFC راه اندازی UFC شبکه انجام شده عمده در سراسر جهان زندگی می کنند-برنامه های تلویزیونی ایجاد سیستم عامل برای رنگ آبی تراشه حامیان و توسعه محلی جنگنده استعداد. پولاک همچنین راند تولید اولین بین المللی فصول ضربه سری واقعیت “نهایی جنگنده” منجر به موفقیت رتبه بندی نام تجاری آگاهی و رشد کسب و کار و جریان اصلی استقبال از MMA در تلویزیون. علاوه بر این او به عنوان رئيس جمهور از غرور مبارزه قهرمانی در ژاپن پس از UFC را تصاحب و او ایجاد کرده است ده ها تن از دیگر رسانه های عمده بازاریابی و نام تجاری مشارکت در سطح جهان است.

قبل از پیوستن به UFC Pollack رسانه ها وکیل در NBCUniversal تلویزیون ، پولاک دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه ویسکانسین – مدیسون و یک J. D. درجه از هوفسترا مدرسه قانون است. او یک مجوز وکیل در ایالات کالیفرنیا و نیویورک و نوادا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>