آنتونیو Eyez انفجار به آینده با آمدن دوم

وقتی که یک هنرمند به یاد ماندنی به عنوان شاهزاده می گذرد دور او برگ سوراخ خمیازه در چشم انداز موسیقی محبوب است که به راحتی پر شده است. به ما در رسیدن به چهار سال سالگرد هنرمند عبور و نفوذ او است که هنوز هم به عنوان در حال حاضر به عنوان همیشه.

هوستون مرکز شهر محل Lucille را نگه می دارد سالانه ادای احترام به شاهزاده و آنتونیو Eyez طبیعی مناسب برای این رویداد. Eyez شد جاذبه اصلی این رویداد آنلاین و او شاهزاده خوب به عنوان او همیشه می کند علاوه بر انجام برخی از قدرتمند خود آهنگ اصلی.

او همچنین می خواهد انجام آنلاین کنسرت در R&R studios در روز پنج شنبه 30 آوریل در 9 p. m. به عنوان بخشی از یک جامعه دور سری کنسرت که استودیو قرار دادن است ، استودیو تنظیمات ایده آل برای نگه داشتن هنرمندان در فاصله امن در حالی که ارائه کیفیت صدا و قابلیت جریان در سیستم عامل های مختلف.

Eyez است عادت کرده اند به شاهزاده مقایسه و حتی شنود گذاشته شده توسط موریس هیز خود شاهزاده دیرین کیبورد و مدیر موسیقی. Eyez رسیده به هیز در ساده ترین راه از طریق Facebook و واقعا انتظار برای به دست آوردن هر کشش از تعاملات خود را.

زمانی که هیز برگزار می شود یک رویداد برای جهان سمفونی صلح سازمان اینجا را در هوستون او خواسته آنتونیو Eyez به شرکت. “بیش از هر چیز او فقط تعجب من فکر می کنم می گوید:” Eyez از تصور او در هیز که شب.

“این بود که” ما بسیاری از افرادی که شاهزاده, اما آن را خود ” او شگفت زده شد و شیفته آن است. این واقعا سرد بود به تجربه او به عنوان یک موسیقیدان و هنرمند خود می گوید:” Eyez.

هیز حتی اخیرا یک فریاد به Eyez در حالی که بحث در مورد کار خود و دوستی با شاهزاده طریق Facebook در سالگرد خوانندگان مرگ است.

Eyez مطرح شد در یک خانواده موسیقی در اینجا در هوستون و گیتار را از سن جوان است. او از پدر و پدر بزرگ او را احاطه با موسیقی و فعال بودند در انجیل چهارگانه قرار گرفتند. Eyez آن را به عنوان توصیف “این نوع مانند اگر شما از شنیدن d’angelo مخلوط با برخی از کلیسا شما در حال رفتن به دریافت کوارتت” او خنده.

چند نوازنده و خواننده مظهر آینده و تجزیه پیش ساخته قواعد ژانر و جنسیت. هر کسی که خود را گرفتار برق مجموعه در این سال BowiElvis متحرک می تواند شهادت دهد که او در یک قسمت جیمی هندریکس بخش دیگری شاهزاده و کامل مناسب برای بووی اما اغلب او فقط خودش را.

حتی در یک رویداد به عنوان متنوع به عنوان BowieElvis, Eyez بود از موسیقی و بصری با عملکرد خود است. او ملبس به یک تور ماهیگیری, ماسک, بزرگ گوشواره طلا و منفجر سقف از کوچک و بزرگ بسته بندی شده بالای سالن که شب.

“به صداقت, من فقط می خواهم به قادر به یک پیام روشن حقیقت و بازگرداندن واقعی نوازندگی. من واقعا می خواهید را به این حقیقت به نوازندگی و هنری به مرحله و همچنین در مد نیاز به نگاه مانند آنچه شما صدا مانند می گوید:” Eyez رویکرد خود را به انجام زندگی می کنند.

“این همه در شما وجود دارد می دانم می گوید:” Eyez از خود را تحت تاثیر قرار. “من فکر می کنم که می آید از بسیاری از تحصیل برای اطمینان حاصل کنید. من مطالعه d’angelo, شاهزاده جورج کلینتون حیله گر سنگ یک کل دسته از افراد دیگر است. من سعی می کنم برای به دست آوردن یک ترکیب خوب از همه این عناصر را از آن خود من است.”

