در ComedySportz هوستون نشان می دهد آنلاین خواهد شد در آوریل روز احمق ها – واقعا!

آن را عادلانه می گویند که در حال حاضر بیشتر از همیشه خنده ضروری است. و در حالی که تئاتر و هنر اجرا رویدادهای همچنان گریزان برخی از گروه ها به وب سایت با پررنگ و سرگرم کننده جدید در فرمول خود را.

برای بیش از 30 سال تریک خانه ComedySportz هوستون ارائه شده است خانواده دوستانه بازی ها و صحنه های هر آخر هفته – و در حال حاضر برای اولین بار در تاریخ خود را نشان می دهد بر روی بروید…خط. و این را دریافت کنید: اولین مسابقه خود را خواهد شد در آوریل روز احمق ها! “ما کشتی با خرما و ما می خواستیم چیزی را زودتر, اما ما می خواستیم برای ارائه یک محصول خوب می گوید:” CSz هوستون صاحب Benji Cooksey. “اما با مه ما تا به حال برای اطمینان همه ما در واقع شوخی نیست. این یک نمایش واقعی اتفاق می افتد!’

Cooksey که سرویس به عنوان باشگاه مدیر کل برای پنج سال, توضیح می دهد که آنچه مخاطبان می توانید انتظار برای گرفتن اگر شما لحن در تاریخ 1 آوریل. “ما تا به حال برای انطباق درست مثل هر کس دیگری. در حال حاضر ما در حال کار با ComedySportz مدیران و بازیکنان در سراسر ایالات متحده است. ما در حال رفتن به در واقع بازیکنان پخش از خانه خود را در اتاق نشیمن خود را و یا هر اتاق آنها را در خانه خود را, و ما در حال رفتن به بازی ComedySportz بازی در سمت راست وجود دارد. هر بازیکن در حال رفتن به در خود پنجره و آن را برای رفتن به یک صحبت سر احساس. اما آنها را کامل بدن بداهه راه ما راه اندازی دوربین های ما خواهید بود با استفاده از صفحه نمایش سبز و تمام انواع چیزهای مشغول به کار است. آنها خواهد بود به طور کامل فعال و درگیر است.”

به عنوان دیده شده است به صورت آنلاین با دیگر به زندگی می کنند جریان اعمال موسیقی پیدا کرده اند مشکل در همگام سازی در حالی که تلاش برای همکاری به صورت بی سیم. “ما خواهد شد برخی از بزبان نوع مسائل بیش از احتمال” Cooksey می گوید. “با بازی مانند فراموش اجرا ما با موفقیت در حال انجام است که یک capella.”

برای کسانی که دیده می شود یک بازی قبل در ComedySportz هوستون خانه پایه در 2201 پرستون, آنها می دانند که مخاطبان پخش یک جزء اصلی در هر به تازگی طراحی صحنه – اکثر بدیهی است که در قالب پیشنهادات سرپرستی آن شب را “داور” که در خدمت به عنوان شب تشریفات. خوب Cooksey تبدیل شده به فن آوری برای حفظ این سنت زنده است. “هنگامی که شما دریافت بلیط خود را آنلاین ما در واقع رفتن به ارسال شما تایید و در تایید شما ما شما را دعوت میکنم به آنچه که در اصل یک وبینار تنظیم. و آنها در واقع قادر خواهد بود برای زنده پیشنهادات خود را از طریق نظرات و ما در واقع می تواند آن را به روی زندگی می کنند مهمانان و همچنین از طریق وب کم خود را اگر آنها قادر و مایل.”

در حالی که Cooksey نگه داشتن tightlipped که دقیقا همان ظاهر خواهد شد در طول ازدواج دیجیتال سفر او مطمئن می سازد که “اکثر تیم ما هیجان زده به پرش در” برای این ماجراجویی جدید. (انگشتان عبور مورد علاقه مانند دیرین بازیکن سمیر “موجو” Mojaddedi یا Steph “دا سردستهزنان خواننده اپرا” DeWaegeneer ممکن است در موسیقی پاپ)

Cooksey همچنان برجسته صعودی جدید خود را سرمایه گذاری. “این هیجان انگیز جزء از این که ما به دنبال در به سرعت در داشتن مهمانان ویژه و انجام یک اینتر-نقاشی دیواری [بین] شهرستانها. ما در حال حاضر پخش مسابقات در شیکاگو, فیلادلفیا و ایندیاناپولیس. در اصل ما از رفتن به سعی کنید برای انجام این نشان می دهد در واقع پخش زنده نشان می دهد اما با وضعیت فعلی با هر نوع نیاز به در خانه ما همه را به این فرمت. ما دعوت شده ایم [شیکاگو و فیلادلفیا] را به بازی و ما در حال رفتن به بازی با آنها را به عنوان به خوبی. که یک بیت از یک پوشش نقره ای برای ما است که ما می توانید در قرعه کشی از استخر ما از استعداد در سراسر ایالات متحده و اروپا به بیش از آمده و بازی!”

اگر آوریل 1 می رود بدون دردسر Cooksey نشان می دهد این احتمال وجود دارد آنها همچنان با اقتباس فرمت تا COVID-19 گرد و غبار را پاک می کند. “بازیکنان مورد علاقه خود را از ComedySportz هوستون شده اند به طور فعال تمرین روزمره,” او می گوید. “ما در حال آماده نه تنها برای این افتتاحیه بازی, اما آنچه که ما امیدوار به انجام این است که مسابقات هفتگی از اینجا. و شما می دانید اگر چیزی می تواند انجام شود با تریک! موسیقیمن کاملا آن را دوست دارم. ما شده ایم با داشتن یک افتضاح بسیاری از سرگرم کننده با صفحه نمایش سبز بنابراین پتانسیل برخی از عناصر وجود دارد برای تلاش یک Unscripted یا تلاش چیز دیگری در خارج وجود دارد.”

فراتر از نشان دادن خود Cooksey ترویج چه چیز دیگری تیم خود را از نزدیک به 50 improvisers کار کرده اند در حالی که تاریک است. “از نظر ما دیگر مسائل ما در حال کار بر روی در حال حرکت به کار در کلاس های آنلاین و همچنین تیم شرکت ساختمان از طریق یک پلت فرم دیجیتال نیز هست. شما می دانید, آن را تعجب آور نیست که چگونه به خوبی آن را ترجمه! ما باید روت improviser به عنوان رهبران کارگاه که نه تنها منجر شما در مهارت ساختمان از طریق دنیای تریک اما تطبیق با زندگی در یک محیط که در آن شما صرف زمان زیادی را به تنهایی یا با افراد آنلاین از طریق انجمن. ما اقتباس ما از فرمت های را که تیم ساختمان عنصر و کار از طریق کسانی که مسائل آنها ممکن است در حال حاضر است که آنها به تازگی تلفن همراه.”

بیش از فقط یک کار به Cooksey, ComedySportz شده است یک شور و شوق برای مدیر یک کمدین در حق خود. “من بخشی از ComedySportz حرفه ای برای حدود هشت سال از سال 2012. و من در واقع عضو محلی ما تیم دبیرستان در فرودگاه دبیرستان در اوایل 2000s. ما مجبوریم همان پاک کمدی است که شما می توانید انتظار می رود اما همانطور که همه ما می دانیم آن است که خنده دار برای همه!”

ComedySportz هوستون پخش خواهد شد زندگی می کنند در 7 p. m. روز شنبه, آوریل 1. برای اطلاعات بیشتر comedysportzhouston.com. پرداخت-What-You-Can

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>