هر یک از شما Weirdos هنوز هم تماشای سرایت?

در میان — به من — بیشتر تعجب آور وحی در افتتاحیه هفته از این بزرگ همه گیر از سال 2020 بود که استیون سودربرگ 2011 ویروس حماسه سرایت یکی از پربیننده ترین جریان فیلم:

سرایت است و در حال حاضر روند در هر دو آمازون نخست و iTunes است و در چهار صفحه بیشترین دانلود ها فیلم ها بر روی برخی از سایت های تورنت.

این فیلم را با مشخصات بالا گروه بازیگران شامل Matt Damon, Gwyneth Paltrow, Jude Law, Laurence Fishburne, Kate Winslet, Marion Cotillard و Jennifer Ehle.

به عنوان coronavirus وضعیت تشدید در سراسر جهان بسیاری از آنها با اشاره به نشان می دهد تلویزیون و کتاب است که به ظاهر پیش بینی چند چیز به درستی.

سرایت می شود برخی از چیزهایی که در مورد حق در حال حاضر ما همه گیر: COVID-19 مانند ساختگی “MEV-1,” سرچشمه در آسیا و اینکه آیا از “زئونوز متقاطع” و یا در غیر این صورت هنوز به تعیین خواهد شد. هر دو گسترش از طریق قطرات تولید شده توسط عطسه و سرفه و از طریق لمس کردن سطوح آلوده. نیز وجود دارد یک sleazy شخصیت نا مشخص اثبات نشده درمان تنها در فیلم آن را تلخیص روزنامه نگار و نه رئیس جمهور ایالات متحده است.

سودربرگ و فیلمنامه Scott Z. Burns مشورت سازمان بهداشت جهانی و دیگر متخصصان پزشکی برای فیلم خود را, بنابراین در حالی که علم است بیشتر قابل قبول این فیلم نیست آنچه شما می خواهم تماس بگیرید مفیداین معنا که آن را برای آرامش خود قرنطینه rewatch.

بنابراین من فرض کنیم. در میان راه های سرایت این واقعیت متفاوت از ما MEV-1 ویروس گسترش مانند آتش سوزی و کشته شدن حدود 30 درصد از افرادی که قرارداد آن است. گریه به دور از COVID-19 حدود 1-2 درصد است. در این معنا, شاید مردم به تماشای ویرانی در فیلم و فکر کردم “هی آن را همیشه می تواند بدتر. درست است؟”

Forsythia ... hydroxychloroquine ... whatever.

Forsythia … هیدروکسی کلروکین … هر چه.

وجود دارد ظاهرا تعداد قابل توجهی از شما را انتخاب کنید که برای فرار از واقعیت بلکه خفه خودتان در آن است. و گمان می کنم که در آن قطع می آید. به عنوان کسی که احساس می کند کم مضراب زدن از ترس خود را در دل و روده زیبا در هر دقیقه از بیدار شدن من شخصا شده اجتماعی فاصله خودم از هر دو اخبار و عادی (و اغلب تیره و تار) سرگرمی مهره های اصلی مانند اوزارک و مرده راه رفتن.

نه این که من مصاحبه قضاوت. من صرف چند ماه گذشته خواندن dystopian علمی تخیلی سری از کتاب هایی که می, خیرخواهی به عنوان “katey درآورد.” شخصیت سرب سابق نظامی با آرسنال و ارزش یک سال از MREs در زیرزمین خانه خود را* با پانل های خورشیدی. او با گریه به دور از مت دیمون زده شوهر/پدر شخصیت در سرایتدرست, اما همچنین از هر آمریکایی در سکوت (یا نه) میخواستم بدونم چه مدت اضطراری ودکا ذخیره کردن در حال رفتن به نگه دارید.

من نه فقط در مورد شروع یک بازخوانی از ایستادهبه عبارت دیگر.

همه که گفت: من کنجکاو برای دیدن چگونه اعداد تساوی خارج از مستندات گسترده تر تبدیل شده اند و وضعیت فعلی را تهدید می کند به کشش برای ماه ها به جای هفته. به تازگی فرسوده ، آیا شما برای حل و فصل نسبی شوق و شعف از شیوع (یا “لئوناردو گرفتار در چنگال شیوع Randal تخیل” قسمت از کارمندان: سری انیمیشن در iTunes)? یا شما رها شده است که نوع دیگر earthier تصویری لذت?

اگر اجازه دهید من به شما بگویم در مورد یک شبکه تلویزیونی به نام ببر پادشاه …

* یک زیرزمین ؟ در هوستون ؟ بحث در مورد داستان های علمی تخیلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>