زمان برنامه نویسی اجرایی انتظار می رود به جای غارت تون

AT&T اجرایی ارشد و معاون و رئیس محتوای افسر دن نیویورک خواهد شد از خروج از شرکت موثر در مارس 1 مخابرات غول تایید پنج شنبه.

نیویورک یک صنعت کهنه شده بود DirecTV ارشد برنامه نویسی اجرایی از سال 2012 و ادامه داد: در آن نقش که AT&T خریداری ماهواره ای تلویزیون های غول پیکر در سال 2015. نیویورک شده است و یکی از چهره های کلیدی در AT&T برنامه نویسی مذاکرات و دارای سابقه ای طولانی در تلویزیون, کسب و کار توزیع آغاز و در سال 1987 به عنوان یک معاون و مدیر کل در HBO/تایم وارنر ورزشی.

اخبار نیویورک خروج قریب الوقوع برای اولین بار گزارش لس آنجلس تایمز.

AT&T سخنگوی جیم گریر تایید در یک پیام ایمیل که نیویورک ترک این شرکت در تاریخ 1 مارس.

علاوه بر خدمت به عنوان نقطه ای در برنامه نویسی مذاکرات نیویورک نیز مسئول مخاطبان شبکه DirecTV محتوای اصلی خودرو خواهد شد که انتقال به یک بازاریابی خودرو برای AT&T را HBO حداکثر جریان خدمات.

نیویورک شده بود رئیس جمهور از محتوا و تبلیغات فروش at&T از سال 2004 تا سال 2012 زمانی که او به DirecTV. قبل از آن روی لئامت دادن او ارشد معاونت برنامه نویسی و توسعه در InDemand از سال 2000 تا 2004.

“ما درک دن از سال ها بسیاری از خدمات” AT&T مصرف کننده مدیر عامل تادئوس آرویو در بیانیه ای گفت به سلامت. “کمک های خود را به طور قابل توجهی به شکل و محتوای استراتژی و ما سپاسگزار برای رهبری و تعهد به ارائه به مشتریان ما با مورد علاقه خود را زندگی ورزشی و سرگرمی.”

نیویورک شهرت به عنوان زرنگ و دانا برنامه نویسی, مذاکره, اما DirecTV ریخته است حدود 4 میلیون مشترک در دو سال گذشته به عنوان مصرف کنندگان منتقل کرده اند نسبت به جریان خدمات. AT&T است که انتظار می رود برای راه اندازی آن جریان آخرین محصول, AT&T, TV, بعد از این سال.

نیویورک بود خاص در یک سال 2016 طرح دعوی در دادگاه توسط دولت فدرال که متهم DirecTV از تبانی با سایر برنامه نویسان برای جلوگیری از حمل SportsNet لا منطقه ای شبکه ورزش که حامل لس آنجلس داجرز بازی بیس بال. که با توجه به حل و فصل شد در سال 2017.

نیویورک انتظار می رود که جایگزین ارشد معاونت محتوا و برنامه نویسی غارت تون. تون مثل نیویورک نقل مکان کرد و به AT&T از DirecTV که او پیوست و در سال 2013 از Univision ارتباطات است. قبل از Univision, تون صرف هفت سال در AT&T و بخشی از تیم است که راه اندازی آن U-Verse محصول. قبل از AT&T تون کار می کرد برای روباه کابل شبکه به مدت هفت سال خدمت به عنوان VP ملی, حساب, استراتژی فروش و توسعه کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su