Astros’ Martes معلق یک فصل کامل برای استفاده از PED

به عنوان اگر آستروس مورد نیاز هر چیز دیگری بحث برانگیز برای مقابله با این تیم روز دوشنبه اعلام کرد که پارچ فرانسیس Martes شده است به حالت تعلیق در 162 بازی برای استفاده از یک عملکرد-افزایش مواد مخدر در این مورد چیزی به نام Boldenone. این زن 24 ساله به جرم دوم در دو فصل. در سال 2019 او 80-بازی تعلیق برای Clomiphine یک داروی باروری است که می تواند به افزایش تولید تستوسترون در مردان است.

پوشش نقره ای است که Martes بود واقعا انتظار می رود به یک عامل برای لیگ برتر باشگاه های این سال است. او تا به حال نه تن به تن در لیگ های سطح پس از سال 2017, هر چند برخی از فکر او خارج, احتمال فرود یک اغل گاو یا حشم نقطه یا پنجم شروع کار است.

بدون شک وجود دارد مقدار زیادی در اطراف بیس بال که دیدم “Astro معلق” بود و توهمات آن خواهد بود برای ثبت نام, سرقت رسوایی هنوز تاب بیس بال جهان است. با بهار, آموزش باز کردن اطراف لیگ مقدار زیادی از بازیکنان وزن در جنجال بسیاری به جای شدت به عنوان انتظار می رود. می آید که با خبری که لیگ جدی در نظر گرفته شود در نظر گرفتن این عنوان را از سال 2017 و رسانه های اجتماعی شایعه آسیاب چرخش قصه های الکترونیکی buzzers و دیگر بی معنی است.

اجازه دهید فقط می گویند آن نشده است یک شروع عالی برای زمستان آموزش برای ‘Stros.

در حالی که Martes تعلیق باید تاثیر کمی در این زمینه آن است که در عین حال یکی دیگر از سوال به پاسخ در مورد چیزی که هیچ ربطی به واقعی بیس بال. طرفداران و بازیکنان قطعا هیجان زده هنگام بازی هستند اما در حال حاضر آن را یکی دیگر از مزاحم لحظه در Astros بیس بال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید