مارس 10 coronavirus به روز رسانی: مترو سلامت بررسی خوشه ای از موارد در گودلتسویل تایسون غذاهای گیاهی

ما باید همه آخرین اخبار در مبارزه با کروناویروس در تنسی زیر — مثل همیشه به صورت رایگان از آنجا که ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات حیاتی با جامعه ما است. برای حمایت از ما, ماموریت, لطفا در نظر گرفتن یک اشتراک.

Coronavirus خوشه در گودلتسویل تایسون گیاه

مترو, عمومی, وزارت بهداشت در حال بررسی یک “خوشه” از COVID-19 موارد گزارش شده در اتصال به تایسون غذاهای گیاهی در گودلتسویل سخنگوی برایان تاد تایید کرد بعد از ظهر جمعه.

هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از موارد گنجانده شده در آن خوشه ای و نه اینکه همه آنها درگیر کارکنان است. نشویل شماره از COVID-19 نفر افزایش یافت به 1,224 در روز جمعه با توجه به MPHD.

جزئیات بیشتر نمی شد و بلافاصله در دسترس; Todd اشاره به سلامت قوانین حفظ حریم خصوصی.

شیوع گزارش شده در سایر مواد غذایی تایسون مکان. یک گیاه در کلمبوس اتصال آیووا به حالت تعلیق در عملیات روز دوشنبه پس از بیش از دو دوجین موارد مثبت گزارش شده در میان اعضای تیم در این مرکز با توجه به انتشار از شرکت. حداقل سه نفر که مشغول به کار در این شرکت گیاه در Camilla گرجستان کشته شده اند به گفته نیویورک تایمز.

تنسی COVID-19 مورد افزایش به 4,862 در روز جمعه

تنسی وزارت بهداشت اعلام کرد حداقل وجود دارد 4,862 موارد گزارش شده از COVID-19 در دولت که از بعد از ظهر جمعه از 4,634 در روز پنج شنبه.

نود و هشت نفر کشته شده اند و 536 بیمارستان بستری شده است.

TDH گزارش 1,145 مردم بهبود یافته اند از این ویروس در دولت است.

حداقل 13 نفر در حال حاضر مرده از COVID-19 در, Gallatin, مرکز پرستاری

Sumner County شهردار آنتونی هولت کرد حداقل 13 نفر کشته شده اند و یک COVID-19 شیوع در یک, Gallatin, مرکز پرستاری در ماه گذشته.

در Gallatin, مرکز توانبخشی و درمان بیش از 100 نفر — 74 ساکنان و حداقل 30 اعضای هیات آزمایش مثبت برای ویروس.

ده ها تن در بیمارستان بستری شدند و حداقل 13 کشته شده اند.

ماسک در حال حاضر مورد نیاز در فورت کمپبل هنر

موثر مارس 11 ارشد فرماندهی کارگردانی کرده است در صورت پوشش مورد نیاز برای هر کسی که بازدید و یا با این نسخهها کار در فورت کمپبلل هنر.

ماسک های صورت را نمی توان توزیع شده در هنر, مقامات گفت.

پوشش صورت نمی نیاز به یک ماسک اما می تواند یک پارچه ای موارد که پوشش بینی و دهان. آنها عبارتند از bandanas, روسری, دستمال, گردن, گتر یا پزشکی-نوع ماسک.

پوشش صورت باید قرار داده نمی شود در کودکان کمتر از سن 2 یا هر کسی که دارای مشکل در تنفس یا ناخودآگاه ناتوان و یا در غیر این صورت قادر به حذف پوشش بدون کمک.

نشویل متحده ضبط با فشار دادن برنامه ای برای ذخیره کردن 120 نفر

ایالات ضبط با فشار دادن یک رهبر صنعت تاسیس در نشویل در سال 1949 برنامه ای برای ذخیره کردن 120 نفر از کارگران آن در میان COVID-19 بحران است.

این شرکت بزرگترین وینیل رکورد فشار دادن عملیات در شمال امریکا قادر به تبدیل بیش از 60 ، 000 سوابق هر روز با توجه به وب سایت خود را.

به طور موقت اخراج شدند میله میله برای شروع, مارس 30 با توجه به اطلاع زمینه با تنسی وزارت کار و توسعه نیروی کار در روز سه شنبه.

نشویل COVID-19 مورد افزایش به 1,224

مترو عامه اعلام کرده بودند حداقل 1,224 تایید موارد COVID-19 در Davidson County روز جمعه افزایش 84 در 48 ساعت گذشته است.

