سرود ورزش & سرگرمی و iHeartMedia, اعلام همکاری استراتژیک

مشارکت شامل ارتقاء سرود خواص در سراسر iHeartMedia, چند پلت فرم شبکه های صوتی و همکاری در برنامه نویسی اصلی

Los Angeles, CA (9 مارس سال 2020) – سرود Sports & Entertainment Inc., یک جهان یکپارچه چند پلت فرم رسانه های شرکت و iheartmedia, Inc. (نزدک: IHRT) آمریکا منجر صوتی شرکت امروز اعلام کرد که آنها وارد کرده اید به چند سال توافق برای ایجاد یک همکاری استراتژیک که در آن طرفین به همکاری در شرکت تولید اصلی برنامه نویسی و بازاریابی سرود خواص در سراسر iHeartMedia, چند پلت فرم شبکه های صوتی.

مشارکت در یک زمان می آید برای توسعه به سرود به دست آورد که اکثر علاقه AXS TV در سال 2019 تبدیل شدن به شرکای با باقی مانده سهامداران علامت کوبا و Anschutz Entertainment Group در حالی که آوردن استیو هاروی جهانی به این شرکت به عنوان یک سرمایه گذار و مشاور در توسعه محتوا. سرود نیز به تازگی اعلام کرد که آن را به حال تبدیل شدن به یک سرمایه گذار و شریک استراتژیک در PlayersTV ورزشی, شیوه زندگی, شبکه های دیجیتال راه اندازی شد که با بازیکنان رسانه ها ،

“ما همچنان به ساخت کلید همکاری های استراتژیک است که گسترش رسیدن به ما گفت:” لن Asper, سرود, مدیر عامل شرکت. “ما همکاری جدید با iHeartMedia, به ما می دهد دسترسی بی سابقه ای به خود چهارم از یک میلیارد ماهانه شنوندگان رسیدن به 9 بیرون از 10 آمریکایی در هر ماه از طریق آن شبکه ملی ایستگاه های رادیویی محلی و خود را همه جا حاضر دیجیتال, برنامه, زنده, حوادث, پادکست ها و خواص دیگر. پیوستن به نیروهای با iHeartMedia, فراهم می کند یک فرصت ارزشمند برای گسترش رسیدن به از مارک های ما و برای ایجاد منحصر به فرد و محتوای اصلی است که در خدمت ما پرشور در جوامع است.”

“این یک زمان هیجان انگیز برای سرود به عنوان آنها همچنان به گسترش خود برسد” گفت: پیتر Volynsky معاون اجرایی رئیس جمهور از شرکت توسعه و سرمایه گذاری برای iHeartMedia,. “ما به دنبال به جلو به همکاری با سرود تیم ارائه حتی بیشتر منحصر به فرد و قانع کننده محتوا برای مخاطبان ما, در حالی که همچنین کمک به آنها در ساخت بیشتر آگاهی و رشد نام تجاری خود را از طریق ما عظیم در مقیاس ملی و رسیدن به سراسر قدرتمند ما چند پلت فرم دارایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>