AT&T مدیر عامل استفنسون پله پایین: گزارش


AT&T مدیر عامل Randall Stephenson در حال خروج از شرکت مخابرات تایید کرده است

افسر ارشد عامل جان Stankey که تا به تازگی زد مخابراتی سرگرمی بخش فرض خواهد شد استفنسون اجرایی.

به ویژه در میان درگیری های اخیر با سهامداران الیوت مدیریت استفنسون به حال متعهد به ماندن با AT&T از طریق 2020. استفنسون باقی خواهد ماند اجرایی و رئیس هیئت مدیره تا ژانویه 2021.

Stankey به تازگی واگذار عنوان خود را به عنوان مدیر عامل شرکت AT&T را WarnerMedia بخش به تازگی استخدام سابق Hulu اجرایی Jason Kilar.

در طول تصدی خود به عنوان AT&T در صدر رسانه های اجرایی مخابرات از دست داده و بیش از 30 درصد از آن پرداخت تلویزیون مقیاس به طناب برش. این شرکت به ظاهر کمی برای نشان دادن برای آن 50 میلیارد دلار خرید DirecTV در سال 2015. و بلند پروازانه خود تلاش برای ایجاد یک SVOD خدمات به رقابت با Netflix بکشد تا به یک راه طولانی برای رفتن قبل از آن موفق بوده.

هنوز الیوت مدیریت–که تحت فشار قرار دادند تا برای تغییرات در AT&T–ظاهرا امضا در Stankey.

“ما شده اند درگیر با این شرکت در طول فرایند جستجو است که قوی یکی از جمله طیف وسیعی از مجرب خارج از نامزدها و نظارت توسط مدیران مستقل,” الیوت مدیریت در بیانیه ای گفت.

در حال توسعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>