به عنوان coronavirus گسترش این TSSAA می توانید به حالت تعلیق در مسابقات, اما نه فصل به طور منظم. در اینجا به همین دلیل است.

یک روز پس از TSSAA معلق بازی از آن دختران بسکتبال مسابقات دولت به دلیل نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس دبیرستان ورزشکاران شد و در بیس بال و سافتبال الماس و زمین فوتبال.

TSSAA مقامات گفت: هیئت مدیره سیاست اجازه نمی دهد که برای دبیرستان انجمن ورزشی به حکومت در متوقف کردن به طور منظم فصل بازی.

صلاحیت آن استوار در دولت بازی مسابقات که انجمن نظارت.

“گفته شده است قبل از آن یک ستاد تصمیم گیری در رابطه با دولت مسابقات به انجام این کار” TSSAA دستیار کارگردان Matthew Gillespie گفت. “ما باید از این قدرت برای انجام این کار از آنجا که ما از آنهایی که در حال اجرا این مسابقات است.

“در رابطه با فصل به طور منظم آن بوده است ایستاده مدیره, سیاست, من نمی دانم اگر آن رای دادند و در ماه ژوئن سال 1954 یا 1989 و یا آنچه اما این مدارس هستند که اتهام خود را به طور منظم فصل بازی ها و برنامه ریزی است. من نمی دانم وقتی که سیاست در قرار داده شد, اما اگر آن را به یک هیئت مدیره سیاست آن را به هیئت مدیره برای تغییر آن است.”

روز دوشنبه تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی خواست مدارس به روز جمعه و بسته باقی می ماند تا 31 مارس است. که یک هفته بعد از لی و تنسی آموزش و پرورش کمیسر پنی Schwinn گفت: دولت نمی توان به زور بسته شدن مدارس و به جای آن تصمیم گیری خواهد شد تا به مقامات محلی.

اما مقامات ایالتی در حال گوش دادن به لی توصیه به بستن و یا با توجه به تعطیلی. روشن است که اگر کسانی که تعطیلی مدارس و همچنین به معنای تمام دبیرستان های ورزشی در حال توقف.

این TSSAA را نظارت شامل تنظیم اول بعد از عمل در هر تحریم ، آن را نیز تعیین می کند که این فصل به طور منظم آغاز می شود و به پایان می رسد مجموعه قوانین که تحت آن بازی است و نظارت دولت مسابقات.

توقف بازی فصل شامل نمی شده است.

حداقل یک عضو هیئت مدیره از کنترل معتقد است که سیاست باید در محل باقی می ماند.

عضو هیئت مدیره جودی رایت, Knoxville, Fulton, دستیار مدیر و مدرسه ورزشی مدیر نیست معتقدند باید آن را به TSSAA به قانون زمانی که تیم می تواند و نمی تواند بازی به طور منظم فصل بازی.

“این TSSAA حاکم دبیرستان دو و میدانی به عنوان دور به عنوان آنها نظارت بر بدن, اما برای من آن را مثل گفتن یک (مدرسه) سیستم است که آنها نمی توانند توپ بازی زمانی که آنها در خارج از مدرسه برای برف” گفت: رایت است که مدرسه پسران بسکتبال مربی. “تا آنجا که کنترل که در این فصل به طور منظم است که می تواند محلی هیئت مدیره آموزش و پرورش. من فکر می کنم آن را واقعا تجاوز به مرزهای در TSSAA مسئولیت.

“آنها را به شما بگویم چگونه به دانه (منطقه) مسابقات. آنها را به شما بگویم که چگونه بسیاری از بازی شما را به بازی. کسانی که تصمیم گیری ها از چپ به فرد مدارس. در حالی که من فکر می کنم وجود یک فشار برای دولت به در آمده و قطعا بگو هی همه شما باید انجام دهید این به دلیل آن باعث می شود همه کار آسان تر است.”

رایت گفت: از نظر حقوقی او مطمئن نیست که هیئت مدیره از کنترل می تواند زمینه را برای متوقف کردن به طور منظم فصل بازی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“هیچ چیز وجود دارد که ما در آیین نامه است که می گویند که ما باید از این قدرت برای مدیریت روز به روز عملیات هر مدرسه” رایت گفت. “No. 1, من فکر نمی کنم ما می خواهیم این نوع از قدرت است. و من فکر نمی کنم مدارس می خواهید ما را به این نوع از قدرت است. من فکر می کنم آنها می خواهند استقلال را به کار گیرند و در زیر چتر قوانین و دستورالعمل TSSAA.

“اما هیچ جا آن را می گویند که ما می تواند تعلیق دو و میدانی در سراسر کشور.”

رسیدن به تام Kreager در 615-259-8089 و [email protected] و یا در توییتر @Kreager.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>