به عنوان COVID-19 افزایش بافندگی جدید Knox County وظیفه نیروی کار به گسترش بیمارستان ظرفیت

به عنوان یک موج COVID-19 موارد پیش بینی شده است به رول در سراسر شرق تنسی در هفته های آینده یک نیروی کار ضروری و کار برای گسترش بیمارستان ظرفیت Knoxville, شهردار Indya Kincannon گفت ناکس اخبار.

نیروی کار برای اولین بار ملاقات روز شنبه یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. بیل لی آمد به ناکسویل و هشدار داد که از پتانسیل افزایش coronavirus موارد رو تنسی است.

افزایش نیروی کار — ساخته شده از بیمارستان سلامت بخش و شهر و شهرستان رهبران است که با توجه به نیاز به درمان مردم در شهرستانهای اطراف که تکیه بر ناکسویل مبتنی بر بیمارستان Kincannon در بیانیه ای گفت به ناکس اخبار روز چهار شنبه.

“نیروی کار به رهبری دکتر کیت خاکستری از دانشگاه تهران مرکز پزشکی در حال کار به سرعت به تایید این منطقه افزایش طرح” Kincannon گفت.

ناکس اخبار آمار و ارقام به دست آمده است که نشان می دهد اطلاعات جدید در مورد وضعیت بحرانی منابع پزشکی در بیمارستان های محلی به عنوان جمعه:

  • Knox County بیمارستان باید 1,726 تخت با 891 — یا 51.6% از آنها اشغال شده است.
  • بیمارستان ها باید 288 تخت ICU با 197 — یا 68.4% از آنها اشغال شده است.
  • بیمارستان ها باید 277 هواکش در همه, با 89 — یا 32.1% — در حال حاضر در حال استفاده است.

اعداد توصیف ترکیب منابع از پنج Knox County بیمارستان: دانشگاه تنسی مرکز پزشکی فورت ساندرز منطقه ای مرکز پزشکی Parkwest مرکز پزشکی Tennova شمالی ناکسویل پزشکی مرکز و شرق تنسی بیمارستان کودکان.

“یکی از پیام های کلیدی از فرماندار دیدار اهمیت ناکسویل و ناکس شهرستان به عمل با فوریت به آماده شدن برای افزایش ظرفیت بیمارستان برای پاسخ به یک قله در COVID-19 بيمار است که انتظار می رود بعد از این ماه” Kincannon گفت.

تعداد مرگ و میر در هر روز در تنسی می رود که برای صعود به قله از 165 در آوریل 20, با توجه به دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است. به عنوان بسیاری از 3,400 Tennesseans می میرند از این ویروس توسط Aug. 4.

رهبران در سراسر کشور شده اند تقلا برای ارزیابی اینکه آیا بیمارستان دارای منابع آنها نیاز به مقابله با یک سرکوب از بیماران به طور جدی بیمار از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس جدید. محلی جدید برای نیروی کار به ارمغان می آورد تمرکز بیشتری برای پرداختن به ظرفیت نگرانی.

برخی از مطالعات نشان داده اند که بخش هایی از ایالات متحده آمریکا خواهد شد بیش از حد چند تخت بیمارستان و هواکش ماشین آلات مورد نیاز بیماران که نمی توانید تنفس خود به خود زمانی که COVID-19 موارد قله در هفته های آینده.

در بدترین موارد مقامات در بیمارستان ها با کمبود منابع ممکن است به گریم اخلاقی تصمیم گیری در مورد کسی که زندگی می کند و کسی که می میرد.

چنین پیش بینی در حال حاضر شروع به تبدیل شدن به واقعیت در نیویورک, ایالات متحده آمریکا مرکز همه گیر که در آن COVID-19 مرگ و میر افزایش سرعت که بدن در حال ذخیره شده در یخچال کامیون. روز جمعه در شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio برآورد بیمارستان های شهرستان نیاز از 2500 به 3000 اضافی هواکش آن را از طریق هفته آینده. او گفت که او امیدوار است برای به دست آوردن برخی از حدود 10,000 که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: در این کشور استراتژیک ملی ذخایر برای توزیع به کروناویروس نقاط.

این وضعیت تا کنون است که به عنوان وخیم در تنسی که در روز جمعه تا به حال شناسایی شده در مورد به عنوان بسیاری از COVID-19 مورد — 3,000 — به عنوان ایالت نیویورک به حال مرگ. روز یکشنبه Knox County گزارش 110 محلی موارد با مرگ و 16 بستری شدن در بیمارستان. از 110 محلی موارد 60 نفر بهبود یافته اند.

این اعداد و ارقام تکیه بر آزمایش ظرفیت و افرادی که در نظر گرفته نمی در معرض خطر نیست و به طور معمول تست شده است. همراه با این واقعیت است که مردم می تواند آلوده برای روز بدون نشان دادن علائم آن می توان به چالش کشیدن برای مقامات بهداشت برای به دست آوردن یک تصویر واقعی از چگونه عمیقا به این بیماری تا نفوذ منطقه ای.

دولت و رهبران محلی کار کرده اند برای تعیین چگونه بسیاری از تخت های بیمارستانی و هواکش ممکن است مورد نیاز در هنگام بحران قله های محلی. اما تا همین اواخر چند آمار و ارقام جزئیات موجود و منابع مورد منتشر شده بود ،

لی: 7,000 بیشتر تخت های بیمارستانی مورد نیاز

در سخنرانی خود در دانشگاه تنسی در ناکسویل در جمعه لی به خود روشن ترین حساب و در عین حال از آنچه که دولت ممکن است در هفته های آینده. فرماندار گفت تنسی وزارت بهداشت سازمان مدیریت اضطراری و بخش نظامی در حال ایجاد یک “واحد فرماندهی گروه” به آدرس ظرفیت نیاز دارد.

