AT&T به پایان می رسد جدید علامت یو پی اس برای $15-یک-ماه جریان خدمات AT&T WatchTV


AT&T آغاز کرده گفتن مشترکین به خود لاغر-بسته نرم افزاری جریان خدمات AT&T WatchTV که پلت فرم دیگر نمی خواهد در دسترس به مشتریان جدید است.

“مستقل WatchTV است و دیگر در دسترس برای ثبت نام های جدید یو پی اس و یا به re-subscribe” AT&T می گوید: در آن WatchTV صفحه فرود. “موجود WatchTV مشتریان که اشتراک در برنامه و یا یک مقدماتی AT&T طرح نامحدود می توانید همچنان به استفاده از خدمات. مشتریان در مقدماتی AT&T طرح نامحدود با WatchTV نفع می توانید با ایجاد یک حساب کاربری در اینجا.”

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

AT&T اعلام کرد در اواخر سال گذشته که آن را دیگر نمی خواهد در ارائه خدمات دور رایگان برای AT&T نامحدود بی سیم مشتریان. و با AT&T در حال حاضر متمرکز بر آن HBO حداکثر مستقیم به مصرف کننده جریان خدمات و AT&T تلویزیون های مبتنی بر IP-پرداخت پلت فرم تلویزیون آن را به حال شده است در انتظار برای ماه است که AT&T WatchTV خواهد راه دیگر AT&T تصویری محصولات از جمله پرداخت پلت فرم تلویزیون U-آیه.

همچنین بخوانید: AT&T توقف فروش U-آیه تلویزیون

در میان سر-چرخش گردباد شده است که در تصویری استراتژی به تازگی آن را کمتر از چهار سال پیش زمانی که در حال حاضر به حاشیه رانده شده مجازی MVPD DirecTV در حال حاضر راه اندازی شد به عنوان محور پلت فرم وجود دارد به نظر می رسد بسیاری از رفت و آمد.

WatchTV ارائه می دهد انتخاب از بیش از 30 اساسی کانال های کابل از جمله A&E AMC, BBC America, کارتون های شبکه سی ان ان, Comedy Central, کشف, مواد غذایی, شبکه Hallmark Channel, تاریخ, طول عمر, MTV Nickelodeon است, خود, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن و TBS.

برای کسانی که نمی اشتراک AT&T نامحدود بی سیم طرح سرویس شده قیمت 15 دلار در ماه است.

قابل توجه این سرویس پشتیبانی می شود نه تنها با سیستم عامل iOS و دستگاه های تلفن همراه آندروید و اپل TV آمازون آتش تلویزیون و گوگل Chromecast اما AT&T هرگز تاسیس برنامه پشتیبانی از Roku.

از راه اندازی AT&T WatchTV در سال 2018 برخی از صاحب نظران مشکوک خدمات صرفا یک “شیرین کاری روابط عمومی” یک مرهم استفاده می شود برای کاهش تنظیم کننده نگرانی هایی است که AT&T را 85 میلیارد دلار تصاحب تایم وارنر کابل دو سال پیش نمی آسیب طناب برش, مصرف کنندگان است.

در واقع, AT&T, سازمان دیده بان برای اولین بار اعلام کرد در مارس سال 2018 توسط استفنسون از یک دادگاه فدرال شاهد ایستاده که در آن او شهادت است که ادغام نمی خواهد آسیب نوآوری از جریان ویدئو در کسب و کار.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>