به عنوان معلمان آماده شدن برای یک نامشخص سال تحصیلی, ‘هفته آینده نمی تواند به اندازه کافی سریع’

Knox County Schools قصد دارد به انتشار آن طرح بازگشایی پنج شنبه یک ماه قبل از سقوط کلاس در حال برنامه ریزی برای شروع است.

معلمان در حال شمارش روزها تا زمانی که آنها می دانند که چه در انتظار زمانی که نظام مدرسه عمومی رمپ برای بازگشت پس از coronavirus اپیدمی تعطیل کردن کلاس های درس در اواسط ماه مارس.

عوارض لژیون: حفظ سلامت پروتکل تضمین آموزشی حقوق صاحبان سهام, مقابله با فشارهای خارجی از سیاستمداران مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که تهدید به خودداری از کمک های مالی از مدارس دولتی اگر آنها نمی بازگشایی شده است.

در ضمن COVID-19 موارد خونتان در تنسی که باقی خواهد ماند در حالت اضطراری تا حداقل Aug. 29

می تواند کودکان باشیم ؟

لورن Hutchins یک معلم کلاس اول در Hardin دره ابتدایی گفت: او در حال تلاش برای باقی می ماند خوش بینانه در مورد این مدرسه در سال است.

Hutchins گفت: او می داند که کودکان جوان هوشمند و تطبیقی است. او قصد دارد در آموزش دانش آموزان چگونه به شستن دست های خود را به درستی و اگر ماسک مورد نیاز او را آموزش بچه ها چگونه با خیال راحت آنها را می پوشند ،

گرفتن دانش آموزان را به پوشیدن ماسک می تواند چالش برانگیز در ابتدا فقط می خواهم آنها را به استفاده از قیچی و یا درست نشستن در یک صندلی Hutchins گفت. این منطقه هنوز در تلاش برای کشف کردن که آیا پوشش صورت نیاز خواهد بود.

“در آغاز هر سال ما شروع کردن فقط با یادگیری اصول اولیه چگونه به رفتار در کلاس درس,” او گفت:. “و من فکر می کنم که فقط می تواند یک چیز بیشتر اضافه شده است. من هیچ نگرانی با ماسک. من فکر می کنم آنها خواهد آموخت که چگونه به آنها را لمس نمی کند ترک آنها را به تنهایی.”

نگران در مورد ‘تقویت’ بی عدالتی

Hutchins ” ایمان در دانش آموزان خود را در تضاد با نگرانی های مطرح شده توسط هیئت مدیره مدرسه منصوب بازگشایی نیروی کار.

جری Askew از نیروی کار ابراز تردید چهارشنبه در یک مدرسه کار جلسه در مورد منطقه جوانترین دانش آموزان قادر به پوشیدن ماسک به طور مداوم و فاصله اجتماعی به درستی.

چپ چپ نیز گفت: این منطقه نیاز به اطمینان حاصل شود دانش آموزان با معلولیت و نیازهای ویژه ارائه شده برای مهم نیست که آیا این منطقه بخواهد به انجام کلاس های حضوری آنلاین و یا در ترکیب.

دیو گورمن یک معلم علوم در سدار بلاف مدرسه و یک عضو از یک معلم تمرکز گروه گفت که او نگران بی عدالتی ادامه خواهد داشت.

“بی عدالتی وجود دارد که در آموزش و پرورش – من می ترسم آنها تقویت شود,” او گفت:.

نظرسنجی به نفع بازگشت به کلاس های درس

اگر ماسک های مورد نیاز, کت, گفت, وجود دارد, نیاز به قوانین در مورد چه اتفاقی می افتد اگر یک دانش آموز می آید به مدرسه بدون.

بری طلایی, یک معلم در Whittle چشمه میانه مدرسه تکرار این اظهار نظر پس از چهار جلسه هیئت مدیره مدرسه.

در یک منطقه بررسی در مورد بازگشایی پدر و مادر ترجیح یک محیط کلاس درس اضافی احتیاطی بیش از آموزش مجازی و یا ترکیبی از گزینه است که ترکیب مجازی و حضوری یادگیری است.

اما که نیاز به کافی تمیز کردن وسایل.

تانیا T. کت جمهور از Knox County, آموزش, انجمن, نگرانی در مورد لوازم.

“هنگامی که شما نگاه در مدرسه منطقه در مجموع در طول سال معلمان ما به ارمغان آورده اند تا به استاندارد را از جیب خود را” کت گفت. “و آنها نمی خواهند به این استرس اضافه شده در آنها را ندارد.”

اگر ماسک های مورد نیاز, کت, گفت, وجود دارد, نیاز به قوانین در مورد چه اتفاقی می افتد اگر یک دانش آموز می آید به مدرسه بدون.

بری طلایی, یک معلم در Whittle چشمه میانه مدرسه تکرار این اظهار نظر پس از چهار جلسه هیئت مدیره مدرسه.

‘ما آن را کار’

آغاز سال تحصیلی است که همیشه یک زمان بحران Hutchins گفت. او هنوز مطمئن نیست که در مورد برنامه های منطقه است اما آموزش جدید آنلاین روش تدریس با تشکر از معلم گروه در Facebook.

او می خواهد دانش آموزان کلاس اول به منظور توسعه مهارت های اجتماعی. او امیدوار است که آنها را قادر به یادگیری مهارت های دانش صدا و پژواک بیش از حد — حتی اگر ماسک در حال اجرا است.

و اگر کلاس ها تا پایان به طور کامل آنلاین Hutchins گفت: او را آماده به وفق دهند.

“هر آنچه که اتفاق می افتد, من عاشق دانش آموز خود را بیشتر از هر چیزی” Hutchins گفت. “مهم نیست که چه اتفاقی می افتد من می خواهم به انجام آنچه که بهترین برای بچه ها و اینکه آیا حاضر چه که حاوی چه که در کلاس درس.

“این رفتن به سختی آن را می توان به چالش کشیدن اما ما آن را کار می کنند.”

کت شنیده است از معلمان به صورت محلی و در سراسر کشور که نگران این شهرستان را مورد تعداد ایمنی و قالب کلاس درس.

“جولای 15, هفته آینده,” او گفت: “نمی تواند به اندازه کافی سریع.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>