دادگاه استیناف تأکید سقط جنین در ایالت تنسی می تواند همچنان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

سقط جنین در ایالت تنسی می توانید در ادامه با وجود یک فرمان اجرایی از رژیم صهیونیستی است. بیل لی محدود کردن “غیر اضطراری” روش های مراقبت از سلامت در حال انجام coronavirus گیر با توجه به جمعه حکم از مدار ششم دادگاه تجدید نظر.

تصمیم دادگاه تأکید یک دستور مقدماتی اعطا شده توسط دادگاه بدوی در حالی که ارائه یک ضربه به لی و دیگر جمهوری خواهان که با هدف توقف سقط جنین در طول COVID-19 شیوع.

تنسی است که در میان معدود کشورهایی است که چنین مانور در هفته های اخیر در حالی که با استفاده از اورژانس قدرت.

در مارس 23, Lee با صدور فرمان اجرایی 18 که محدود غیر اورژانس مراقبت های بهداشتی روش. او گفت: آسوشیتد پرس آن را “امید و انتظار” که وجود خواهد داشت هیچ انتخابی سقط جنین در حالی که او فرمان اجرایی شد و در اثر.

ایمیل های بعد نشان داد قانونگذاران دولت تحت فشار قرار دادند و لی در مورد این مسئله در هفته های اخیر با توجه به آسوشیتد پرس.

در آوریل 8, Lee صادر دیگری اجرایی به منظور تعلیق انتخابی پزشکی و دندانپزشکی. روز بعد یک طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال به چالش کشیدن لی تلاش برای جلوگیری از سقط جنین.

در آن شب جمعه تصمیم دادگاه نوشت که تنسی شکست خورده بود به حمایت از سیاست های خود را انتخاب و با شواهد پزشکی و یا کارشناسان است.

“این تعجب آور است زیرا تا آنجا که ما می تواند به هر جدی پزشکی یا بهداشت عمومی سازمان در نظر گرفته شده است گفت: مخالف” دادگاه گفت.

قاضی کارن نلسون مور تحویل دادگاه نظر با قاضی هلنه سفید پیوستن به او. قاضی Amul Engineering صادر شده نظر مخالف.

حکم ملاقات با ستایش از طیف گسترده ای از گروه های پشت طرح دعوی در دادگاه بودند که به انتقاد از اجرایی سفارش.

نانسی Northrup, رئيس جمهور و مدیر عامل مرکز حقوق باروری گفت: تصمیم دادگاه می فرستد یک پیام روشن به تنسی است. “شما نمی توانید با استفاده از یک بحران بهداشت عمومی به قطع دسترسی به سقط جنین,” او گفت:.

Hedy واینبرگ, مدیر اجرایی, دولت فصل از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت: این حکم را تضمین می کند زنان در سراسر ایالت تنسی ادامه می توانید دسترسی به زمان حساس و ضروری سقط جنین مراقبت.

“همه وضعیت متفاوت است و مردم باید قادر به تصمیم گیری خود را در مورد ادامه یا پایان دادن به بارداری در گفتگو با عزیزان خود و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی بدون دخالت دولت,” او گفت:. “ما نیاز به سیاستمداران ما به کار برای حفاظت از سلامت و ایمنی جامعه ما نه با این بیماری همه گیر را به تلاش برای ممنوعیت سقط جنین. ما امیدواریم که با امروز حاکم است که فرماندار می شنود که پیام با صدای بلند و روشن است.”

معلوم نیست که آیا تنسی تجدید نظر دادگاه استیناف تصمیم. دولت تبدیل به دادگاه استیناف پس از دادگاه بدوی صادر دستور مقدماتی در آوریل 17.

در اوایل این سال Lee ساخته سقط جنین یک امضای موضوع معرفی آنچه که او به نام لایحه جامع بود که در نهایت کنار گذاشته و با توجه به شتاب جلسه قانونی.

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

رسیدن به Joel ایبرت در [email protected] یا 615-772-1681 و در توییتر @joelebert29.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>