AT&T به سوالات رسانههای’ استفاده از تلویزیون طیف


سیاستگذاران “نیاز به نگاهی تازه موجود تخصیص طیف از جمله تخصیص طیف به پخش” برای تعیین اگر “که طیف است که هنوز هم مورد نیاز صنعت پخش یا اگر بهتر است در مناطق دیگر گفت:” جیم Ciconni ارشد اجرایی معاونت AT&T در واشنگتن فکر می کنم تانک رویداد. انتقاد از 50 سال سیاست های دولت Ciconni نیز تحت فشار قرار دادند برای بررسی مجدد از طیف رزرو که احتکار توسط سازمان های فدرال به خصوص وزارت دفاع است که می تواند reassigned و یا به اشتراک گذاشته شده برای مقاصد تجاری.

این ادعا که “دولت با قرار دادن انگشت شست خود را در مقیاس” هنگامی که آن را به اپراتورهای تلویزیون خیلی طیف Ciconni استدلال کرد که “این زمان را به یک نگاه تازه … در جغرافیایی انحصار اعطا شده توسط دولت” به رسانههای آنها او متهم هستند انجام تعهدات پروانه خود را – به خصوص از آنجایی که آنها با تکیه بر MVPDs برای بسیاری از آنها برای توزیع و درآمد.

Ciconni همچنین گفت: آن زمان به بازبینی سیاست های اولویت داده شده به سیستم عامل های دیجیتال زمانی که آنها پدید آمده در 1990s زمانی که اینترنت در حال تولد. او گفت: برخی از کسانی که سیاست “حس را امروز.”

Cicconi کاسته به ضرب و جرح در رادیو و تلویزیون و دیجیتال عظیم سوال توسط طیف وسیعی رزرو برگزار شده توسط دولت فدرال به خصوص توسط وزارت دفاع.

“این موضوع که گریه می کند برای اقدام کنگره است که این مقدار بسیار زیاد از طیف هنوز هم برگزار شده توسط دولت فدرال” با استناد به ارزش “های وزارت دفاع طیف اگر ما به حرکت رو به جلو,” او گفت:.

At&T در سی لابی که ایمان آوردند و از او دارای شغل در “موقت” بر اساس (نام پشت شش ماه پیش و پس از دو سال بازنشستگی) با تمرکز بر پخش را “بی اثر” با استفاده از امواج رادیو و تلویزیون و “unlevel زمین بازی” در یک زمان با رشد تقاضا به صورت بیسیم طیف.

“ایستگاه نیست و متعلق به مردم محلی به حدی آنها 50 سال پیش,” او گفت: “با استناد به “کنگلومرا و صندوق های تامینی” که در حال حاضر نگه تلویزیون مجوز. او ادعا کرد که ایستگاه های تلویزیونی انجام نمی شود “قرارداد اجتماعی” است که بخشی از آنها محلی توافقنامه مجوز. در خاص (بازتاب AT&T مالکیت محو DirecTV خدمات) Ciconni را محکوم کرد “ثابت خاموشی و تهدید از خاموشی … [که] باید علامت مشتریان که در حال ترک پخش آنلاين خدمات.

“وضع موجود است و نه پایدار” Ciconni گفت.

Ciconni چشم پوشی کردن یک سوال از چند اخبار/رادیو و تلویزیون و کابل در مورد تاثیر بالقوه ATSC 3.0 (“NextGen تلویزیون) را قادر می سازد که رسانههای به ارائه پروتکل اینترنت بی سیم, خدمات بالقوه در رقابت با مخابراتی 5G سرمایه گذاری.

“من واقعا نمی دانم” Cicconi دست هایش را.

یکپارچه حریم خصوصی پیمان, بی سیم سیاست در دستور کار البته واشنگتن اولویت نامشخص

Ciconni به سخنرانی دراز وشدیداللحن بخشی از محور پنل رایگان دولت بنیاد 12th سالانه مخابرات سیاست کنفرانس در واشنگتن در روز سه شنبه (10 مارس). انعکاس موضوع از این رویداد (“پهنای باند فراتر از 2020: رقابت و آزادی و حریم خصوصی”) پانل شیرجه زده آرایه ای از مسائل مکمل نقاط ساخته شده توسط این برنامه keynoters از کاخ سفید دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال و کمیسیون فدرال ارتباطات.

مرتبط با: DOJ را روزن سیگنال ممکن است عمل اگر بزرگ با تکنولوژی ثابت می کند ‘نوآوری’ تهدید

FTC کمیسیون کریستین ویلسون رهبری تماس برای یک کشور سیاست حفظ حریم خصوصی و نه در حال تحول دولت توسط دولت حفظ حریم خصوصی روند که در حال ظهور است که در حال حاضر کالیفرنیا مصرف کننده قانون حریم خصوصی رفته و به اثر. ویلسون اشاره کرد مطالعات نشان می دهد که مصرف کنندگان را درک نمی کنند چگونه اطلاعات شخصی استفاده می شود, و اذعان کرد که “اگر چه من ایمان بزرگ در بازارهای گاهی اوقات قوانین لازم است” برای اطمینان از آن است که مصرف کنندگان در حال درمان نسبتا.

“مداخله دولت از طریق فرم از قانون حفظ حریم خصوصی ممکن است کمک به مصرف کنندگان,” او گفت: اصرار یک “جامع حریم خصوصی” قوانین و توصیه که “FTC … باید اجرای آژانس است.” او همچنین پیشنهاد کرد که FTC “باید صلاحیت این دادگاه ها بیش از سود و حمل شایع” است که جمع آوری مقدار زیادی از اطلاعات شخصی. پیشدستی کلید precluding گریخته از قوانین ایالتی است که مانع کسب و کار و داده های جریان ویلسون گفت:.

