به عنوان تنسی محاکمات مجموعه به رزومه اعتراض بوجود می آیند بیش از نقاب منصفه بسته دادگاه

برای اولین بار در تنسی تاریخ به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس درک جهان دادگاه در حال آماده کردن خود برای امتحان متهم با منصفه در پشت ماسک و دادگاه درب تا حد زیادی بسته است.

آن است بی خطر است ؟ آن است که قانون اساسی?

ناکسویل وکیل مدافع جاشوا Hedrick استدلال می کند آن است که نه.

“سیستم دادگاه و دادگاه هستند ذاتا خطرناک نوع تعامل از نظر امکان انتقال” Hedrick نوشت: در یک حرکت reviewed by ناکس اخبار. “این دادگاه نمی تواند نادیده بگیرد احتمال این که هیئت منصفه خواهد بود به احتمال زیاد به مجرم (متهم) که چهره خود را پوشش داده شده با ماسک صورت … گیر در مجاورت نزدیک با یک گروه از غریبه ها. آن را “احساس” ناامن است.”

تنسی دیوان عالی کشور تا کنون کاهش یافته است و برای بلند کردن آن به منظور اجازه می دهد منصفه به رزومه در دادگاه در سراسر کشور در روز دوشنبه و یا پیش نویس و اجرای یک سیاست چگونه کسانی که محاکمه می توانید با خیال راحت و قانون اساسی برگزار می شود در حال انجام COVID-19 بیماری همه گیر است که بدتر شدن اینجا.

دادگاه عالی نیز سکوت در دسترسی عمومی به آن پرداخته است. که دسترسی یا نادیده گرفته و یا منع شده و در بسیاری قضایی بازگشایی طرح پیش نویس توسط قضات محلی و تایید شده توسط دادگاه عالی ایالت یک ناکس اخبار نقد و بررسی نشان داده است.

انتظار: درخواست می پرسد تنسی دیوان عالی کشور برای اطمینان از دسترسی عمومی به جلسات دولت در سراسر

منصفه بودند به حالت تعلیق در دولت در اواسط ماه مارس به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد شروع به افزایش در تنسی های مختلف و رهبران دولت از جمله رژیم صهیونیستی است. بیل لی شروع به صدور پناه سفارشات. در اوایل ممکن است محدودیت ها کاسته شد.

تعداد موارد از آن به بعد به شدت افزایش یافته است. Knox County و همسایه Sevier County تجربه کرده اند به خصوص سنبله های تیز. ناکسویل و Knox County رهبران در حال حاضر الزامی ماسک برای هر فرد در داخل هر فضای محصور شده است.

دادگاه عالی ایالت بلافاصله پاسخ پنج شنبه آخرین روز کاری قبل از تاریخ چهارم جولای تعطیلات به درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا رئیس دادگستری جف Bivins است و با توجه به برگشت از تصمیم به اجازه منصفه به رزومه دوشنبه.

یک ناکس اخبار نقد و بررسی نشان می دهد چند قضایی نوشته اند قصد دارد جزئیات چگونه قضات قصد انجام آزمایشات در میان همه گیر از جمله اینکه آیا هیئت منصفه مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک.

Knox County سه کیفری قضات دادگاه الزامی ماسک برای منصفه – در حال حاضر حداقل. Hedrick مشتری تعیین شده بود به تاریخ قضایی در دوشنبه اول شدن متهم Tennessean به محاکمه می شود توسط یک نقاب منصفه در یک دادگاه با محدود کردن دسترسی.

اما Hedrick گفت: Knox County, قاضی دادگاه کیفری اسکات سبز در روز پنج شنبه مشتری خود را سزاوار عدالت نه یک پاورقی در تاریخ قضایی, کتاب.

“این عادلانه نیست,” Hedrick استدلال پنج شنبه.

ناکس اخبار مجاز به تماشای این جلسه از طریق لینک های نمایش داده شده در صفحه نمایش کامپیوتر یک وکیل مشتری غرفه. چندین وکیل – همه نقاب – جمع آوری در اطراف صفحه نمایش کامپیوتر در انتظار یک فرصت برای برقراری ارتباط از طریق همان لینک ویدئو با سبز.

قاضی در خانه بود.

نقاب عدالت ؟

Hedrick ادعا هر محاکمه با حضور هیئت منصفه برگزار شد و در میان این همه گیر است که هر دو خطرناک و از نظر قانونی محکوم تضمین شده برای محروم کردن متهم از قانون اساسی صدا دادگاه.

“یکی از خطرات ناشی از این بیماری است که بدون علامت انتقال به این معنی که یک فرد می تواند حمل و گسترش این بیماری بدون شخصا برگزاری نمایشگاه هر گونه علائم” Hedrick نوشت. “واقعی کلمه به معنی این است که یک فرد می تواند در حال حاضر در دادگاه را بدون تب یا علائم دیگر و در عین حال صرف تمام روز صبح پخش كردن, این بیماری برای همه افراد او (یا او) می آید در تماس با.”

Hedrick استدلال می کند منصفه خواهد بود پریشان – اگر آنها نشان می دهد تا در همه – و ترس.