Eyez تا به حال این فرصت را به کار به عنوان یک تور از اعضای گروه برای بسیاری از هنرمندان از جمله CJ Chenier پسر پادشاه Zydeco Clifton Chenier. وقتی پرسیده شد که چه درس او گرفته از یک پشتوانه عضو به fronting خود را در گروه Eyez می گوید عاقلانه “اهمیت عمر از موسیقی به عنوان تنها گرفتن در گرفتن باک و می روم.”

در این سال Eyez او منتشر شد آلبوم انفرادی آمدن دوم خود رکورد برچسب Spacewar موسیقی. دوم آمدن sonically است بد بو سفر به فضا با Eyez حفظ هر دو پا دارند lyrically ضربه زدن به پایه احساسات و عواطف انسانی و تجربه مشترک بشریت است.

آهنگ های مانند “Transhuman” نشان دادن Eyez آوازی توانایی و استعداد منحصر به فرد برای انجام نگرفته و در عین حال قدرتمند است.

“این بسیار خشن در حال حاضر برای بسیاری از مردم می گوید:” Eyez. “همین دلیل است که ما می خواستم به نوشتن آهنگ های مانند “Transhuman” از آنجا که وجود دارد همه نوع از مردم در این جهان است که به دنبال چیزی و در نهایت آنها به دنبال برای خود و جایی که آنها مناسب در این جهان است. من فکر می کنم این چیزی است که نیاز به صحبت در این زمان خاص.”

دوم آمدن ریشه در funk اما دارای عناصر قوی از سنگ پاشیده در سراسر این آلبوم است. “دلو خشم” می Eyez پایین تیره تر جاده با آن سنگین خطوط باس صدایی به عنوان یک هشدار به شنونده از قریب الوقوع خشم آنها در مورد تجربه.

Eyez اذعان می کند که مردم در زندگی شخصی او اغلب اشتباه عصبانی آهنگ به کارگردانی در آنها اما در واقعیت آن بود که او در پاسخ گفت که بارها و بارها موسیقی خود را متناسب نیست منظمی به اندازه کافی به هر دسته به توان در ایستگاه های رادیویی او با نزدیک شدن.

“در حال حاضر همه چیز در حال تغییر در راه که در آن سیستم قدیمی است که نمی تواند همان یک بار همه چیز به حالت عادی چون مردم در حال پیدا کردن راه های مختلف برای دریافت شنیده و نه وجود دارد برای رفتن به یک نیاز برای رادیو های قدیمی فرمول می گوید:” Eyez.

Eyez ضبط این آلبوم در اینده بیشتر و در عین حال ساده ترین راه ممکن در آی فون خود را. او توضیح داد که چگونه او با استفاده از فناوری در دسترس برای رسیدن به سیارات برای تلفن های موبایل او به دنبال بدون پله به یک استودیو.

این هنرمند شده است hustling در راه هوستون شناخته شده است برای قرار دادن آهنگ های جدید و فیلم ها در طول این مدت در قرنطینه. هر چند او مانند همه هنرمندان تا به حال خود را لغو کنسرتهایی با توجه به COVID-19 او اجازه نمی که او جلوگیری از قرار دادن مطالب به هیچ وجه او می تواند.

“چیز خوب در مورد حق در حال حاضر این است که مردم در حال گوش دادن و آنها قادر به استفاده از سیستم عامل به آن فشار و مردم بیشتر علاقه مند است.”

برای آنلاین کنسرت در R&R Studios, Eyez اطمینان او را “تمام زنگ ها و سوت” و به شما امکان استفاده از فضا او است که با ارائه کمک به هوستون از آن جمعی funk با برخی از خوب funk, دیدن این را به عنوان یک فرصت برای رسیدن به مخاطبان جدید.

آنلاین کنسرت خواهد بود به صورت زنده از طریق R&R Studio یوتیوب صفحه Facebook صفحه, حرکت یا کشش ناگهانی و Instagram و همچنین در آنتونیو Eyez خود حساب های رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>