به عنوان تنسی COVID-19 بحران بدتر پیام از رهبران سیاسی متناقض

در مه 20, تنسی, بالا سلامت رسمی به نام بر دولت را انتخاب رهبران به “سفیران” برای تشویق Tennesseans تحت COVID-19 تست و همه گیر به طور جدی.

در طی یک کنفرانس تلفنی با اعضای مجمع عمومی, وزارت بهداشت, کمیسیون لیزا Piercey خواست قانونگذاران به استفاده از موقعیت خود به اهرم عمل از دیگران است.

“شما بچه ها در یک منحصر به فرد با نفوذ و موقعیت به منظور قادر به انجام این کار است و بنابراین من می خواهم درخواست کمک به شما در یادآوری مردمی که پیام” او گفت:.

در این هفته از Piercey و رژیم صهیونیستی است. بیل لی به طور فزاینده التماس Tennesseans به پوشیدن ماسک در عمومی به عنوان گسترش رکورد بازدید سطوح.

اما به عنوان متجاوزین بسیاری از قانونگذاران دولت که تصویب یک قطعنامه را متهم به رسانه ها از overhyped پوشش جهانی همه گیر باید خودداری از پوشیدن چهره پوشانده اند. در مبارزات انتخاباتی متوقف می شود در سراسر ایالت تنسی و در طول دادرسی در کنگره آنها به طور معمول دیده می شود ماسک-در حالی که کمتر خوشحالم-توزیع رای دهندگان و همکاران.

لی و دیگر مقامات منتخب در ضمن باید با کاهش فرکانس از جلسات عمومی خود را حتی به عنوان درخواست خود را تبدیل شدن به طور فزاینده ای فوری.

به عنوان شیوع ارتشاح کاپیتول خود را با حداقل پنج عفونت در میان قانونگذاران و کارکنان اطلاعات در مورد شیوع بیماری بوده است کمیاب.

و با لی کاهش به اعلام یک ایالت ماسک قیمومیت تنها تعداد انگشت شماری از تنسی شهرها و استان ها صادر سفارشات خود را.

و در حالی که فرماندار و رهبران جمهوری خواه را پیش بینی اعتماد به نفس در دولت پروتکل ها و شیوه های دموکرات ها تبدیل شده اند به طور فزاینده مهم است.

“به اندازه کافی با غیر الزام آور وعده و پیام های مخلوط در ماسک. ما تا به حال به اندازه کافی از چهل تکه متناقض و متضاد محلی تصمیم گیری” سناتور. جف Yarbro D-Nashville روز سه شنبه گفت.

“ما نیاز به فرماندار را دشوار می نامد. ما تا به حال به اندازه کافی از او به دنبال راه های دیگر در حالی که سیاستمداران است که او را حمایت از نادیده گرفتن حس مشترک و پذیرفته شده علم است.”

بحران عمیق تر در تنسی

از سه شنبه داوطلب دولت تا به حال دیده 66,788 COVID-19 موارد و 767 مرگ و میر مرتبط با این ویروس. یک رکورد تنظیم 3,314 مورد جدید گزارش شده در روز دوشنبه و به دنبال آن اضافی 1,514 در روز سه شنبه.

تنسی همراه با فلوریدا تگزاس و گرجستان بود و در میان ایالات متحده برای اولین بار شروع به بازگشایی کسب و کار در تلاش برای kickstart فعالیت های اقتصادی.

در طول جلسه لی در ادامه به تکرار جدیت ویروس. او گفت: دولت قادر به آغاز بازگشایی به دلیل Tennesseans در آغوش روشهای کاهش گسترش یافته است.

“شستن دست و ماندن در منزل و زمانی که بیمار گرفتن یک آزمون گفت:” در 10 ژوئن. “پوشیدن ماسک.”

اما در حالی که قانونگذاران در نشویل تعداد بسیار کمی از جمهوری خواهان ماسک عینک پیشرو تشکر. Sabi کومار R-Springfield به التماس خانه اش همکاران به انجام این کار. جمهوری خواهان در سنای آمریکا است که میانگین سنی 61 سال پیر تر بودند و مراقب باشند اگر چه برخی از اعضا تصمیم گرفتند در برابر آنها.

در مه 29, مجلس کامرون سکستون R-Crossville گفت: Tennessean اعضا را تشویق به پوشیدن ماسک در مناطق رایج است.

“آن را به فرد عضو در صورتی که می خواهید به آن را انجام دهد” گفت: سکستون بود که با پوشیدن ماسک در حالی که در حال مصاحبه با اشاره به نیاز به روشنی در مورد آنچه او می گفت.

