ارتش ارزیابی دانشگاه تنسی دو و میدانی امکانات به صورت اضطراری ممکن است استفاده از

اگر بیمارستان را پر کنید تا به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس دستمزد می تواند دانشگاه تنسی ورزشی و امکانات تناسب اندام استفاده می شود به خانه سرریز از بیماران ؟

این لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده است و نگاه به آن و ارزیابی سه UT امکانات به صورت اضطراری ممکن است استفاده از این دانشگاه را تایید کرد.

“در جهت تنسی سازمان مدیریت اضطراری نمایندگان از لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده سفر کرده اند دانشگاه تنسی ناکسویل به ارزیابی امکانات برای استفاده در صورت نیاز” دانشگاه سخنگوی اوون Driskill در بیانیه ای گفت به ناکس اخبار. “نمایندگان بازدید تامپسون-Boling عرصه پرات غرفه و تنسی مرکز تفریح و سرگرمی برای دانش آموزان (TRECS).”

تامپسون-Boling عرصه تنسی خانه برای مردان و زنان در بازی های بسکتبال و والیبال مسابقات و همچنین میزبان کنسرت. این یکی از بزرگترین کشور کالج بسکتبال عرصه است.

پرات غرفه های متصل به عرصه. این تسهیلات آموزشی برای برنامه بسکتبال .

این TRECS است و مرکز تناسب اندام به صورت کلی جمعیت دانشجویی.

کالج, رویدادهای ورزشی متوقف شده اند از طریق پایان ورزشی سال SEC داد که هیچ تیم به تمرین و یا تیم تمرینات طریق حداقل 15 آوریل است.

این دانشگاه در حال انجام آن کلاس های آنلاین از راه دور در مد از طریق پایان این ترم و ترم تابستان به عنوان به خوبی. دانش آموزان گفته شد نه به بازگشت به دانشگاه و پس از شکستن بهار و مورد نیاز برای دریافت چشم پوشی باقی می ماند در پردیس مسکن.

تنسی وزارت بهداشت اعلام کرد حداقل وجود دارد 2,683 موارد گزارش شده از coronavirus در دولت که از بعد از ظهر چهارشنبه. بیست و چهار نفر کشته و 200 نفر در بیمارستان بستری هستند.

در سراسر ایالت تنسی وجود دارد 168 بیمارستان, بهداشت روان و مراقبت طولانی مدت امکانات با ظرفیت حدود 24,700 تخت با توجه به بیمارستان دولتی ،

تنسی است که نه تنها دولت به امکانات ورزشی برای ارزیابی امکان استفاده در پزشکی است.

نمایندگان میزوری گارد ملی و لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده در بازدید از دانشگاه میسوری در نظر گرفتن اینکه آیا Hearnes مرکز یا Mizzou عرصه می تواند تبدیل به یک اورژانس بیمارستان برای COVID-19 بيمار.

Mizzou عرصه خانه و مدرسه بسکتبال, برنامه, در حالی که Hearnes مرکز خانه به, ژیمناستیک, کشتی, والیبال و سرپوشیده دو و میدانی.

این Tennessean آدم فریدمن و کلمبیا (Mo.) روزانه تریبون رودی کلر کمک به این داستان.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی دو و میدانی. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>