به عنوان جدید کروناویروس موارد کوه در تنسی رژیم صهیونیستی. لی گسترش اورژانس سفارش

به عنوان موارد coronavirus همچنان در اوج در تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی تمدید وضعیت اضطراری اعلام روز دوشنبه همراه با یک میزبان از دیگر مقررات است که مجموعه ای به پایان می رسد در این هفته.

تنسی باقی خواهد ماند در حالت اضطراری تا حداقل Aug. 29 با توجه به لی آخرین سفارش.

فرماندار اعلامیه همچنان تعلیق بسیاری از قوانین و مقررات به عنوان دولت همچنان دست به گریبان با گسترش coronavirus.

همانطور که از دوشنبه تنسی بود 14,743 فعال موارد coronavirus با 592 کشته و نزدیک به 2,600 بستری شدن در بیمارستان پس از وقوع آغاز شد. آخرین آمار و ارقام نشان می دهد دولت به طور متوسط حدود 43 ویروس جدید مربوط به بستری شدن در بیمارستان هر روز — بالاترین نرخ از اوایل ممکن است. مقامات شناسایی حدود 4,200 عفونت های جدید از جمعه که گزارش شده در هر چهار بعد span پس از آغاز شیوع.

به طور کلی تنسی دیده است افزایش قابل توجهی از COVID-19 در هفته های اخیر که می آید به عنوان مقامات دولتی و کسب و کار نگاه کنید به راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی.

به منظور گسترش telehealth را از الکل فروش سایر مقررات

لی منظور تشویق Tennesseans برای محدود کردن فعالیت های پوشیدن ماسک صورت کار از راه دور که در صورت امکان و محدودیت های اجتماعی و تفریحی در جمع 50 یا بیشتر مردم با چند استثنا از جمله کلیساها مراسم عروسی و مجالس ترحیم.

در علاوه بر این به آخرین اضطراری اعلام لی نیز با صدور دو دستور اجرایی دوشنبه گسترش دو قبلا صادر شده سفارشات از جمله یکی اجازه می دهد بدن حاکم برای برگزاری جلسات به صورت الکترونیکی.

تصمیم به گسترش الکترونیکی جلسات می آید کمتر از یک هفته پس از حسابرسی امور خارجه جاستین ویلسون با ارسال یادداشتی به مقامات دولتی نشان می دهد در غیر این صورت.

لی اولین اعلام وضعیت اضطراری در مارس 12, گفت: آن را یک گام مهم به “درمان و کاهش” تاثیر COVID-19. او تمدید اضطراری اعلام است.

آخرین اضطراری اعلامیه شامل بسیاری از مقررات از جمله گسترش دسترسی به خدمات پزشکی از راه دور اجازه می دهد رستوران ها برای ارائه را خارج و تحویل الکل خدمات و سهولت دسترسی به مزایای بیکاری.

همچنین گسترش برخی از مهلت. مراقبت های بهداشتی با مجوز گواهینامه و ثبت نام تمدید شده است تا Aug. 31. انقضای افزایش handgun حمل اجازه تمدید تا نوامبر. 15. اجرای قانون و آتش نشانان را تا اکتبر. 1 تا تحت معاینات فیزیکی.

منقضی شده راننده به طور منظم مجوز و عکس شناسه معتبر باقی خواهد ماند تا زمانی Nov. 15. فرماندار ارائه نمی دهد یک شبیه فرمت برای تجاری راننده مجوز. سفارش قبلی تمدید منقضی شده CDLs به معتبر باقی می ماند تا 30 ژوئن.

منظور اجرایی نیز اجازه می دهد تا نسخه به باقی می ماند در دسترس در 90 روز, لوازم.

در حالی که لی ادامه داد: اورژانس اعلام شد به طور گسترده ای انتظار می رود تصمیم خود را به صدور فرمان اجرایی 51 که گسترش الکترونیکی جلسات بود کمی تعجب آور است.

در یادداشت خود به مقامات دولتی هفته گذشته ویلسون گفت: “فرماندار لی نشان داده است به دفتر ما که او قصد ندارد به گسترش این اختیارات فراتر از (30 ژوئن).”

ویلسون یادداشت شد تلاش برای به قضیه اطلاع از آینده سفارش انقضا در این مراسم فرماندار نمی آن را گسترش دهد.

لی در اصل صدور یک فرمان اجرایی در 20 مارس اجازه حاکم بر بدن نگه دارید الکترونیکی جلسات. او تمدید آن در ماه مه. آن را بلافاصله روشن نیست چه چیزی تغییر بین ویلسون یادداشت و لی آخرین سفارش.

فرماندار همچنین تمدید زودتر اجرایی به منظور اجازه می دهد از راه دور notarizations.

سه نفر از دستور اجرایی لی صادر شده در شنبه همه را به پایان می رسد Aug. 29.

برت Kelman کمک به این داستان.

رسیدن به Joel ایبرت در [email protected] یا 615-772-1681 و در توییتر @joelebert29.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>