هر ثبت نام رای دهندگان در ایالت تنسی می توانید درخواست یک absentee ballot. در این 33 شهرستانهای شما نمی آن را می دانم.

حدود یک سوم از تنسی 95 شهرستانهای را به صراحت به اطلاع رای دهندگان در وب سایت خود را می توانید آنها را بازیگران غایب رای گیری به دلیل نگرانی بیش از COVID-19 با توجه به Tennessean نقد و بررسی.

این یافته می آید با وجود Davidson County صدراعظم الن هابز لایل در اوایل این ماه سفارش وزیر امور خارجه را برای ارسال اطلاعات در مورد گسترش دسترسی به رای غیابی در وب سایت خود و انتشار این اطلاعات به مقامات شهرستان.

اما در هفته های پس از ده ها تن از تنسی, شهرستان باید صفر یا در برخی موارد اطلاعات قدیمی در مورد رای دهندگان توانایی برای به دست آوردن یک رای گیری غایب.

به عنوان یک نتیجه لایل در روز پنج شنبه دستور داد که تمام اطلاعات مربوطه در رای گیری غایب در سطح شهرستان باید در مطابقت با آنچه که در فرم رسمی — مشکل او گفت: دولت باید برای رفع بلافاصله.

سفارش جدید می آید در میان یک رکورد عدم و آهسته حرکت تنسی انتخابات ریاست جمهوری افغانستان که به رهبری قاضی به شرم وکیل به نمایندگی از دولت در دادگاه در اوایل این ماه.

استان ها باید چهل تکه از اطلاعات ارسال شده

در اوایل این هفته وکیل به نمایندگی از ساکنان تنسی که طرح دعوی در دادگاه برای فعال کردن رای-توسط-mail یافت 20 شهرستان بدون نوعی از تکمیل دقیق اطلاعات و یا به روز رسانی برنامه های کاربردی فرم های آنلاین در دسترس است.

جداگانه تجزیه و تحلیل وب سایت شهرستان در روز پنج شنبه و جمعه توسط Tennessean نشان داد یک درهم آمیخته از اطلاعات در مورد غایب رای گیری دسترسی داشته باشید.

در بسیاری از دولت بزرگترین شهرستانهای استان از جمله Davidson, Shelby ناکس و Williamson رای دهندگان به راحتی می توانید دسترسی به پست الکترونیکی-در رای گیری برنامه های کاربردی آنلاین است که شامل COVID-19 به عنوان دلیل معتبر.

در Hamilton County, دولت, چهارمین توسط جمعیت رای دهندگان به دنبال یک غایب رای گیری نرم افزار ها به کارگردانی وزیر امور خارجه وب سایت. ده ها تن از دیگر شهرستانهای گرفته اند یک رویکرد مشابه ارسال رای دهندگان به دنبال یک غایب رای به دولت در سایت.

در مجموع Tennessean بررسی یافت 49 از دولت 95 شهرستانهای برخی از اطلاعات بر روی وب سایت خود را در مورد به دست آوردن یک رای گیری غایب فعلی نرم افزار و یا مستقیم رای دهندگان به وزیر امور خارجه وب سایت در رای گیری غایب است.

به عنوان بسیاری از 33 شهرستانهای هیچ اطلاعات بر روی وب سایت خود را در مورد به دست آوردن یک رای گیری غایب با توجه به COVID-19.

آنها عبارتند از: Bedford County, که تا حد زیادی کرده است هیچ اطلاعاتی در مورد رای گیری غایب است. تنها اشاره ای غایب-رای گیری از دسترسی به یک سند تولید شده برای ماه مارس ریاست جمهوری اولیه است که به تشریح دلایل معتبر برای به دست آوردن یک پست الکترونیکی-در رای گیری. این سند باعث می شود هیچ اشاره ای COVID-19.

به همین ترتیب رای دهندگان در مدیسون کانتی که می خواهند برای به دست آوردن یک پست الکترونیکی-در رای گیری نرم افزار ارائه شده با یک سند که اشاره نمی کند COVID-19 به عنوان یک بهانه ای قابل اجرا.

