مسلح مشکوک می میرد خودکشی پس از غرب ناکسویل سرقت

یک فرد مسلح مظنون به ضرب گلوله خود را و مرگ با خودکشی به عنوان ناکسویل پلیس اقدام به دستگیری او در صبح روز یکشنبه.

در مورد 4:13 صبح یکشنبه, Knoxville, اداره پلیس, افسران در پاسخ به یک خانه در 300 بلوک بروم جاده برای تشدید حمله. یک شاهد عینی گفت: ماموران که یک مرد به سرقت برده یک زن قربانی handgun اشاره کرد و آن را در خود و سوار را در یک خاکستری سدان قبل از ماموران وارد شدند.

ماموران دریافتند این مرد مشکوک در نزدیکی تقاطع لیون مشاهده پایک و مستعمره خیابان در مدت کوتاهی پس از. زمانی که ماموران در تلاش برای متوقف کردن خودرو مشکوک سوار دور دوباره. رها وسیله نقلیه در چروکی باشگاه کشور.

افسران یافت مشکوک در داخل یک railcar در راه آهن در کنار چروکی باشگاه کشور. این مرد را تهدید به شلیک کرد بنابراین KPD مذاکره کنندگان و عملیات ویژه تیم ملی (SOS) به صحنه نامیده می شدند.

مظنون در نهایت بیرون آمد از railcar و بازگشت به چروکی باشگاه های کشور که در آن افسران و K-9 واحد اقدام به دستگیری او. مظنون به ضرب گلوله خود را در قفسه سینه و مرگ با خودکشی در صحنه است.

به بدن انسان منتقل شد به منطقه ای مرکز پزشکی قانونی به صورت کامل کالبد شکافی. این جرایم خشونت آمیز واحد در حال بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>