به عنوان COVID-19 مسابقه از طریق زندان تنسی راه اندازی خط تلفن برای زندانیان’ خانواده

هنگامی که شوهرش روزانه تماس های تلفنی از زندان به طور ناگهانی متوقف امیلی بارنت فرض بدترین.

روز دوشنبه تنسی گروه اصلاح اعلام کرد 150 نفر از زندانیان تا به حال آزمایش مثبت میان شیوع کروناویروس در داخل Bledsoe شهرستان تادیبی مجتمع تیز سنبله از 12 مورد مثبت گزارش جمعه.

خبر آمد دو روز پس از بارنت گذشته صحبت به او 35 سال بدون خشونت مجرم. تماس های بعدی به مقامات زندان از جمله شوهرش مشاور بدون جواب رفت در این هفته, او گفت:.

زن و شوهر در نهایت متصل طی تماس کوتاهی شنبه شب هنگامی که بارنت آموخته و همه از حدود 2,300 Bledsoe زندانیان در حال حاضر در حال آزمایش در این مرکز حدود یک ساعت و نیم رانندگی غربی ناکسویل.

همانطور که از چهارشنبه 176 زندانیان تا به حال آزمایش مثبت برای COVD-19 در Bledsoe, TDOC سخنگوی رابرت Reburn گفت. اضافی 308 زندانیان تا به حال نتایج منفی با 1,851 نتایج آزمون در حال بررسی است.

هشت زندانی دیگر آزمایش مثبت در میان TDOC را غربی تادیبی, Turney مرکز صنعتی و خانه ترنر تادیبی مجتمع با توجه به گزارش روز شنبه.

هیچ زندانی مرگ و میر نسبت داده شده به COVD-19, Reburn گفت.

بارنت شوهر است که در انتظار نتایج خود را.

“او از من خواست تا اجازه شما و هر کس دیگری که من می دانم که آنها در حال قفل شده است و بدون دسترسی به دوش و یا گوشی را برای چند روز در یک زمان در حال حاضر” بارنت گفت: ناکس اخبار سه شنبه شب.

“به او گفته شد که آنها خواهد شد در قفل شده را به مدت پنج تا شش روز در یک زمان. او به من گفت که اصلی او نگران است که قادر به می دانم که چگونه خانواده خود را در حال انجام در خارج در حال حاضر.”

در چهارشنبه TDOC راه اندازی 24 ساعته اطلاعات خط برای اعضای خانواده زندانیان برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات کلی در مورد آنچه که این سازمان انجام شده است در پاسخ به این ویروس.

با توجه به پزشکی حریم خصوصی محدودیت تماس داوطلبان قادر به تایید این که آیا خاص اهل بیت دارای آزمایش مثبت یا قرار داده شده در قرنطینه Reburn روشن.

TDOC زندانیان این هستند که مجاز به دو تماس تلفنی رایگان در هر هفته.

“TDOC می داند که برای هر زندانی در داخل یک مرکز وجود دارد مادران و پدران و فرزندان و دیگران که ممکن است نگرانی و یا سوالات به خصوص در این زمان” TDOC کمیسر تونی پارکر در بیانیه ای گفت.

“ما می خواهیم زندانیان و خانواده خود را باید از هر فرصتی برای برقراری ارتباط با یکدیگر و به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است.”

ویلیام آرنولد آزمایش شد قبل از او منتشر شد از Bledsoe زندان پنج شنبه.

این زن 47 ساله ممفیس مادری که اعتقاد به تازگی لغو شد پس از او در خدمت بیش از شش سال زندانی گفت که او در حال حاضر خود جدا برای دو هفته به عنوان یک احتیاط.

ملاقات بود به حالت تعلیق در مارس و آوریل 7 Bledsoe این زندانیان صادر شد پارچه ماسک و ضد باکتری صابون برای شستن ماسک برای استفاده مجدد آرنولد گفت ناکس اخبار.

“این زمانی است که این آمار صفحه اصلی, واقعا,” او گفت:.

به عنوان هر کسی می تواند تصور اجتماعی فاصله دشوار است به خصوص در پشت زندان, دیوار, او گفت:. و یادگیری در مورد آخرین ویروس فقط به عنوان به چالش کشیدن آرنولد گفت.

هیچ اطلاعیه از مسئولان زندان پس از 13 TDOC کارکنان و شش قرارداد کارکنان آزمایش مثبت در Bledsoe و شمال غربی تادیبی پیچیده در Tiptonville در اوایل این ماه آرنولد گفت. زندانیان به زودی کردم کلمه از طریق زندان آسیاب شایعه ،

“زندانیان توسط طبیعت … باید یک سطح معینی از اضطراب به طور مداوم” آرنولد گفت. “به محض این که آن را یک مسئله در تنسی با برخی از موارد آنها واقعا احساس در هر لحظه آنها می میرند.

“دیگران البته بودند unfazed.”

آرنولد گفت که او را تشویق کرد که زندان و مدیران شروع به محدود کردن تعدادی از زندانیان مجاز در کافه تریا در زمان غذا در میان سایر مراحل را برای محدود کردن مجرم’ حرکات البته بدون توضیح از مقامات.

Reburn تایید کرد که Bledsoe این زندانیان که قرار است در “محدود جنبش” میان سلامت روزانه قراضه. اما او گفت: تسهیلات قفل است و زندانیان هنوز هم برخی از دسترسی به فعالیت های آموزشی و دوره های فنی و حرفه ای.

همه اهل بیت نقل و انتقالات میان تنسی زندان ها و امکانات دیگر نیز معلق شده است با استثنا و فوريت های پزشکی برخی از جلسات دادگاه.

“هر چه Bledsoe انجام شده است و من امیدوارم که آن را بهترین برای زندانیان” آرنولد گفت. “جعبه پاندورا باز است متاسفانه. جاوا را به مقدار زیادی به آن بسته شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>