پس از صحه ادامه استفاده از FCC را بازگرداندن آزادی اینترنت سفارش ویلسون با اشاره به این که FTC است “به طور فعال در تقویت آن تخصص موجود در پهنای باند و تکنولوژی بازار.” او اشاره کرد که به تازگی ایجاد شده “تکنولوژی بخش اجرای” که صلاحیت شامل اینترنت و سیاست های به نام گروه “فوق العاده مشغول است.”

WiFi-6 در مقابل 5G, 5.9 GHz و فراتر از آن با وجود تغییر سیاست های چشم انداز

در طول کنفرانس پانل بحث و گفتگو در طیف استفاده تمرکز تبدیل به مجوز مقابل بدون مجوز تخصیص و در مجموع geek-متحرک تکامل یافته است.

“اگر ما ندارد و بیشتر طیف سپس وای فای در خانه ها و ادارات را تبدیل به یک chokepoint” هشدار داد ماری براون مدیر ارشد فناوری و طیف سیاست در سیسکو. او گفت که بیشتر بدون مجوز طیف بسیار حیاتی است “را به نگه دارید تا با DOCSIS 3.1 و DOCSIS 4.0 است که بر روی تخته رسم.”

“بدون مجوز است که بخشی از ما 5G آینده,” او گفت و تاکید کرد که لازم است چرا که “ما پهنای باند سرعت در حال افزایش است.”

براون افزود که “نقطه باز تا 6 گیگاهرتز باند” است که به سرمایه گذاری در “جوهر ثابت است که در حال حاضر وجود دارد.”

پانل توافق کردند که تکامل از WiFi 6 (نسل بعدی نزدیک به محدوده خدمات بی سیم) بخشی از اجرای از 5G سیستم.

جیمز Assey اجرایی معاونت NCTA – اینترنت و تلویزیون انجمن اصرار داشت که “ما باید هر دو [با مجوز و بدون مجوز طیف].”

“ما نیاز به یک متعادل طیف سیاست است که به رسمیت می شناسد … ارزش فوق العاده ای بدون مجوز در طیف” او گفت:. “بدون مجوز نشان داده است این می تواند انقلابی مردم چگونه با استفاده از آن گروه است. … ما می رویم به نیاز …هر دو کافی طیف برای کاربران مجوز و حمایت بدون مجوز و gigabit WiFi و … (که ) را به عنوان ستون فقرات برای آینده خدمات است.”

همانطور که برای تحول FCC تصمیم گیری در استفاده از 5.9 GHz طیف قهوه ای توضیح داد که “5.9 گروه مشکل است.” او با اشاره به FCC پیشنهاد به ادامه سیلو بخشی از این طیف سیستم های هوشمند حمل و نقل خدمات.

“با این حال رادیو [می تواند] درهم و برهم,” او گفت:. “شما نیاز به قوانین در مورد کانال مجاور استفاده شده است.” قهوه ای انتظار دارد که راه های که در آن FCC “حل این مشکل خواهد بود بسیار مهم است.” او با اشاره به کابل صنعت views بر حفظ پایین که پهنای باند برای استفاده های خاص.

Assey با اشاره به اینکه 5.9 GHz band شده است “بسیاری خالی” برای 20 سال گذشته و از او قدردانی FCC رئیس Ajit Pai برای آغاز یک کاوشگر به نحوه استفاده از آن برای ایجاد “یک گیگابیت کانال.”

در حالی که فن آوری لابی موافقت در طیف وسیعی از مسائل مربوط به سیاست های پیش رو آنها کمتر خوش بینانه در مورد قطعنامه در زمان بی قراری سیاسی محیط زیست است. برای مثال هنگامی که درباره نقش Interdepartment رادیو کمیته مشورتی (IRAC), سخنرانان منحرف به بحث در مورد وضعیت پدر و مادر خود را ارتباطات و اطلاعات ملی دولت است که رهبری جانشینی “اقدام” مقامات.

Cicconi شکایت کرده است که این آژانس “نیمه ناکارآمد” چرا که “شما لازم نیست که هر درجه از تداوم … [بدون] سنا-تایید موقعیت” عنوان کرد. بدون چنین رهبری Cicconi گفت: “این سخت است به سیاست را.”

قهوه ای, پشتیبانی از تلاش های این سازمان اما افزود که”بدون اجماع تصمیم نمی ساخته شده است.” او همچنین مضطرب است که “گردش به سمت سیاست های امنیتی … است یک راه عالی برای ادامه. امیدوارم روزهای بهتری پیش رو است.”

دیگر سخنرانان در FSF رویداد شامل FCC رئیس Ajit Pai که به نظر می رسد از طریق یک 10 دقیقه ای ضبط ویدئو. او به روز این گروه در مورد FCC را 5G روستایی پهنای باند و دیگر تحولات است. رابین Colwell, ویژه معاون رئیس جمهور برای فن آوری مخابرات و امنیت سایبر به عنوان خوانده شده آماده ارائه در مورد کاخ سفید تمرکز سریع 5G استقرار اواسط گروه طیف در دسترس بودن و دولت را هدف ترویج 5G امنیت در سراسر جهان است. FCC کمیسیون Michael O’Rielly و کمیسر سابق مینیون Clyburn داشتند حرف زدند در مورد پزشکی از راه دور, روستایی پهنای باند در یک فینال در مرحله گفتگو با نرمافزار آزاد رئیس جمهور سفت Mays foreshortened چون FCC کمیسیون برندان Carr نمی تواند به این گروه بپیوندید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>