AT&T Misreports با سرعت بالا در دسترس بودن پهنای باند

AT&T گفته است FCC است که هزاران نفر از سرشماری بلوک این شرکت قبلا گفته کمیسیون گرفتن با سرعت بالا پهنای باند از شرکت در 25/3 مگابیت در ثانیه نیست که با سرعت بالا در باند پهن ،

که آمد در یک پرونده هفته گذشته اجازه FCC می دانم که اگر هیچ کس دیگری ارائه شد با سرعت بالا به آن بلوک (تعریف شده به عنوان 25 مگابیت در ثانیه/3 مگابیت در ثانیه) آنها می تواند واجد شرایط برای جدید چند میلیارد دلار روستایی پهنای باند برنامه یارانه FCC در حال راه اندازی.

“[I]f هیچ دیگر حامل گزارش شده پهنای باند استقرار در سرعت حداقل 25 مگابیت در ثانیه پایین دست/3 Mbps upstream برای این لیست CBs آنها ممکن است واجد شرایط برای RDOF فاز من حراج” AT&T اشاره کرد.

“به روز رسانی به سرشماری بلوک آدرس موضوع را با شخص ثالث, مختصات جغرافیایی, نرم افزار” AT&T سخنگوی گفت. “شده است وجود دارد هیچ تغییر به منطقه خدمات ما و این تاثیر نمی گذارد خدمات ما با ارائه مشتریان ما” اضافه کرد: “ما در پر کردن بخشی از FCC را تلاش برای بهبود پهنای باند نقشه برداری به طوری که بیشتر آمریکایی ها می توانید پهنای باند. این تلاشی است که ما از مدت ها پشتیبانی می کند. به روز رسانی به سرشماری بلوک داده ها منعکس مناطق که در حال حاضر و لازم نیست 25/3 پهنای باند خدمات پس ما ژوئن 2019 پر کردن است که ورزش منظم با FCC را شکل 477 روند.”

FCC و راه اندازی کرده است یک برنامه برای بهبود دقت و صحت داده ها را جمع آوری کرده که در آن پهنای باند است و نه یک کسری FCC اذعان به متعدد ناراضی قانونگذاران در هر دو طرف راهرو. AT&T را overreporting از سرعت بالا در دسترس بود و نه الهام بخش اعتماد به نفس در تیم است که مجموعه در هر توییت توسط دانش عمومی را هارولد Feld:

FCC در حال آماده سازی را به 16 میلیارد دلار در فاز اول آن روستایی دیجیتال فرصت صندوق (RDOF).

که تلاش گرفته فوریت در پی COVID-19 pandemic-رانده شده پناه-در-محل مردم و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه را امتحان کنید و مطمئن شوید که همه بچه ها K-12 دسترسی به پهنای باند از راه دور و یادگیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>