هوستون آستروس اعلام کرد روز دوشنبه آنها را امضا کرده اند Tampa Bay Rays معاون رئیس جمهور از بیس بال عملیات جیمز کلیک بر روی عنوان جدید خود را مدیر کل به جای جف Luhnow که اخراج شد در پی نشانه-سرقت رسوایی.

این خبر به سرعت می آید بر روی پاشنه از امضای گرد و خاکی بیکر که جایگزین A. J. Hinch به عنوان کاپیتان جدید تیم. بیکر در پر جنب و جوش کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته و به طور کلی در نظر گرفته شده اند حق انتخاب برای هدایت کشتی برای حداقل یک فصل و کمک به حرکت آنها را از طریق آنچه که بدون شک خواهد بود یک فصل دشوار است.

در حالی که بیکر جانباز شناخته شده برای خود بازیکن و مدیریت به سبک قدیمی مدرسه, کلیک کنید, 42, نسبتا جوان است اما می آید با یک قوی شجره نامه در تمام جنبه های بازی از ارزیابی و مذاکرات قرارداد به این نوع از تجزیه و تحلیل پیشرفته مورد علاقه Astros به طور گسترده ای در نظر گرفته مترقی ترین تیم در بیس بال تحت Luhnow.

قبل از سه فصل اخیر به عنوان معاونت در خلیج تمپا کلیک کرده است با این تیم از سال 2006. قبل از آن, او یک نویسنده برای بسیار مورد احترام بیس بال دفترچه. بومی دورهام کارولینای شمالی که مدرک خود را از دانشگاه ییل دریافت کرد و به نظر می رسد که نوع مغزی رویکرد در حال حاضر در کار با زمان Astros کارکنان.

در بیانیه ای بر گفت: “آستروس هستند مترقی و نوآورانه سازمان با شدت با استعداد گروه در مقابل دفتر.”

بزرگترین تفاوت اینجا را کلیک کنید در هوستون بدون شک خواهد شد پول است. در حالی که او است که مصرف بیش و نه یک زمان دشوار برای توپ باشگاه هم در مورد تقلب و رسوایی و عدم انعطاف پذیری در بخش حقوق و دستمزد بودجه در اینجا خواهد شد به احتمال زیاد سه بار آنچه را که او تا به حال به کار با در تمپا.

با هر دو جدید جنرال موتورز و یک رشته جدید مدیریت در محل با هنوز هم یک زن و شوهر هفته قبل از بهار آموزش آستروس موفق شده اند یک وضعیت بسیار دشوار است کاملا ماهرانه. بعدی چگونه خواهد بازیکنان آن را اداره کند ؟ ما به زودی خواهید پیدا کردن به اندازه کافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر