AspireTV به برتر قدرتمند فیلم کوتاه ‘معرض خطر’ جولای 25


تولید شده توسط Damn نوشتن اصل ‘معرض خطر’ تواریخ هیجان و ترس است که در انتظار پدر و مادر سیاه تجربه

آتلانتا – جولای 13, 2020 – AspireTV شبکه که جشن و سیاه نشان دهنده فرهنگ و شیوه زندگی شهری امروز اعلام کرد که فیلم کوتاه در معرض خطر است مجموعه به برتر روز شنبه 25 ژوئیه در 7 p. m. ET و در دسترس خواهد بود در تمام سیستم عامل (www.aspire.tv, facebook.com/AspireTV, @TVaspire در توییتر و @TVaspire در Instagram) زیر خطی برتر. در معرض خطر (#EndangeredFilm) ویژگی های انتظار و شوهر, Chanel (بیانکا Bethune, پسران بد برای زندگی و تغییر در تولد) و ملک (رادیو شخصیت عبدالقدوس) در راه خود به خود “جنسیتی آشکار” ، این ویترین هیجان والدین و ترس خود را برای چالش های سیاه و سفید خود را پسر یا دختر ممکن است روبرو می شوند.

بلافاصله پس از اکران نویسنده در معرض خطر, Nakia Stephens از لعنت نوشتن اصل میزبان زندگی می کنند Q&A در سراسر AspireTV را در صفحات اجتماعی. او به بحث در مورد چشم انداز خود را برای فیلم سفر خود را به عنوان یک فیلمساز و به اشتراک گذاری توصیه برای افزایش فیلمسازان و همچنین پاسخ به پرسش های مخاطبان است. انتخاب اعضای بازیگران نیز بپیوندید Q&A به بحث در مورد نقش و اهمیت این فیلم است.

“از طریق AspireTV را با همکاری لعنت نوشتن اصل و تعهد ما به گفتن معتبر, ناگفته تجربه شده است وجود دارد هرگز یک مهم تر زمان برای به تصویر کشیدن غیر flinching واقعیت از زندگی و خانواده” گفت: تینا رودریگز مدیر ارشد برنامه نویسی و ادغام AspireTV. “به عنوان نژاد پرستی و تعصب به چالش کشیده شده در خیابان ها و سالن های قدرت بشریت از خانواده هسته شعار به آرزوی نشان مخلوط شادی و ترس است که رخ می دهد از لحظه ای که یک کودک متولد شده است; و مقدار خانوادگی صمیمیت و مطلوب برای حفاظت از کودک خود را.”

“من واقعا می خواستم این فیلم به شخصیت نقل قول Ta-Nehisi Coates مراجع در کتاب خود بین جهان و من گفت: نویسنده این فیلم Nakia Stephens از لعنت نوشتن اصل. او نوشت: “سیاه عشق مردم کودکان خود را با یک نوع وسواس است. شما در حال همه ما و شما به ما در معرض خطر.’ متاسفانه این احساس ترس آشنا است یکی است. من نمی نوشتن این فیلم در پاسخ به این آب و هوای فعلی چون هیچ چیز جدیدی برای پدر و مادر. من نوشت: این در حالی, پیش, اما آن را هنوز هم بسیار مرتبط است. یک زمان است که باید پر از شادی خالص است پر از ترس. من امیدوارم که در معرض خطر به اطلاع بینندگان از همه نژادها چقدر کار هنوز هم باید انجام شود.”

در معرض خطر چهارمین فیلم AspireTV با همکاری فیلمنامه نویس و فیلمساز Nakia Stephens و فیلمنامه برچسب لعنت نوشتن اصل (“DWO”) ، قبلی عناوین شامل تره سوار و رویای سیاه کریسمس. AspireTV که سال گذشته اعلام شد که این شبکه تا به حال سفارش فیلم کوتاه مطالب از Stephens و DWO به عنوان بخشی از تعهد خود را به یک پلت فرم برای چهره های تازه و صداهای جدید. در معرض خطر خواهد بود تکرار در طول AspireTV برنامه از جمله جولای 28 آخر, شهری, Indie در, فیلم بلوک. برنامه نویسی بلوک ویترین بهترین های شهری فیلم کوتاه توسط فردا بزرگ بعدی فیلمسازان و شامل فیلم که به تصویر کشیدن عشق, داستان, عاشقانه, کمدی, درام اکشن و علمی تخیلی. مک دونالد بوده است که چند سال حامی AspireTV شهری Indie و در این سال حمایت این لعنت نوشتن اصلی فیلم از جمله خطر انداخته است.

“ما مفتخریم به ادامه حمایت ما از AspireTV شهری Indie گفت:” الیزابت کمپبل ارشد, مدیر فرهنگی, تعامل, mcdonald’s, ایالات متحده آمریکا. “AspireTV گفتن داستان است که منعکس کننده فرهنگ سیاه و سفید در الهام بخش و معتبر راه که تأکید ماموریت ما برای بالا بردن و به یک صدای به جامعه سیاه و سفید. ما همچنان متعهد به بودن در جامعه و مفتخر به نشان می دهد این کار از طریق همکاری ما با AspireTV و بیشتر است.”

در معرض خطر ستاره بیانکا Bethune (Chanel), عبدالقدوس (Malik), ریتا Rucker (نیکول), سرود مردیت (Mama ژوئن), سایه برينگتن مور (کودک) Amiyah Hersey (دختر جوان), افسانه Quddus (پسر جوان), Giana Deronvil (دختر) و Jayden تامپسون (پسر). این فیلم نوشته شده توسط Nakia Stephens, تولید شده توسط Shanay J. Campbell و کارگردانی شده توسط Kiana Woodson.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>