به عنوان هیجان برای شهر ریخته گری, STL, رشد می کند, مواد غذایی خود را در سالن کار می کند برای پیدا کردن جای پا خود

رانندگی در بزرگراه 40 ماه گذشته St. Louis مسافران تماشا به عنوان علامت های جدید نصب شده در خارج از شهر ریخته گری STL. براق, مدرن, سیاه-و-سفید نشانه کاهش به یاد ماندنی رقم بالای گسترده پروانه سبک صنعتی سقف که زنگ زده است و برچسب با محو نقاشی های دیواری. آن نشان داد که فراگیر براق جدید توسعه است ومیگوید نسبت به افتتاح طلوع در فصل بعد برای 91-سال ساختمان آجر.

برای بیش از 40 سال فلزی ذوب شد و بازیگران به اشکال برای موتور و ژنراتور را که در زیر سقف. در اصل ساخته شده توسط قرن برقی ریخته گری در سال 1929 کسب و کار تغییر دست در طول سال تا سال 2007 زمانی که آخرین موتور سرد می شود.

یک بار شلوغ فضای صنعتی sat خالی هشت سال اقدام به عنوان پناهگاهی برای بی خانمان ها و تفریح و سرگرمی برای کاشفان شهری و هنرمندان گرافیتی. در سال 2015 از آن خریداری شده بود توسط یک گروه سرمایه گذاری به رهبری استیو اسمیت, مالک و توسعه ریخته گری و مدیر عامل لارنس گروه St. Louis-طراحی بر اساس معماری و ساخت و ساز و توسعه شرکت است. یک سال بعد اسمیت و مالکیت خود را در گروه FoPa Partners LLC موفق در داشتن اموال اضافه شده به ثبت ملی اماکن تاریخی.

ملک در حال حاضر redeveloped به عنوان شهر ریخته گری, STL, یک استفاده از مخلوط پیچیده خرده فروشی توسط FoPa و لارنس است که ارائه خدمات طراحی و توسعه. ریخته گری است که میله میله برای باز کردن در مراحل آغاز این فصل تابستان است و تولید بسیار کمی از وزوز پس از آن اعلام شد برای اولین بار در سال 2016.

در پنج سال یا بیشتر زمانی که مراحل نهایی در حال تکمیل و ریخته گری است که انتظار می رود شامل 237,000 فوت مربع از خرده فروشی ناهار خوری و سرگرمی فضا و بیش از 107,000 فوت مربع از فضای اداری. (رودخانه های بزرگ Greenway, Orion, ژنومیک, دروازه, ترکیب, تصادف تعقیب درهم bullhorn و iSee نوآوری در حال حاضر در امضا به دفتر مستاجران.)

این پروژه برنامه ای برای اضافه کردن چند خانواده در واحد مسکونی (آپارتمان و/یا آپارتمانهای) اگر چه طرح اولیه که برای متوقف شده در سال 2017. (اصل, ریخته گری قرار بود به قابلیت 24-داستان ساختمان اما مالکیت گروه قادر به تامین مالی آن را در اولین مرحله از ساخت و ساز با توجه به تاریخی مالیاتی اعتبارات این پروژه دریافت شده برای redeveloping ساختمان های موجود در سایت.)

مرحله اول تنظیم شده است برای باز کردن در امواج در طول سال 2020 و وعده های جدید هیجان انگیز ناهار خوری و خرده فروشی جاذبه های. توسعه دهندگان امیدوارم که با باز کردن یک چلپ چلوپ و سپس حفظ شتاب که با ادامه برای اولین مفاهیم تا طیف گسترده ای از ارائه باز است.

The first phase of the Foundry will see the redevelopment of five original buildings on-site. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

  • ترنتون ALMGREN-دیویس
  • اولین مرحله از ریخته گری را به خوبی توسعه از پنج ساختمان اصلی در سایت.

فعلی فهرستی شامل Fassler سالن از اوکلاهما که به سه طبقه سالن آبجو خدمت یک انتخاب گسترده ای از brews (از جمله مقدار زیادی از گزینه های محلی; زنجیره ای نمی دم خود آبجو) و Austin تگزاس مبتنی بر Alamo Drafthouse سینما که از ویژگی های ده صفحه نمایش و یک نوع متفاوت از moviegoing تجربه. بر اساس دنور-پانچ کاسه اجتماعی ضمن ارائه خواهد شد “یک فیلم playground” در خدمت مواد غذایی و نوشیدنی ها و بازی هایی مانند بولینگ و Jenga.

علاوه بر این لنگر کسب و کار تازه آویشن بازار کشاورزان از Downers Grove, ایلینوی, امضا کرده است در اضافه کردن یک فروشگاه مواد غذایی به مخلوط به عنوان محلی برای پذیرایی شرکت ساقی آن شربت خانه است که برای باز کردن یک فضای رویداد, 18 ریل در سایت. اضافی رستوران ها و مغازه ها انتظار می رود که در نهایت پیوستن به این مفاهیم همراه کشیدن اصلی, دوبله ریخته گری راه است.

