AT&T, DirecTV به ضربه سخت COVID-19 رکود اقتصادی: تحلیلگر


در حالی که مخابرات امیدوار بود که پرداخت آن در تلویزیون و اقبال بود و در نهایت تبدیل گوشه کریگ Moffett می گوید آن طناب برش مشکل است که در واقع رفتن به بدتر

پس از از دست دادن نزدیک به 5 میلیون تلویزیون پرداخت مشترکین خود را در سراسر سیستم عامل های مختلف در سال 2019, AT&T, مدیران گفته بود که سرمایه گذاران طناب برش باید شروع به کاستن این سال در میان راه اندازی این شرکت IP جدید مبتنی بر پلت فرم های ویدئویی, AT&T, TV.

اما COVID-10 بیماری همه گیر و مربوط به رکود اقتصادی خواهد شد و به احتمال زیاد مختل کسانی که طرح و محل at&T در تلویزیون پرداخت کسب و کار در حتی بیشتر شتاب مسیر انحطاط گفت: MoffettNathanson تحلیلگر کریگ Moffett.

همچنین بخوانید: AT&T توقف فروش U-آیه تلویزیون

Moffett پیش بینی کرد که به جای آن از قبل پیش بینی که به نام برای at&T در تلویزیون پرداخت پایه به کوچک شدن با 13.1 درصد در سال 2020 به 16.9 میلیون مشترک او معتقد است که آن را در حال حاضر کاهش 16.6% به 16.2 میلیون مشتریان.

برای شروع Moffett گفت: رکود اقتصادی خواهد شد و به احتمال زیاد سرعت برش طناب برای همه ارائه دهندگان خدمات با مشترکان تحت فشار برای کاهش هزینه های خانوار آنها خیال غیر ضروری است.

در بیشتر مدت فوری, اما, از دست دادن زندگی ورزشی در میان همه گیر خواهد معدوم کردن تلویزیون پرداخت بازار عمده lynchpin. و هیچ پلت فرم است که بیشتر در معرض از AT&T را DirecTV سرویس های ماهواره ای است که ساخته شده در اطراف یک نمونه کارها مقاوم منطقه ای شبکه های ورزشی و گران قیمت زنده-ورزشی دارایی مانند NFL Sunday Ticket.

همچنین بخوانید: AT&T تلویزیون: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد جریان نسخه AT&T حق بیمه پرداخت خدمات تلویزیون

با وجود از دست دادن نزدیک به 3.2 میلیون مشتری در سال گذشته DirecTV است که هنوز هم AT&T بزرگترین تلویزیون پرداخت دارایی با بیش از 16 میلیون مشترک. AT&T را متوقف کرده است ترویج DirecTV است و نه دیگر ضرب مشترکین جدید خود را برای دیگر خطی پرداخت پلت فرم تلویزیون, U-آیه تلویزیون آن را به عنوان تلاش برای انتقال آن پرداخت TV پایه به آن IP جدید مبتنی بر پلت فرم AT&T در حال حاضر. به عنوان Moffett اشاره کرد در کنار کشیدن سرمایه گذاران فرستاده آوریل 3. “است که می شده اند یک مشکل انتقال تحت بهترین شرایط ، این نیست بهترین شرایط.”

صحبت به سرمایه گذاران در at&T در سه ماهه چهارم درآمد تماس COO جان Stankey گفت: “همانطور که ما حرکت را از طریق این سال و ما شروع به تغییر به AT&T تلویزیون ما ناخالص اضافه کردن عملکرد شروع به گرفتن بسیار قوی تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>