تلویزیون اپل به علاوه تماشا تنها 7 درصد از ایالات متحده در جریان خانه: گزارش


نزدیک شش ماه پس از راه اندازی معیارهای همچنان به نگاه ترش برای SVOD سرویس تلویزیون اپل به علاوه.

با توجه به جدید HarrisX نظرسنجی به سفارش توسط MoffettNathanson با وجود یک چشم انداز مثبت در مقدار جریان ویدئو مصرف در طول COVID-19 pandemic تنها 7 درصد از ایالات متحده آمریکا جریان دارد خانه با استفاده از تلویزیون اپل به علاوه.

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

کم نفوذ با توجه به MoffettNathanson تحلیلگر مایکل Nathanson “صحبت می کند به [Apple TV Plus’] محدود به مطالب ارائه شده و عدم وجود کتابخانه.”

قابل توجه دیگری داده نقطه از HarrisX سه ماهه اول سال جاری SVOD اطلاعات: 55 درصد از تلویزیون اپل به علاوه کاربران در برنامه های تبلیغاتی با اپل به دور آن جریان خدمات برای یک سال کامل به خریداران جدید دستگاه های اپل.

همچنین بخوانید: اپل TV Plus: نزدیک به شش ماه است کسی تماشای?

HarrisX جمع آوری پاسخ از 19,416 ایالات متحده بالغ مصرف کنندگان در مورد اشتراک خود را جریان عادات در طول سه ماهه اول.

همچنین جالب: تلویزیون اپل به علاوه به نظر نمی رسد برای لذت بردن از استثنایی نفوذ در بازار با هر سن خاص ، این HarrisX داده ها نشان می دهد که آن را نفوذ رسیدن به 8 درصد بزرگسالان در سراسر سنین 25-29, 30-34, 35-39 و 40-44 با سن 18-24 در 7 درصد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>