در NFL ترکیب سابق جلد گیرنده گسترده Jauan جنینگز می گوید او آموخته از اشتباهات

INDIANAPOLIS — Jauan جنینگز خبرنگاران نشسته در جدول سهشنبه که او یک فرد مردم و سپس اقدام به انجام تمام چیزهایی که افراد انجام می دهند: لبخند در هر سوال crack, جوک و اصرار بر مثبت.

حتی زمانی که تعمق به همه پایین.

جاده به این نقطه پر بود از آنها برای جنینگز سابق Tennessee Vols گسترده گیرنده. اما در حال حاضر که او در اینجا در NFL سراغ ترکیب او مطمئن شوید که به شما اجازه مربیان می دانند که او آموخته است که از اشتباهات گذشته خود در طول دانشگاهی حرفه ای.

“من فقط یاد گرفته که بدون در نظر گرفتن شرایط شما رو برای همیشه آن را به همه شما و فقط خود را تا به اشتباهات خود و خود را تا به مسئولیت های خود و این چیزی است که من به عنوان یک فرد و به عنوان یک رشد انسان” جنینگز گفت. “این در سال گذشته با (جلد مربی جرمی Pruitt) و آنها را فقط به معنی جهان با آنچه که ما با آن تیم است. من آرزو می کنم من می تواند آن را به عقب, و من نمی خواهد. من که نگه داشتن در ذهن من به عنوان من قصد دارم به جلو است.”

جنینگز اخراج شد از جلد توسط مربی موقت بردی Hoke در نوامبر سال 2017 پس از او رفت و در یک expletive رنگ و لعاب سخنرانی دراز وشدیداللحن کارگردانی در کادر مربیگری در رسانه های اجتماعی. او دوباره برای 2018 فصل Pruitt. اخیرا در ثانیه به حالت تعلیق 6-پا-3, 215 پوند گیرنده برای اولین بار نیمی از Gator کاسه برای پله در چهره Vanderbilt عدالت Shelton-Mosley در طول یک ماه دسامبر بازی.

او می دانست که این مسائل قرار بود به آمده تا در جلسات با NFL ارزیاب.

“آنها از من بپرسید فقط به صداقت در مورد همه چیز در طول زندگی حرفه ای من و این چیزی است که من انجام می دهم” جنینگز گفت. “نه خیلی فقط شخصیت (سوال). آنها درک می کنم شما می دانید من یک فرد خوب که رفتن به اشتباهات را درست مثل هر کس دیگری. همه آنها در حال پرسیدن از من فقط صادقانه و بدون مشکل برای من است.”

سال گذشته در چه جنینگز برچسب خود را سالم فصل در یوتا گیرنده گسترده ای تا به حال 59 جلب برای 969 متری و هشت touchdowns. جنینگز گفت: تطبیق پذیری چیزی است که او harping در جلسات در ایندیانا مرکز کنوانسیون.

“این چیزی است که من قصد دارم برای فروش. من می توانم هر چیزی که شما از من بپرسید تا از نظر گیرنده” گفت: Jennings آنها WalterFootball.com صفوف به عنوان شماره 25 گیرنده گسترده ای در این پیش نویس کلاس و می بیند که از دور چهار طریق شش در ماه آوریل پیش نویس NFL. “اگر شما می خواهید من برای بالا رفتن-نقطه توپ در منطقه پایان اگر شما می خواهید من برای بالا رفتن-نقطه توپ فقط در یک سوم پایین تبدیل و یا اگر شما می خواهید من برای جلوگیری از در حال اجرا به عقب برای رفتن 60 متری برای touchdown, من قصد دارم به آن را انجام دهد. و Wildcat جرقه بزند. شما می دانید که.

“زمانی که من در گرفتن توپ آن را تبدیل حق به در حال اجرا-بازگشت سبک. مثل هیچ کس می گذرد به مقابله با من. من همیشه به آن نگاه کنید مثل این: اولین کسی است که قطعا نمی خواهید به مقابله با من. و پس از آن اگر شخص دوم این است که پنج یا بیشتر از متری دور او نیز ممکن است اول شخص است. این که چگونه من در آن نگاه کنید.”

به املای آن نوع از چیزهایی که به NFL پیشاهنگان و مربیان در ایندیاناپولیس است کمی سورئال جنینگز اعتراف کرد. تنها احساس است که شبیه آن چیزی است که او با تجربه در اواخر ماه ژانویه در موبایل, آلاباما, سایت ارشد کاسه.

“به بیرون رفتن وجود دارد و تجربه (ارشد کاسه) دست اول من پایین کلید شوکه” جنینگز گفت: با یک لبخند. “مانند” من واقعا در اینجا. من بیدار شدن از خواب هر روز و من رقابت در برابر بهترین از بهترین.’ این که چگونه من احساس می کنم در اینجا در حال حاضر. من فقط زمان است که ذهنیت در ارشد کاسه و من فقط آن را در اینجا.”

رسیدن به اریک Bacharach در [email protected] و در توییتر @ErikBacharach.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>