در خانه فرار اتاق ؟ ما نمونه برک آوت اتاق حرکت اجتماعی فاصله سرگرمی

من به نام برادر من در شیکاگو چند دقیقه قبل از 1 p. m. و بعد از ظهر جمعه.

من در لحظه های دور از شروع به صورت مجازی فرار اتاق و نیک می خواستم به بخشی از. او نیاز به کمی قانع کننده و به دور ما رفت.

“شما لازم نیست برای متوقف ساختن خاطرات حتی اگر شما در قرنطینه” گفت: Bryce اندرسون, co-founder از بازی برک آوت است.

برک آوت بازی بسته آن 44 مکان در 28 متحده به دلیل نگرانی از گسترش این کوروناویروس. اما اندرسون تا به حال یک راه حل برای هر دو حفظ کارکنان و ادامه ارائه خدمات و دوز سرگرمی با مردم ماندن در خانه: توسعه یک نسخه آنلاین را به بازی به مردم به جای راه دیگری در اطراف.

آن را عرضه جمعه و هزینه های $99 تا هشت شرکت کنندگان است.

“ما واقعا لذت بردم ملموس جنبه از کسب و کار ما” اندرسون گفت. “این چیزی است که برای مردم به بازی و قرار دادن تلفن خود و دریافت کردن رسانه های اجتماعی و تعامل با یکدیگر است. من فکر می کنم که چگونه روابط ساخته شده و من فکر می کنم این است که توانایی به انجام چیزی مشابه به همین.”

این فرار اتاق شده اند در اطراف برای چند سال. شما احتمالا متوجه شده آنها را در اطراف 2014 زمانی که مردم آب گرفتگی رسانه های اجتماعی با تصاویر پس یا حل یا عدم حل این اتاق. بازی برک آوت است که در خط مقدم صنعت و مکانی در غرب ناکسویل.

اما سایت برای این بازی من بود و لپ تاپ. من سعی کردم تجربه جمعه با برادر من و یک جفت از دوستان تروی کشيش-حواصیل و جیمز ری. ما وارد شده و با بازی “این آدم ربایی است.”

قضیه این است که همان رویداد فیزیکی: شما باید یک دقیقه برای حل حدود 20 سرنخ در نهایت به دست آوردن کد برای فرار از اتاق.

“این نوع مانند یک بازیکن بازی که در آن مشتریان ورود به چت تصویری و دیدن اتاق از طریق چشم از این بازی میزبان گفت:” اندرسون که شرکت نیز ارائه می دهد یک سفارش پستی بازی رمز و راز به نام اعزام.

میزبان یک بازی برک آوت مدیر واقع در یکی از تعداد انگشت شماری از مکان ها در حال حاضر عامل به نسخه های دیجیتال پیاده روی شما را از طریق اتاق با اپل است. آنها در خدمت به عنوان چشم و دست خود را زیر دستورالعمل برای حل سرنخ.

شما عمل بازی با دو لینک یکی برای جریان ویدئو و دیگری است که نشان می دهد سرنخ به شما به عنوان آنها را حل کند و به برق وصل کردن کدهای.

خوشبختانه جیمز بود که یک شعبده باز و در زمان شارژ بلافاصله. او انجام داده بود دو دختر فرار از اتاق و قبل از آن را نشان داد. نیک سرعت ضربه گشاد گشاد راه رفتن او در اولین برک آوت اتاق و دو تن از آنان در پشت سر هم حل سرنخ های مربوط به چیستان ها, جدول تناوبی, علامت بر روی دیوار و خیلی بیشتر است که من نمی خواهد فاش.

آنها منجر به پیروزی ما حل شد اتاق و ما میزبان پانچ در کد خروجی با حدود هفت دقیقه باقی مانده در ساعت. من نمی خواهم به دانستن آنچه اتفاق می افتد اگر ما آن را حل نمی کند.

اندرسون گفت: بازی برک آوت برنامه ای برای ساختن بازی های موجود در هفت روز هفته به عنوان از آوریل 23. این شرکت همچنین در حال کار بر روی تبدیل بازی دوم از فیزیکی به آنلاین.

“ما می خواستیم به درخواست برخی از دارایی ها و ابزار است که ما باید برای کمک به مردم هدیه ای از کار بر روی چیزی با هم و بازی هم گفت:” اندرسون.

مایک ویلسون پوشش دانشگاه تنسی دو و میدانی. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @ByMikeWilson. اگر شما لذت بردن از مایک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>