متهم در ضمن محروم خواهد شد و حق عمومی محاکمه و به خصوص در حوزه های قضایی که در حال جلوگیری از دسترسی عمومی به دادگاه گذشته از شرکت کنندگان در یک مورد Hedrick رضایت داد.

پوشش منصفه, Hedrick می گوید شبیه به impaneling “ناشناس داوران” – نادر ساز و هنگامی که استفاده می شود در دادگاه فدرال برای محافظت از هویت منصفه تصمیم گیری سرنوشت تبادل نظر پرنیان.

“وجود دو همزمان مشکلات با یک محاکمه پشت ماسک” Hedrick نوشت. “این اولین بار است که این حق را برای رویارویی و دوم این است که هیئت داوران نیاز به مراجعه به شاهدان به قضاوت خود اعتبار و (متهم) را به هیئت منصفه است که قادر به انجام این کار است.”

روشن نیست اگر همه حوزه های قضایی که انتخاب می کنید به راه اندازی منصفه در ماه جولای خواهد دستور ماسک برای منصفه و شهود. دادگاه اندازه های سراسر کشور و قضایی در مناطق مختلف متفاوت است به طور گسترده ای. قاضی سبز به عنوان مثال خواهد بود قرض گرفتن یکی از همکارش را در دادگاه به برگزاری دادگاه در موضوع در Hendrick حرکت به خاطر آن بزرگتر و بیشتر گنجایش از رنگ سبز به دادگاه.

Hedrick معتقد او نمی خواهد بود قادر به خواندن بالقوه منصفه’ عبارات به عنوان او به دنبال به را انتخاب کنید که ممکن است بهترین خدمت به مشتری خود را به هیئت منصفه و یا انتخاب هیئت منصفه’ در واکنش به شهادت شهود.

Knox County دستیار دادستان منطقه عمومی TaKisha فیتزجرالد شمارنده Hedrick نگرانی های در حال تمام بیماری همه گیر اعتیاد به مواد مخدره.

“دولت شده است قادر به پیدا کردن هر مورد که نیاز به یک داور صورت به کشف در طول محاکمه” او نوشت. “این قانون می تواند اجرا گرفتار متمم اول قانون اساسی … هیات داوران با پوشیدن یک ماسک است همان ناشناس داور. اما ناشناس داوران مجاز هستند در تنسی است.”

فیتزجرالد استدلال شهروندان فقط نیاز به عادت کرده اند به این تازه کشف شده از راه های توزیع عدالت از آنجا که سیستم دادگاه باید همچنان به کار همه گیر است یا نه.

“این آسان است به آمده تا با دلایل به تنظیم مجدد محاکمه” او نوشت. “این آسان است به آمده تا با دلایل به رفتن به دادگاه. ما به عنوان شرکت کنندگان در سیستم عدالت هستند و وظیفه اجرای عدالت است. وجود دارد یک احتمال قوی است که COVID-19 خواهد بود در حال حاضر در جامعه ما از طریق سال آینده و احتمالا سال آمده است.

“ما نمی توانیم تعطیل سیستم دادگاه و منتظر وضعیت مناسب قبل از ما شروع به تلاش موارد,” او نوشت.

قاضی: ‘گمراه در کنار احتیاط’

سبز به سرعت رد Hedrick را پوشانده عدالت شکایت.

“من فقط نمی پیدا کنید که به خوبی صورت گرفته” سبز گفت. “هر دو (دو طرف) در حال رفتن به رنج می برند همان معلولیت (از منصفه با چهره خود نقاب). من قصد ندارم به (تاخیر) دادگاه بر این اساس است.”

اما رنگ سبز را به تاخیر محاکمه در موضوع در Hedrick حرکت به هر حال. وی به عنوان یک پایه و اساس اخیر سنبله در COVID-19 موارد است.

“اعداد در این دولت و جنوب شرقی ایالات متحده در حال بالا رفتن سرسام آور روزانه” سبز گفت. “اگر من قصد دارم به اشتباه من رفتن به خطا در کنار احتیاط.”

او موکول, محاکمه برای جولای 27. یک بررسی از Knox County پرونده های دادگاه نشان می دهد هر دو سبز و شخص قاضی دادگاه کیفری Kyle Hixson در حال اقدام منصفه این ماه است. هر دو قضات دادگاه مجموعه ای برای شروع جولای 13, هر چند آن مشخص نشده است اگر وکیل را برای متهم در آن موارد اعتراض.

Knox County قاضی دادگاه کیفری استیو شمشیر است نه برگزاری هر منصفه در ماه ژوئیه گفت که ناکس اخبار روز پنج شنبه. یک تعداد انگشت شماری از شرق تنسی شهرستان در حال آماده سازی خود برای محاکمه با حضور هیئت منصفه در پایان ماه ژوئیه در حالی که دیگران در حال برگزاری حداقل تا ماه اوت است. Davidson County دادگاه به حالت تعلیق منصفه از طریق سپتامبر.

ایمیل جیمی Satterfield در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @jamiescoop. اگر شما لذت بردن از جیمی پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>