بیشتر 13 شهرستانهای باید برخی از اطلاعات در مورد غایب انتخابات است که تا حدی دقیق است.

در کامبرلند و گیبسون شهرستانهای مثلا رای دهندگان ارائه شده با یک لیست از معتبر بهانه ای برای به دست آوردن یک پست الکترونیکی-در رای گیری که شامل نمی شود COVID-19. اما این وب سایت همچنین شامل absentee ballot برنامه های کاربردی که ذکر COVID-19.

Giles County دارای یک لیست از بهانه می کند که شامل COVID-19 اما رای دهندگان که رفتن به یک بخش پرسش و پاسخ به کارگردانی وزیر امور خارجه وب سایت در absentee ballot دسترسی داشته باشید.

مسائل پیچیده تر Tennessean بررسی یافت 12 شهرستانهای هیچ دولت و یا وب سایت شهرستان کمیسیون انتخابات صفحه وب در همه. این بدان معناست که رای دهندگان در Bledsoe, رس, Decatur, Grundy, Hickman, دریاچه, Lauderdale, مور, Scott Sequatchie Van Buren و سفید شهرستانهای هیچ راهی برای دسترسی به مقامات محلی’ اطلاعات در مورد انتخابات آینده از طریق اینترنت.

و به جای یک وب سایت اختصاصی چند استان ها ارسال اطلاعات در Facebook. در حالی که Unicoi شهرستان ندارد وب سایت خود در Facebook صفحه حاوی یک پست کارگردانی رای دهندگان به وزیر سیر را absentee ballot صفحه.

به طور کلی Tennessean را بررسی county وب سایت های برجسته یک چیز درهم و برهم از اطلاعات که ممکن است اشتباه رای دهندگان و برگزارکنندگان درخواست مقامات دولتی برای ایجاد برخی از یکنواختی.

Kristal نایت داوطلب با سازماندهی تنسی یک حزبی رای دهندگان حفاظت از تلاش های ایجاد شده در سال گذشته گفت: دولت عدم جهت با مسئولان شهرستان تولید شده است سوالات در میان رای دهندگان.

“ما باید یک فرایند متمرکز,” او گفت:. “هر کس عامل از خود اخلاق از آنچه آنها باید انجام در شهرستان خود را.”

آخرین دادگاه نبرد میان انبوهی از کشمکش حقوقی

لایل آخرین حاکم می آید بیش از یک ماه پس از تنسی ساکنان شکایت دولت بیش از اینکه ترس از ابتلا به کروناویروس یک دلیل معتبر برای رای دادن از طریق پست.

دولت رأی-با-ایمیل فرآیند نیاز به ثبت نام رای دهندگان برای درخواست معافیت به رای گیری در فرد است. کسانی که معافیت شامل کسانی که افراد مسن و معلول در سفر و دور از خانه و یا کسانی که تا به حال یک پزشک فایل یک بیانیه در مورد خود بیماری.

لایل حکومت ژوئن 4 که نگرانی های بهداشتی بیش از COVID-19 باید پذیرفته شود به عنوان یک مدرک معتبر بهانه ای اجازه می دهد تا ثبت نام رای دهندگان به بازیگران در یک رای گیری با ایمیل زیر موجود معافیت برای بیماری و یا بستری شدن در بیمارستان.

اما دولت تصمیم گرفت به راهنمای استان ها به موضوع کسانی که رای گیری تحت یک استراحت از معافیت دسته.

انتخابات کمیسر علامت Goins با ارسال نامه ای به مقامات شهرستان ها گفتن آنها را برای ایجاد یک برنامه خاص گزینه برای ویروس معافیت و “حفظ کردن” ارسال برگه درخواست تحت این اسناد دادگاه نشان می دهد. دولت استدلال در یک زمینه پاسخ که از شکستن جعبه نیست و تخلف است و در صورت محدودیت سردرگمی برای متقاضیان.

لایل گفت: ژوئن 10 دولت باید در زمینه یک حرکت درخواست برای تغییر زبان در نرم افزار به جای خود تماس در نحوه اجرای برنامه.