پرسید: اگر سیاست بود که پشت آمریکا تصمیم به پوشیدن یک ماسک و اینکه آیا همه گیر شد جدی تهدید خادم گفت که “تا هر عضو را که تعیین.”

شیوع بازدید مقننه دولت

حتی به چند نفر از اعضای جمهوری خواه اکثریت عینک ماسک در طول ماه ژوئن جلسه مجلس به تصویب یک قطعنامه در انتقاد از رسانه های جریان اصلی به صورت “ماسک شرمندگی” و “sensationalizing” گزارش COVID-19.

ساعت قبل از مجلسی, تصویب قطعنامه, Lee — پس از ارائه از تنسی گروه گردشگری توسعه کمیسر علامت Ezell در مورد اهمیت ماسک — یک بار دیگر التماس هوشیاری.

“حالا بیشتر از همیشه به ما باز اقتصاد ما و افرادی مجاز به شروع به بازگشت به کار و برای ایجاد بهبود اقتصادی در تنسی ما را به ادامه برای به یاد داشته باشید تلاش است که Tennesseans ساخته شده اند تا ما را به این محل و کسانی که در تلاش است که ما را به ادامه به رفتن به جلو” لی گفت: در ژوئن 18.

قوه مقننه را سهل انگار ماسک مورد نیاز برای اعضا حتی توسعه یافته در خارج از نشویل. به عنوان قانونگذاران دنده تا برای این Aug. 6 اولیه بسیاری از جمهوری خواهان به تصاویر به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی از آنها ملاقات با رای دهندگان و دیگران در حالی که با پوشیدن ماسک و حتی دست دادن.

روز دوشنبه Gillum فرگوسن فرماندار سخنگوی کاهش یافته است می گویند که آیا قانونگذاران شکست به پوشیدن ماسک تضعیف لی تلاش.

“در حالی که ماسک ها یک تصمیم شخصی رژیم صهیونیستی. لی می پوشد یک ماسک برای محافظت از سلامت خود و سلامت کسانی که در اطراف او گفت:” فرگوسن.

تنها چند نفر از 24 فرد مشترک دولت عملیات کمیته عینک ماسک زمانی که پنل تاکنون بیش از 10 ساعت در اواخر ماه گذشته. و در حال حاضر یکی از اعضای این کمیته, پارچه مبلی. کنت Calfee R-Kingston دارای آزمایش مثبت برای ویروس.

با وجود پنج نفر متصل به قوه مقننه داشتن مثبت COVID-19 آزمون در هفته گذشته قانونی رهبران چسبیده با رویکرد فعلی خود را.

روز دوشنبه خادم سخنگوی داگ Kufner گفت: سخنران را تشویق می کند هر کس را به “اقدامات احتیاطی مناسب” برای محافظت از خود و دیگران از جمله پوشیدن ماسک در حالی که در.

“در نهایت این تصمیم هستند تا به هر فرد” Kufner گفت.

آدم Kleinheider سخنگوی رژیم صهیونیستی است. سرهنگ سفت McNally گفت: مجمع عمومی همه گیر پروتکل در محل باقی می ماند. آن پروتکل شامل تشویق اجتماعی فاصله نیاز به قانونی کارکنان به پوشیدن ماسک و محدود به دسترسی به Cordell Hull ساختمان.

“اعضا و کارکنان که در معرض یا که گزارش علائم مورد نیاز برای آزمایش و جدا” Kleinheider روز دوشنبه گفت:. “تماس با ردیابی روش پس از آن کار برای جلوگیری از گسترش بیشتر.”

سوالات بیش از حد از قوه مقننه تماس ردیابی باقی می ماند.

Kufner روز دوشنبه گفت: “همه کسانی که در تماس نزدیک” با Calfee برای مدت طولانی ابلاغ شده است تحت مقننه تماس ردیابی روش.

اما Rep. گلوریا Johnson, D-Knoxville که خدمت در دولت عملیات کمیته با Calfee روز دوشنبه گفت که او شنیده نمی شود از هر گونه تماس با ردیاب یا قانونی مقامات.

“به من دانش من هیچ چیز” او گفت:. “من در بر داشت در Tennessean.”

به عنوان موارد کوه کمتری جلسات

فراتر از پیام های مخلوط بیش ماسک بین لی اجرایی و نمایندگان فرماندار کاهش یافته است ارتباط خود را با هر دو عمومی و قانونگذاران.

پس از این ویروس شروع به گسترش در سراسر تنسی فرماندار و اعضای دولت او غالبا برگزار می شود تماس های تلفنی با قانونگذاران در تلاش برای نگه داشتن آنها را پهلو به پهلو از آخرین تحولات در حالی که گاهی اوقات پاسخ دادن به سوالات.

