سرود ورزش و سرگرمی ارائه می دهد پیش نمایش رایگان از آن محبوب موسیقی متمرکز شبکه AXS TV و فیلم پرفروش کانال HDNET فیلم به تمام توزیع کنندگان در حال حاضر در دسترس از طریق ممکن است

سرود Sports & Entertainment, Inc., یک جهان یکپارچه چند پلت فرم رسانه های شرکت امروز اعلام کرد که این شرکت ارائه پیش نمایش رایگان از محبوب خود در شبکه های کابلی AXS TV و HDNET فیلم به تمام توزیع کنندگان در حال حاضر شروع و در حال اجرا را از طریق ممکن است. این حرکت اجازه می دهد تا توزیع کنندگان به ارائه هر دو کانال به صورت رایگان به غیر مشترکین دادن بینندگان دسترسی کامل به AXS TV و HDNET فیلم’ کتابخانه گسترده ای از حق بیمه سرگرمی. شرکت توزیع ارائه عبارتند از: AT&T TV سیستم عامل DirecTV و U-آیه و همچنین ملی تلویزیون کابلی تعاونی (NCTC).

AXS TV برتر کابل کانال متخصص در موسیقی با مضمون محتوا در ایالات متحده سوخت گسترده فهرستی از تحسین مستند, candid, مصاحبه, فراموش نشدنی, کنسرت, و بیشتر. در طول این پیش نمایش دوره بینندگان قادر خواهد بود برای لذت بردن از سری جدید و قسمت و همچنین روزانه یک تخته سنگ از سرپرستی کنسرت دادن به دوستداران موسیقی نهایی صندلی ردیف جلو به اجرای چنین تاریخی جده جهان متحرک در مارس 5, که دارای یک ستاره نکردم ترکیب افسانه ای استعداد مانند جانت جکسون, 50 Cent, Steve Aioki, لیام پینو آینده. اضافی نکات برجسته عبارتند از اصلی AXS TV series مانند ده بالا نشان دادکه در آن معشوق هنرمندان دی اسنایدر, Mark McGrath, Lita Ford و بیشتر شکستن بهترین “حماسه آهنگ ’74” “Rockin’ خواهر و برادر” و “80s شکستن آهنگ, , در میان دیگران; و همچنین افراد مشهور, نشستن به پایین سری بزرگ مصاحبه با دن نه, و all-star jam سری Rock & Roll سفر جاده ای با سامی هاجر, فقط به نام چند. این شبکه همچنین ارائه متنوع صف گیشه standouts از جمله تعلیق درام یک جهان کامل با کوین کاستنر در آوریل 8 و The Iceman با مایکل شانون در 15 آوریل و جایزه اسکار®برنده روانی هیجان ارسال شده در مارس 8 و راننده تاکسی در مارس 29.

HDNET فیلم ارائه نهایی فیلم-تماشای تجربه بی سابقه ای انتخاب برنده جایزه کلاسیک, فیلم های پرفروش, حماسه و مدرن علاقه مندی ها از سال 1980 تا به امروز. در این پیش نمایش دوره بینندگان می توانید انتظار برای لذت بردن از یک شش بسته از کمدی بازدید با بازی جف بریجز در آماتور, استیو مارتین در پلنگ صورتی, Kurt Russell در اتومبیل استفاده می شود و بیشتر به عنوان بخشی از “احمق آوریل” بلوک در مارس 1; به عنوان به خوبی به عنوان یک “Biopic موسیقی ماراتن” شرح زندگی برخی از موسیقی تاثیر گذار ترین هنرمندان بازیگران Gary Busey در The Buddy Holly Story, Lou Diamond Phillips در La Bambaو وال کیلمر در درب در 11 آوریل و مارس 20; و دو دوز Dustin Hoffman, قرار دادن ویژه در دو اسکار®برنده جایزه بازیگر بهترین فیلم از جمله Midnight Cowboy و لنی در آوریل 16. و در ماه مه کانال جشن روز مادر با یک روز ماراتن شامل بی باک زن-led مورد علاقه های شما مانند فروشگاه زیبایی و لیگ از خود را در مارس 10, و سلام سینما پیشگامی کلینت ایستوود در 90 روز تولد با یک حرفه ای پوشا فهرستی از برخی از ترین کار قطعی اعم از غربی کمدی Paint Your Wagon سیاسی, هیجان انگیز قدرت مطلقدر تاریخ 30 مه.

“در طول زمان به چالش کشیدن مانند این موسیقی و فیلم می تواند آرامش گفت:” شیدا قهوه ای, شلاق زدن, توزیع سرود. “آنها کمک به مردم را در ذهن خود از خود ترس و نگرانی برای چند ساعت و القای یک حس از حالت عادی به در غیر این صورت غیر متعارف وضعیت. با حوادث زندگی می کنند در حال به تعویق افتاد برای آینده قابل پیش بینی و سینما بسته شدن به دلیل نگرانی های ایمنی سرگرمی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای کمیاب. از آنجا که این ما را خوشحال و برای ارائه پیش نمایش رایگان از ما دو تا از محبوب ترین کانال های—AXS TV و HDNET فیلم—برای تمام توزیع کنندگان شروع در حال حاضر از طریق ممکن است. ما امیدواریم که که بینندگان در سراسر کشور خواهد لذت بردن از ما امضا محتوای با کیفیت بالا و پیدا کردن برخی از آرامش در اتصال مجدد با فیلم و هنرمندان آنها را دوست دارم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>