به عنوان رستوران مبارزه صاحبخانه گام در

به عنوان مواد غذایی نویسنده Cheryl Baehr پوشش داستان در هفته گذشته RFT گواه St. Louis رستوران در حال ویران COVID-19.

“در صرف هفته St. Louis رستوران جامعه به عنوان یک کل از شعار چندین جیمز ریش نامزد جایزه به عنوان نشانه ای از آن ascendance به داشتن آن وجود تهدید جهانی همه گیر,” او نوشت.

بسیاری از رستوران ها’ بزرگترین هزینه مواد و نیروی کار است اجاره. این به این معنی بسیاری از محاصره رستوران ها خواهد شد که به نوبه خود به خود صاحبخانه برای استراحت و حداقل برخی از کسانی که صاحبخانه ثابت کرده اند مایل به کاهش بار مالی.

این RFT نوشته است مقدار زیادی در مورد بد صاحبخانه اما در این وضعیت به نظر می رسد مانند برخی از صاحبان املاک در سنت لوئیس در حال تلاش برای کاهش برخی از مستاجران خود را شل.

“ما صاحبخانه بزرگ شده است می گوید:” ژاک برنج که با همسرش مریم صاحب سه میمون ها در برج گرو جنوبی. “آنها به ما داده اید یک استراحت در اجاره از طریق آوریل است. آنها متعهد به نگه داشتن ما در اینجا. آنها می خواهند برای دیدن این محله موفقیت است.”

حتی اگر صاحبخانه نیست انگیزه حس وظیفه مدنی نیز وجود دارد این واقعیت است که اگر آنها اخراج تجاری مستاجر برای پرداخت اجاره آن را بعید است که یک کسب و کار جدید می خواهید به حرکت و راه اندازی فروشگاه در طول یک بیماری همه گیر.

“مردم به درستی دیپلم برخی از کسب و کار مانند رستوران ها به عنوان در ‘فیسبوک’ از تاثیر اقتصادی این خواهد شد که می گوید:” پل Behrns یک حسابدار با SFW همکاران. “اما این مهم است به یاد داشته باشید وجود خواهد داشت یک اثر دومینو است که می رود فراتر از رستوران خود را. با یک مقیاس بزرگ توقف آن است که نه تنها رستوران و کارکنان آن که تحت تاثیر قرار می اما همچنین کسانی که در رستوران غذا و تامین تجهیزات صنعت صاحبخانه که خود فضای رستوران کار در خارج از بانک که وام دادن صندوق به این کسب و کار است.”

به عنوان کایل Howerton آن قرار می دهد: “واکنش اولیه من این است که این واقعا بد است برای همه است.” Howerton اصلی در AHM گروه کوچک St. Louis-بر اساس شرکت سرمایه گذاری که اجاره فضا به سه میمون را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر املاک مسکونی و تجاری همراه Morganford جاده ها است. “وجود دارد که نور در انتهای تونل. اما همه با هم کار کنند.”

تمام بخش های اقتصاد Howerton می گوید: نیاز به درک که مردم نباید برای یک بیماری همه گیر خارج از کنترل خود.

به سهم خود AHM ارائه شده تجاری مستاجران چند ماه رایگان اجاره. اجاره آمد با این شرط که بخشی از این پول استفاده می شود برای قرار دادن پول نقد در دست کسانی مستاجران’ کارکنان.

“فقط به عنوان بسیار به عنوان صاحبان کسب و کار خود مردم ما واقعا نگران هستند ساعتی کارکنان در کسب و کار آن است که بیشتر احتمال دارد به چک چک. آنها مردم هر کس باید بیشتر نگران در مورد” Howerton می گوید.

صاحبخانه مانند AHM باید برای پاسخ به این بانک ها که آنها را قرض داده این پول برای خرید ملک در وهله اول و که می تواند سلب خواص اگر AHM نتواند پرداخت.

“من مطمئن هستم که 99 درصد از صاحبخانه ها در خارج وجود دارد در ارتباط مستمر با وام دهندگان خود و کار با آنها را به دیدن اگر آنها می تواند تاخیر در پرداخت برای یک ماه یا دو” او می افزاید.

لیز آستین معاون رئیس جمهور از بازاریابی سبز خیابان St. Louis املاک و مستغلات و توسعه شرکت پشت رنگی ساختمان در گرو, و همچنین بسیاری دیگر از خواص در اطراف St. Louis.

“ما در حال پاچه,” او می گوید. “این سخت است برای دیدن این افراد شگفت انگیز مبارزه در حال حاضر.”

آستین می گوید که خیابان سبز شده است قادر به قادر به ارائه معوق اجاره به برخی از آن خرده فروشی مستاجران اما تا چه حد است که آن را می توانید انجام دهید این بستگی دارد که در بخش های بزرگ در وام دهی بانک. Austin تاکید کرد که در حال حاضر هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها از جمله چگونه reently تصویب دولت کمک خواهد کرد به نفع مستاجران طولانی مدت.

یک پوشش نقره ای را از این بحران های خاص او می گوید این است که همه در آن با هم.

“این همه ما برای ساخت این رستوران و بوتیک صحنه کسب و کار در سنت لوئیس” او می افزاید. “این را همه ما به آن را ذخیره کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>