به عنوان COVID-19 موج در تنسی Knox County مرگ محک بازدید ‘red’ امتیاز

ناکس شهرستان معیار برای مرگ و میر ناشی از COVID-19 اتحادش را تغییر به یک “قرمز” امتیاز برای اولین بار پس از بیماری همه گیر کوروناویروس آمار در بهار امسال.

مرگ و میر ناشی از COVID-19 باید دو برابر این هفته از پنج به 10 به گفته وزارت بهداشت ردیابی است.

“از هفته گذشته ما بسیار غمگین به گزارش است که ما تا به حال پنج نفر در Knox County با عوارض مربوط به COVID-19” گفت: موسسه خیریه Menefee مدیر آمادگی اضطراری.

COVID-19 بستری شدن در بیمارستان نیز افزایش قابل توجهی در این هفته است. به عنوان چهارشنبه, 34, Knox County ساکنان بستری هستند با این بیماری تقریبا دو برابر 19 بستری شدن در بیمارستان سه شنبه. منطقه ای بیمارستان گزارش که 71 بیماران بستری شده اند با COVID-19.

از نگرانی های خاص بیش از نیمی از آنها در بخش ICU حرکت این بیمارستان ظرفیت معیار به “زرد” امتیاز.

“ما شاهد یک دولت ثابت افزایش در تعداد موارد جدید واقعا از آخر هفته روز یادبود” دکتر گفت: Keith خاکستری افسر ارشد پزشکی در دانشگاه تنسی مرکز پزشکی. “اما ما شاهد افزایش بیش از دو هفته گذشته.

“ما دیده ایم یک 106% افزایش در تعداد از مردم در بیمارستان بستری است.” او ادامه داد. “ما دیده ایم یک 155% افزایش در تعداد بیماران تهویه مناسب.”

مقامات بیمارستان گفت که آنها همچنان به انجام روش انتخابی و سایر مراقبت های لازم برای موکلین خود. آنها را با استفاده از اورژانس افزایش ظرفیت قبل از توقف روش های دیگر.

“ما در حال تاخت و تاز کردن با COVID-19 با وجود آن افزایش قابل توجه” خاکستری گفت.

او تاکید کرد که ملاقات و ترافیک پا را همچنان محدود در بیمارستان.

اعلام این خبر پس از یک هفته به طور مداوم بالا افزایش در تعداد موارد مثبت COVID-19 در شهرستان است. در هفته گذشته موارد به طور متوسط 62 موارد جدید در روز. دو روز دیدم بیش از 90 مورد جدید.

جدید مورد معیار باقی می ماند “قرمز”.

همانطور که از روز چهارشنبه به روز رسانی سه از پنج معیار قرمز یا زرد است. آن است که روشن نیست چه Knox County هیئت مدیره بهداشت و درمان انجام خواهد شد در پاسخ. ملاقات بعدی خود را برنامه ریزی شده است تا ژوئیه 15.

وزارت بهداشت مقامات همچنین اعلام کرد که آنها دریافت $7.1 میلیون دلار در بودجه دولت برای کمک به آنها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“این خواهد بود که اولین COVID بودجه دریافت کردهایم از دولت و یا دولت فدرال پس از همه گیر آغاز شد” گفت: Menefee.

او توضیح داد که Knox County وزارت بهداشت پیش بینی می کند که این پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به بخش تماس خود را ردیابی کردند. این امر آنها را قادر به از سرگیری عادی خدمات است که به حالت تعلیق شده یا اصلاح شده با توجه به همه گیر.

بحث در بودجه قرار داده شده است و در دستور کار برای آینده شهرستان کمیسیون شنوایی. نسخه نهایی بودجه بسته نشده است ارائه شده توسط تنسی وزارت بهداشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>