در coronavirus تست سایت در روستایی در ایالت تنسی آمریکا گارد ملی وجود دارد برای کمک به

کوکویل — پشتکار و با کمک یک همکار نگهبان, 22 ساله, جاستین اتاق های پا به Tyvek کت و شلوار بعد از ظهر جمعه.

او صرف چند روز قبل از آموزش این حق را به این واقعیت است که با قرار دادن در یک hazmat کت و شلوار باید یک کار دو مرد برای جلوگیری از آلودگی است.

پارکینگ Putnam County Health Department است که در آن اتاق و سه نفر دیگر از اعضای تنسی گارد ملی را صرف روزهای آینده — یا شاید هفته — swabbing مردم در اتومبیل به تست آنها را برای COVID-19.

آنها در میان 250 سرباز و خلبان بسیج به 35 درایو-تا تست سایت تا حد زیادی در مناطق روستایی برای کمک به شهرستان در بخش بهداشت و درمان کارگران است. یکی دیگر از 1000 نفر از اعضای گارد هستند و در حالت آماده به کار. دولت هنوز تعیین چه مدت سایت باز باقی خواهد ماند.

“این نشان می دهد که جامعه ای که ما در اینجا برای کمک به ما اینجا هستیم زمانی که آنها به ما نیاز دارند” گفت: اتاق Middle Tennessee State University دانشجو و Rutherford County EMT. او عضو گارد ملی پنج سال پیش زمانی که او 17 در بخشی به دریافت کمک های کمک درسی.

اتاق قصد دارد به دنبال مدرک پرستاری یا یک پزشک دستیار برنامه. خدمت در بهداشت عمومی در سطح جهانی همه گیر است که تجربه عملی او می داند که او را از یاد بگیرند.

او و اندی بارنت, 26 متناوب نزدیک شدن به وسایل نقلیه است که در آن راننده یا مسافران می خواهید تست. در دنده محافظ که شامل دو لایه ماسک صورت مردان قرار دادن گرد و خاک درون بيماران بینی.

به عنوان بارنت swabbed بینی یک زن مسن تر که فرستاده شده بود به مرکز توسط دکتر پس از نشان دادن علائم شبه آنفولانزا او برداشت او فرمان و فشرده و سخت است. زن خود نیاز به قرنطینه برای سه تا پنج روز طول می کشد برای دریافت نتایج آزمون پشت بارنت به او گفت.

از حدود 16,000 coronavirus آزمون داده شده در تنسی در هفته های اخیر از 1200 مثبت بوده است. بزرگترین خوشه از موارد در Davidson و شلبی شهرستان ها هر کدام با بیش از 200 نفر که تست مثبت برای ویروس.

در حال حاضر تعداد کمی از موارد در حال حاضر در حال شناسایی در مناطق روستایی در سراسر کشور.

گارد اختصاص داده شده است که در یک ماموریت بشردوستانه’

اختصاص به مکان توسط تنسی وزارت بهداشت گارد ملی کمک خواهد کرد با کنترل از راه دور تست مکان در سراسر دولت است.

وجود دارد هیچ معدن-مقاوم در برابر وسایل نقلیه پارک شده در خارج از وزارت بهداشت که در آن بهداشت عمومی مدیر لیزا Bumbalough گفت: درمانگاه پرستاران را رهایی نیروی انسانی, هوای آزاد, تست سایت در هفته گذشته.

در این زمان سربازان و سربازان کمک, که, پزشکی, تجربه وجود ندارد در اجرای قانون ظرفیت وزارت امور خارجه از نظامی مسلح ، ژنرال جف هلمز گفت.

“ماموریت ما این است که یک انسانی ماموریت” هولمز گفت. “این است که اجرای قانون ماموریت. ما guardsmen همیشه گزارش به مقامات مدنی در این مورد وزارت بهداشت و درمان.”

برخی از کاربران هستند که با گرفتن مرخصی از شغل خود هستند اما در حال پرداخت برای خدمات خود را توسط گارد ملی در, بازگشت به عقب استقرار در سراسر کشور پس از دریافت سفارشات در اوایل این ماه به کمک گردباد امداد رسانی.

گارد عامل درمانگاه در Smith County, که در آن اولین مورد گزارش شده جمعه

در Smith County, که در آن اولین مورد از coronavirus تایید شد در روز جمعه سه نفر از اعضای گارد ملی در حال کمک به مقامات بهداشت محلی با هوای تست.

شهرستان, بهداشت, مدیر مایکل Railling گفت: قبلا یک پرستار و یک کارمند مشغول به کار در درایو تا درمانگاه که کمتر از 10 نفر در هر روز.

ایستاده در شهرستان در بخش بهداشت و درمان پارکینگ بعد از ظهر جمعه در انتظار شخص دیگری می رسند به دنبال یک آزمون guardsmen خود را برداشته کامل بدن Tyvek مناسب در 80-درجه آب و هوا.

خود دنده محافظ است که اسپری را با آب ژاول و آب مخلوط در بین بیماران مبتلا به ذخیره کردن بر روی شن و ماسه منطقه در کنار کار خود چادر.

جیمز جانسون 19 ساله تنسی فناوری دانشگاه, دانش آموز, یکی از سه اختصاص یافته به کارتاژ سایت در Smith County است. این اولین ماموریت خود را در تنسی گارد ملی که او پیوست و یک سال پیش.

او را از خوابگاه خود را به عنوان دانشگاه مورد نیاز است و در حال حاضر اتمام ترم از 19 ساعت درس آنلاین در صفحه اصلی در Macon County پس از کار در تمام طول روز در Smith County وزارت بهداشت برای هفته آینده.

جانسون است که یادگیری طناب از جسی Gullett 30 و تایلر مایرز 27 که شده در گارد ملی چهار سال گذشته و همچنین زندگی در Smith County است.

“این است که به طور خاص چرا من پیوست Tennessean گارد ملی” Gullett گفت: از تصمیم خود برای زمان دور از کار خود را به عنوان یک امدادگر با نشویل آتش نشانی برای کمک به coronavirus پاسخ. “زمانی که من قادر هستم, من سعی می کنم برای کمک به جامعه محلی که من زندگی می کنند.”

رسیدن به ناتالی آلیسون در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @natalie_allison.

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>