بین 1 آوریل و مه 26, Lee تا به حال هفت کنفرانس تلفنی با قانونگذاران. پس از آن وجود داشته است none.

بیشتر فرماندار کوچک خود را با ارتباطات عمومی است.

در اوایل هفته از همه گیر لی تا به حال نزدیک به روزانه جلسات به ارائه عمومی و خبرنگاران با به روز رسانی در گسترش ویروس و دولت پاسخ. در هفته بین 16 مارس و آوریل 27, او برگزار شد و در هر نقطه از چهار به شش رسانه ها جلسات در هر هفته.

اما پس از شروع ممکن است هنگامی که لی اقامت در خانه سفارش منقضی شده فرماندار است به طور متوسط تنها یک یا دو رسانه جلسات در هر هفته. از ژوئن 8, او تا به حال یک جلسه هفتگی با استثنا این هفته از 29 ژوئن هنگامی که او تا به حال دو.

فرگوسن لی گفت دولت “فراهم می کند کافی ارتباطات” در مورد این ویروس در خارج از سنتی جلسات مطبوعاتی با استناد به رویدادهای محلی ادارات بهداشت, جامعه, توسعه, اجتماعی, رسانه ها و اطلاعیه های خدمات عمومی.

“متحد فرماندهی گروه مشغول است با رهبران محلی در تمام سطوح با هفته ارتباطات اتفاق می افتد در اطراف تجهیزات حفاظت فردی در بیمارستان, ظرفیت, مدرسه, بازگشایی برنامه caseload و دیگر جنبه های COVID-19 پاسخ به” او گفت:.

مشابه مدرج-بازگشت رویکرد استفاده شده است توسط مقامات دولتی در سراسر کشور.

در Nashville, شهردار جان کوپر به طور مشابه کاهش می یابد عمومی جلسات در هفته های اخیر با وجود COVID-19 مورد هدف قرار دادن رکورد در اواخر.

مانند فرماندار سخنگوی کوپر دبیر مطبوعاتی کریس آهنگ اشاره هفتگی کنفرانس تلفنی و روزانه بهداشت عمومی به روز رسانی بر روی وب سایت شهر به عنوان شواهد مقامات در ادامه به برقراری ارتباط با مردم است.

“دفتر شهردار در ادامه به اولویت بندی شفاف و پاسخگو در گفت و گو با رسانه های خبری در سراسر ما سراسر شهر بود COVID-19 پاسخ به” دانلود آهنگ گفت و اشاره کرد که دولت 67 اخبار همایش ها بیش از 93 روز کسب و کار پس از ماه مارس 3 گردباد.

“نشویل برگزار کرده است بیشتر کنفرانس های مطبوعاتی پس از آغاز COVID-19 شیوع از هر شهر یا شهرستان دولت در امور خارجه و دیگر شهر ما قادر به شناسایی” او گفت:.

در ممفیس یک COVID-19 نیروی کار در حال حاضر میزبان جلسات در ظهر روز سه شنبه ها و پنج شنبه ها. در اوایل بیماری همه گیر در این جلسات رخ داده است روزانه.

مغایر حکم ماسک

به همین ترتیب است و شبیه چیز درهم و برهم از پاسخ بیش ماسک حکم به عنوان مورد قبل از فرماندار صادر اقامت در خانه سفارش در ماه مارس است.

تا کنون فرماندار کاهش یافته است به صدور یک ایالت ماسک قطعنامه در حمایت از اجازه دادن به مقامات محلی تصمیم خود را.

ماسک مورد نیاز تاسیس شده اند در ممفیس Nashville و همچنین Sumner, Montgomery و Williamson, استان ها, در حالی که مناطق دیگر از جمله رادرفورد و Maury شهرستان خودداری از آنها.

در Knox County, که اخیرا به تصویب یک ماسک قیمومیت بر اعتراض از شهردار Glenn Jacobs محلی کلانتر سوالات مطرح شده در مورد قانون اساسی از جمله سفارش.

در همین حال پزشکان خواست مقامات محلی و فرماندار به صدور حکم.

به دنبال در وزارت امور خارجه در پاسخ به این های اخیر شاید موارد جانسون در ناکسویل دموکرات گفت: چهل تکه از ماسک مقرر و عدم مناسب تماس با ردیاب در حالی که بازگشایی کسب و کار تضعیف شده است مقامات کلی تلاش.

“آنچه ما در حال انجام است و جنون” گفت جانسون. “ما در حال کار بر روی مهار.”

Yihyun Jeong کمک به این گزارش.

رسیدن به Joel ایبرت در [email protected] یا 615-772-1681 و در توییتر @joelebert29.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>