“شرم بر شما به صورت زیر است که روش و در نظر گرفتن این موضوع به دست خود را,” او گفت:. “من خواستار دولت در آن است.

او دستور داد که دولت به توصیه شهرستان همه کمیسیون انتخابات در مورد چگونگی ادامه ژوئن 16.

ده روز بعد county کمیسیون پاسخ بود هنوز هم تکه تکه به عنوان یک سراسیمگی از براده در دادگاه محلی سعی کردم به پین کردن که مسئول آوردن آنها به انطباق ترک رای دهندگان بدون جهت روشن است.

“این نمونه دیگری از سوء نیت نگرش دولت با توجه به مطابق به دادگاه جهت” گفت: Steve Mulroy یک وکیل برای ساکنان تنسی است که شکایت دولت است.

“برخی از شهرستانهای استان باید صحیح فرم درخواست برخی نمی, اما بسیاری از اطلاعات پس زمینه در وب سایت خود را می گویند در یک پرسش و پاسخ نیست که ذکر COVID-19 به عنوان یک دلیل برای رای گیری غایب. در هر صورت به نظر می رسد که گمراه کننده و مشکل ساز است و در تضاد با دولت باشد.”

Mulroy دفتر با ارسال نامه ای به دولت وکلای شنبه برجسته 20 شهرستان آنها یافت می شود در بعضی از فرم عدم.

دولت خواسته قاضی برای روشن شدن پنج شنبه در مورد اینکه آیا آنها باید مسئول برای گفتن county کمیسیون انتخابات چه اطلاعاتی به ارائه استدلال که نه شد این شهرستان به نام متهمان و نه هر نماز به طور خاص آنها را به نام.

گفتن آنها کار خود را لایل گفت.

“هماهنگ کننده Goins به طور معمول فراهم می کند دستورالعمل ها و دستورالعمل ها به شهرستان کمیسیون انتخابات به. بنابراین او در یک موقعیت برای ارائه در یک پرونده به دادگاه پیشنهاد دستورالعمل محتوا و جمله بندی برای متهمان به طور مستقیم به شهرستان کمیسیون انتخابات” او دستور داد تا پنج شنبه.

لایل حکومت جمعه در چه زبانی دولت باید موضوع به شهرستانهای استان است.

توسط دوشنبه, هماهنگ کننده انتخابات باید مستقیم شهرستانهای استان که در وب سایت ها و هر گونه مواد مربوط به رای گیری-با-ایمیل فرآیند به روز رسانی اطلاعات در همه مجاز استثنا از جمله COVID-19 نگرانی باید گنجانده شود.

حکم مجموعه زبان خاص این شهرستان باید شامل ارائه می دهد و گزینه های در مورد چگونگی نمایش آن باید در شهرستانهای مبارزه برای به روز رسانی صفحات خود را.

“ما در حال انتظار برای صدراعظم لایل به ما بگویید که چه زبان او می خواهد به ما بگویید شهرستان کمیسیون انتخابات برای قرار دادن در وب سایت خود گفت:” سامانتا فیشر یک سخنگوی دفتر دادستان کل است. فیشر اظهار نظر قبل از لایل حاکم.

دولت اعتراض کرده است لایل کلی تصمیم به اجازه می دهد هر گونه ثبت نام رای دهندگان برای فرستادن یک پست الکترونیکی-در رای گیری اگر آنها نگران هستند در مورد کوروناویروس.

تنسی دیوان عالی کشور حکم روز شنبه که آن را نمی خواهد بلوک لایل منظور ارائه غایب گزینه در حالی که دولت همچنان به درخواست تجدید نظر. دادگاه عالی هنوز مجموعه تاریخ شفاهی.

رای دهندگان باید تا تاریخ 30 ژوئیه به درخواست یک غایب رای گیری برای Aug. 6 انتخابات. رأی گیری آغاز می شود ژوئیه 17 و اجرا می شود از طریق Aug. 1.

رسیدن به Joel ایبرت در [email protected] یا 615-772-1681 و در توییتر @joelebert29.

رسیدن به خبرنگار Mariah Timms در [email protected] یا 615-259-8344 و در توییتر @MariahTimms.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>