برآورد تعداد موارد گزارش شده پنج شنبه (1,231) تنظیم شده است را پس از بررسی بیشتر و تایید.

این موارد تایید شده در محدوده سنی 2 سال به سال 94.

تا کنون حداقل 13 نفر کشته شده اند در Davidson County است.

چهل و چهار نفر که تست مثبت برای coronavirus باقی می ماند در بیمارستان بستری و 204 نفر بهبود یافته اند از ویروس. باقی موارد خود منزوی در خانه و خفیف و قابل کنترل علائم.

در این شهر روزانه COVID-19 نشست خبری روز شنبه, مترو, coronavirus وظیفه نیروی صندلی Dr. Alex جهانگیر تشویق مردم به ادامه ماندن در خانه پوشیدن یک ماسک صورت اگر آنها خانه را ترک و در خانه باقی می ماند اگر آنها بیمار هستند.

“فقط به این دلیل که ما در حال برخورد به اوج خود در چند هفته آینده به این معنی نیست که می توانید اجازه دهید تا,” او گفت:. “لطفا هوشیار باشند و بماند.”

کارمندان زندان برای دریافت تست توده در دو مکان TDOC

همه کارکنان در دو ایالت تنسی گروه اصلاح امکانات ارائه خواهد شد خدمات تست شروع جمعه. تست تمرکز خود را بر باد از شمال تادیبی پیچیده در Tiptonville و Bledsoe شهرستان تادیبی پیچیده در Pikeville.

سه TDOC کارکنان و سه قرارداد کارکنان در دو امکانات در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19.

“من این را تحسین فرماندار لی برای اختصاص منابع به سمت این تلاش” کمیسر تونی پارکر گفت: در یک نسخه. “در حالی که هیچ زندانی در هر دو مرکز را آزمایش مثبت ما معتقدیم این اقدام پیشگیرانه خواهد شد یک راه طولانی در کمک به حفاظت از کارکنان و اعضای خانواده و اهل بیت جمعیت. ما جلوتر از منحنی اما اشتباه نکنید — فقط این واقعیت است که ما در حال برخورد با یک ویروس جدید است و هیچ واکسنی برای آن تغییرات کل چشم انداز اصلاحات است.”

TDOC کارکنان در هر یک از تسهیلات هستند که اطلاع از موجود تست و تنسی وزارت بهداشت را مطلع هر یک از کارکنان خود را نتایج آزمون.

تنسی COVID-19 مورد افزایش به 4,634 در روز پنج شنبه

تنسی وزارت بهداشت اعلام کرد حداقل وجود دارد 4,634 موارد گزارش شده از COVID-19 در دولت که از بعد از ظهر پنجشنبه تا از 4,362 در روز چهارشنبه.

نود و چهار نفر کشته شده اند و 505 بیمارستان بستری شده است.

TDH گزارش 921 نفر بهبود یافته اند از این ویروس در دولت است.

Chattanooga مبتنی بر بازیگر لسلی اردن می خواند یک داستان قبل از خواب امشب

به Chattanooga کتابخانه های عمومی است که به طور موقت بسته رزرو بازیگر لسلی اردن به خواندن داستان قبل از خواب پنج شنبه شب — مناسب برای کودکان البته با توجه به زمان رایگان را فشار دهید.

اردن زندگی می کند در چاتانوگا و برای هفته ها شده است سرگرم کننده میلیون ها نفر از Instagram followers با افکار خود را در coronavirus. او را به ارائه یک داستان در 7 p. m.

شناخته شده برای نقش خود را در “Will & Grace” و “American Horror Story” اردن آغاز شده های فیلم چگونه او را به صرف وقت خود را در قرنطینه بسیاری که رفته ویروسی با توجه به ستاره شوخ شخصیت.

“من فراتر از هیجان و مهربان که آقای اردن ارائه کرده است به انجام این کار برای ما” گفت: Chattanooga کتابخانه های عمومی, مدیر اجرایی, Corinne تپه. “هنگامی که ما ما بسته, درب, ما نگران پدر و مادر و مراقبان که تکیه بر برنامه های ما. من خیلی افتخار ما کارکنان که پا تا به تولید فیلم جدید در هر هفته از خانه های خود.”

رسیدن به خبرنگار Mariah Timms در [email protected] یا 615-259-8344 و در توییتر @MariahTimms.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>