“مسئولیت اولیه است که در این نقطه است که به گسترش ظرفیت ما سیستم مراقبت های بهداشتی در سراسر این ایالت به طوری که ما می تواند نیازهای افزایش است که همه ما می دانیم در حال آمدن است” لی گفت. “و ما نمی دانیم که دقیقا همان چیزی است که موج خواهد بود و یا دقیقا چه زمانی که موج رخ خواهد داد اما ما نمی دانیم که وجود خواهد داشت یک خروش آیند و ما می خواهید به آماده شدن برای آن را به بهترین درجه ممکن است.”

لی گفت: مدل های پیش بینی بیشتر از 7000 تخت بیمارستان مورد نیاز خواهد بود در سراسر کشور به جای coronavirus بیماران در طول موج. مقامات شده اند ارزیابی سایت های تنسی شهرهای بزرگ است که می تواند تبدیل به موقت بیمارستان, او گفت:. در لی با اشاره به ناکسویل مرکز نمایشگاه کلینتون در بزرگراه به عنوان یک مرکز است که می تواند یک ظرفیت 350 تخت.

“ما بر این باورند که چشم انداز خوب است اما ما در حال برخورد با بسیاری از عدم قطعیت” Knox County شهردار Glenn Jacobs در بیانیه ای گفت به ناکس اخبار در روز شنبه. “بیمارستان ها در حال آزاد کردن همه ظرفیت که آنها قادر و دولت و سپاه از مهندسین نیز پا است. همه در حال کار است و من بسیار سپاسگزار از تلاش و همکاری است.”

“اگر چه این مدل در حال تغییر تمام وقت با مرکز نمایشگاه در محل ما جلوتر از بسیاری از کشورهای در ارائه جایگزین مراقبت های سایت” Jacobs ادامه داد. “این اجازه خواهد داد که ما را بیش از حد تخت آنلاین در صورتی که آنها مورد نیاز است — و این که مهم و حیاتی است.”

دانشگاه واشنگتن و موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی پروژه های تنسی خواهد رسید اوج خود استفاده از منابع در آوریل 19, زمانی که دولت نیاز 7,800 بیشتر در تخت بیمارستان از در حال حاضر در دسترس است. این رقم شامل حدود 1,800 تعداد تخت.

برای مدل های دیگر منتشر شده در اواسط ماه مارس توسط دانشگاه هاروارد جهانی بهداشت, موسسه پژوهشگران مورد مطالعه چگونه به بیمارستان خواهد کرایه اگر 20% و 40% و 60% از بزرگسالان ایالات متحده بودند به آلوده شدن با این ویروس بیش از 6 و 12 و 18 ماه.

که ویژگی های مدل داده برای ناکسویل بیمارستان ارجاع منطقه که شامل برخی از شهرستانهای اطراف در خدمت جمعیت 1.1 میلیون و 3,193 مجموع تخت.

اگر 20% از بزرگسالان در ناکسویل منطقه بودند به قرارداد COVID-19 بیش از 6 ماه در این منطقه خواهد نیاز به بیش از 2.5 برابر تعداد تخت و 9 بار تعداد تخت ICU اشغال هستند که به طور متوسط با توجه به مدل.

لی: 950 هواکش در دسترس 500 دستور

در سخنرانی خود در دانشگاه تهران در روز جمعه, لی گفت: دولت می تواند نیاز به عنوان بسیاری از 1,900 هواکش در خروش اوج شکل است که نشان دهنده دانشگاه واشنگتن ،

“ما در حال حاضر حدود 950 موجود است که در حال استفاده نمی شود. ما باید 500 در جهت است که ما فکر می کنیم تحویل داده خواهد شد قبل از افزایش” فرماندار افزود که تعلیق اعمال جراحی الکتیو در دولت می تواند با آزاد کردن یکی دیگر از “چند صد هواکش.”

هواکش او گفت: به راحتی می توان نقل مکان از جایی به جای دیگر در یک بحران مانند این یکی.

“ما می تواند درخواست ارائه دهندگان مختلف به ما شماره خود را و یا چگونه بسیاری از آنها اما … چه اطلاعات واقعا مفید است که چگونه بسیاری از فن های ما در تنسی?” لی گفت. “چرا که اگر ناکسویل نیاز به هواکش و ما آنها را در Nashville, آنها در حال رفتن به نقل مکان به ناکسویل و بالعکس. کسانی که به راحتی قابل انتقال است. بیمارستان تخت بسیار است.”

Knox County Health Department مدیر دکتر مارتا Buchanan قبلا حاضر به انتشار تعداد هواکش و تخت های بیمارستانی در بیمارستان های منطقه گفته است که اطلاعات مورد نیاز را از دولت است. بیمارستان می تواند گزارش داده ها از جمله به دولت از طریق برنامه ای به نام سلامت منابع سیستم ردیابی است.

تنسی وزارت بهداشت است در پاسخ به یک مارس 20 سوابق درخواست از ناکس اخبار به دنبال تعداد هواکش در هر بیمارستان در سراسر کشور.

“ما یک بیمارستان محلی منتقل شده اند و سخت کوش در برنامه ریزی برای نیاز خود را به گسترش ظرفیت های موجود و امکانات” Kincannon گفت: در بیانیه روز شنبه. “فقط دیروز من درخواست و دریافت داده ها بر پایه تعداد تخت در بیمارستان های محلی. اما بیشتر اطلاعات مهم است که چقدر ما به بیمارستان می تواند خود را گسترش و تعداد تخت در هفته های آینده.”

ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این گزارش.

ایمیل تراویس Dorman در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @travdorman. اگر شما لذت بردن از تراویس’ پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>