ضد تراست گروه خود امیدوار مغلوب ساختن پیشی جستن را بزرگ مقابله با تکنولوژی مسائل

گفت: سهل انگاری ضد تراست اجرای نیست جواب خوبی برای پرداختن به رقابت سوالات

آمریکایی ضد تراست موسسه ندارد بسیاری از امید برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پرداختن به نگرانی در مورد اینکه آیا بزرگ با تکنولوژی شرکت های خرید رقبای بالقوه یک آنتی تراست مشکل است.

هر دو وزارت دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال شده اند به دنبال چگونه فن آوری کردم که راه و آیا هر ضد رقابتی پرچم قرمز شد از دست رفته در این سری از ادغام اغلب با کوچکتر شروع یو پی اس و سوخت سرمایه گذاری است که اجازه لبه ارائه دهندگان برای تبدیل شدن به ماموت بازیکنان در آمریکا و اقتصاد جهان است.

در یک تجزیه و تحلیل جدید “ضد تراست و اجرای سیاست رقابت در آمریکا” که نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ضد تراست اجرای شده است سهل انگاری موسسه گفت: اصرار به شکستن و یا تنظیم فناوری بزرگ شده است یک واکنش نسبت ناروا به دولت ضد تراست انفعال و بدون اقدام تهاجمی با استفاده از انواع ضد تراست اجرای ابزار نه کنگره و نه دولت به احتمال زیاد به نگرانی در مورد اندازه و قدرت بزرگ با تکنولوژی.

مرتبط با: DOJ Tweeks ادغام فرایند بررسی

این نشان می دهد که دولت تا به حال متعادل تر ضد تراست ابزار که شامل رقابت تنظیمی همکاری و مالکیت معنوی سیاست های ضخیمتر میشود ابزار فروپاشی را ممکن است مانند یک برنامه به طور بالقوه “outsized” نقش به حل “اقتصادی و اجتماعی و حتی مشکلات سیاسی” موسسه تصدیق مطرح شده توسط شرکت های فن آوری دیجیتال.

مرتبط با: FTC Wades به فناوری بزرگ

“نادر تاریخی فروپاشی درمان از مد افتاده از طریق قانون ضد تراست اعمال شد در بخش هایی که بسیار متفاوت از دیجیتال اکوسیستم امروز” در این گزارش آمده: “که قابلیت شبکه قوی اثرات و نقش اطلاعات در سوخت رسانی اتصال در سراسر بازار.”

اما این موسسه نمی بینم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دارای حق اعمال که بلانت ابزار در هر زمان به زودی.

“[T]در اینجا این است که هیچ نشانه ای که مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان های اجرای در حال حاضر به دوباره قبل از ادغام تصمیم گیری ها و چالش کمال ادغام دیجیتال تکنولوژی شرکت های که در آن پس از ادغام آسیب مشهود است ،

باید منصفانه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و نشانه های آن را در یک نگاه گذشته نگر در برخی از معاملات است که ممکن است منتقل می شود و تحت عنوان ضد تراست رادار به عنوان بزرگ فن آوری کردم بزرگتر فقط به مطمئن شوید که آنها نمی ساخت آن جمعی تریلیون دلار بازار کلاه ضد رقابتی از طریق معنی.

برای مثال کمیسیون تجارت فدرال فرستاده است “دستور ویژه” درخواست اطلاعات به پنج تا از بزرگترین تکنولوژی بازیکنان — Google, Amazon, Apple, Facebook و مایکروسافت به دنبال اطلاعات و اسناد و مدارک برای کمک به آن را بررسی “قوانین و مقررات حوزه ساختار و هدف از معاملات است که هر شرکت consummated بین Jan. 1, 2010 Dec. 31, 2019.”

موسسه وجود دارد گفت: باید به دندان پشت هر جمله نقد و بررسی.

“بدون تهاجمی تر اجرای رویکرد به بررسی consummated خریداری از رقبای بالقوه در فن آوری دیجیتال و بخش های دیگر تمرکز بر فروپاشی پیشنهادات است به احتمال زیاد به تشدید” در آن آمده: “نه ضد تراست اجرای و نه اقدام قوه مقننه در این جبهه بنابراین به نظر می رسد قادر به به طور موثر پرداختن به نگرانی های بالقوه عواقب نامطلوب برای منسجم سیاست عمومی رویکرد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>