AT&T سهام افزایش می یابد و پس از $5.5 B معامله وام


سهام تا 5% به عنوان مخابراتی اطمینان سرمایه گذاران این نقدینگی کافی

AT&T سهام افزایش بیش از 5 درصد در اوایل معاملات روز سه شنبه بعد از telco در گفت و گو با وارد جدید 5.5 میلیارد دلار قرارداد وام با بانک های ده, در همان زمان به اطمینان سرمایه گذاران است که بیش از نقدینگی کافی برای دریافت از طریق زمان COVID-19 ترساندن.

AT&T فقط آخرین در یک سری از شرکت هایی که شنود گذاشته بازارهای بدهی به صورت نقدی به عنوان coronavirus نیروهای آمریکایی به ماندن در خانه. در حال حاضر چندین شرکت ها شنود گذاشته پیوند بازار پول-از جمله والت دیزنی Co. و Comcast — در حالی که دیگران کشیده اند در خطوط موجود از اعتبار — مانند کشف Inc. — برای اطمینان از آنها را که پول کافی برای اجرای کسب و کار خود را به عنوان COVID-19 گونه تبلیغ کسب و کار و بخش های دیگر.

وام می آید که برخی از تحلیلگران نگران کرده بود که آیا AT&T خواهد بود قادر به ایجاد آن سود سهام و تعهدات. AT&T گفت: در تاریخ 27 مارس که هیئت مدیره خود را اعلام سود سهام به طور قابل پرداخت به سهامداران رکورد از آوریل 9, قابل پرداخت در آوریل 1. AT&T نیز اطمینان سرمایه گذاران است که وضعیت آن در صندوق بازنشستگی است که اساسا مشابه آن در سال گذشته بود و این که هیچ بودجه مورد نیاز در کوتاه مدت و در آن پیش بینی نشده است و هر گونه کمک های مورد نیاز از طریق 2022.

“AT&T برنامه ریزی بازنشستگی دارایی های سرمایه گذاری محافظه کارانه و به خوبی متنوع” این شرکت اعلام کرد.

مرتبط با: سهام افزایش COVID-19 گسترش به نظر می رسد آهسته

AT&T گفت: در بیانیه ای اعلام وام — که بانک مرکزی آمریکا منجر قرض دهنده — که آن را به حال حدود 12 میلیارد دلار پول نقد در دست به عنوان Dec. 31 و دریافت یکی دیگر از 4 میلیارد دلار از سهام ممتاز صدور در ماه فوریه است. این شرکت لغو شد سهام خود را خرید مجدد طرح در 20 مارس و گفت که انتظار دارد یکی دیگر از 2 میلیارد دلار از فروش مرکزی آن در رسانه های اروپایی شرکت (CME) کسب و کار و دیگر کوچکتر diviestitures و که آن را با استفاده از درآمد حاصل از فروش آن پورتوریکو و جزایر ویرجین ایالات متحده عملیات بعد از این سال بازنشسته برجسته و مورد علاقه. علاوه بر این, AT&T گفت: آن همچنان ادامه دارد و دسترسی به تجاری کاغذ, بازار اوراق قرضه و دیگر فعالیت های تامین مالی است و به طور کامل متعهد 15 میلیارد دلار هفت تیر در محل که در آن “هیچ نیاز یا قصد استفاده در سال 2020 است.”

AT&T سهام رفت و به عنوان بالا به عنوان $30.97 در اوایل معاملات 7 آوریل تا 5.2% ($1.53 هر). سهام شد و قیمت $30.30 هر (3%) به عنوان 10:04 صبح

“قدرت و ارتباط ما هسته اشتراک کسب و کار ما ادامه داد: اجرای ما در کسب و کار تحول در طرح و اندازه عملیات ما برای فعالیت های اقتصادی فراهم خواهد کرد نقدی از عملیات است که پشتیبانی از شبکه سرمایه گذاری و پرداخت سود سهام و بدهی های بازنشستگی و همچنین به عنوان توانایی برای سرمایه گذاری در فرصت های کسب و کار است که بوجود می آیند به عنوان اقتصاد بازیابی” AT&T گفت: در آن بیانیه است.

AT&T گفت: این امر ارائه اطلاعات بیشتر در COVID-19 اثرات آن Q1 درآمد تماس برنامه ریزی شده برای مارس 22.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>