ساندویچ بین دفتر مستاجران و ناهار خوری و سرگرمی نقاط خواهد بود که شهر ریخته گری, مواد غذایی, سالن “قلب و روح” از این پروژه با توجه به اسمیت.

اسمیت می گوید: مواد غذایی سالن شد و با الهام از تحولات مشابه در دیگر شهرستانها در ایالات متحده — به طور خاص او نام مخلوط با استفاده از فضاهای مانند چلسی در بازار نیویورک و بازارهای عمومی مانند خواندن ترمینال بازار در فیلادلفیا.

“من به اندازه کافی خوش شانس به سفر و دیدن بسیاری از چیزهای جالب در سراسر کشور — و رک و پوست کنده در سراسر جهان — و به عنوان یک سنت Louisan این بود” چگونه می تواند به ما در انجام کاری سرد مثل این در سنت لوئیس?'” اسمیت می گوید.

او باعث می شود به صورت قانع کننده و پرشور سیار برای این پروژه است. او خجالتی نیست و دور از ساخت انواع زیرک مشاهدات شما می خواهم انتظار از یک توسعه عمده greenway که اجرا خواهد شد از طریق ریخته گری خوب است برای محیط زیست بلکه برای توسعه رایگان پارکینگ — و او نمی sugarcoat چالش های این پروژه با آن مواجه میباشد.

63 ساله صحبت می کند با دلخواهی مقدار انرژی مورد چقدر ریخته گری می ایستد به نفع St. Louis. در حالی که شما می خواهم به سختی انتظار می رود او را به می گویند که مخالف شما نیز حس کمال گرا تمایل صادقانه به همه این ها درست است.

در تعطیلات آخر هفته هنگامی که ساخت و ساز می آید به توقف اسمیت می گوید او سرگردان اموال به reinspect فضاها و یادداشت ها در مورد چگونه به منظور بهبود و یا تغییر همه چیز. زمان تمام مراحل ریخته گری در حال تکمیل آن است و باید از مصرف ده سال و یا بیشتر عمر خود را و او را مصمم به آن را به یک موفقیت است.

از نظر درآمد سالن غذا است که در آن اسمیت انتظار ریخته گری به آن پول است. او تخمین می زند آن را به حساب تنها 5 درصد از رشد کل درآمد است. اما از آن شده است کلیدی در بازاریابی این پروژه را به مردم و مستاجران بالقوه برای بیش از 100 ، 000 فوت مربع از فضای اداری.

اوایل مطبوعات بوق و کرنا سرآشپزها محلی مجموعه ای منحصر به فرد برای اولین مفاهیم جدید در سالن غذا و پیگیری افتخار برای اولین بار از 50 درصد اشغال و پس از آن 80 درصد است. سرآشپزها نشده اند ممکن است انتظار می رود به ریخته گری اقتصادی, موتور, اما آنها به آن را محلی و خاص به سنت لوئیس و سرد است.

“غذا در سالن قلب و روح ریخته گری, اما از نظر مالی آن را یک قطعه بسیار کوچک از آن” اسمیت می گوید. “ما می خواهیم [سالن غذا] شرکای بود واقعا موفق, چرا که آن را به کلی ریخته گری بهتر نام تجاری و به طور کلی موفقیت است.”

به عنوان افتتاح سالن غذا نزدیک, هر چند یک گروه از سرآشپزها محلی و صاحبان رستوران خارج شده اند بیش از آنچه آنها می گویند شدند, تعجب, هزینه ها و وعده است. به عنوان از مطبوعات زمان شش فروشندگان تایید آنها کاهش یافته است این پروژه از جمله CropCircle, Mokyu Mokyu, Ukraft, Sumax, Lost & Found: برگر و پیتزا مشترک و جعبه آب مرکزی. حداقل پنج تن دیگر که قبلا تایید فروشندگان خارج شد در دو سال گذشته; تلفن تماس و پیام به صاحبان آن بازگردانده نشدند.

مانند بسیاری از مستاجرین سابق آشپز مایکل فریدمن که برنامه ریزی شده برای باز کردن دو مفهوم در سالن غذا — Lost & Found: برگر و پیتزا مشترک و جعبه آب مرکزی — می گوید او وارد پروژه با هیجان و خارج شد زمانی که مورد نیاز برای شرکت به طور ناگهانی تغییر کرده است.

“من اصلی و اجاره با آنها قطعا یک توافق خوب برای همه احزاب گنجانده شده اما پس از گذشت زمان و در نگهداری آنها تغییر قوانین بدون هیچ گونه اطلاع قبلی” فریدمن می گوید. “و پس از آن آنها می خواستند من را به یک نشانه جدید, و من تا به حال به دور است. این یک معامله بد. من آرزو می کنم من نمی اتلاف وقت من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید