AT&T TV, DirecTV اضافه کردن رایگان سال HBO


در ادامه به ریز لحن آن پرداخت TV استراتژی بی سیم غول همچنین کاهش قیمت vMVPD AT&T تلویزیون در حال حاضر به 55 دلار در ماه و نوار آن از HBO

AT&T همچنان به ریز لحن آن تصویری استراتژی آن را به عنوان به دنبال انتقال بخش عمده ای از آن پرداخت TV پایه مشترک جدید خود اینترنت-تحویل بیمه خدمات AT&T تلویزیون.

AT&T تلویزیون و DirecTV به مشترکین در حال حاضر یک سال از HBO سرویس زمانی که آنها ثبت نام. این را نیز دریافت سه ماه رایگان از پی اس, Starz به Epix و Cinemax.

این ارائه می دهد به نظر می رسد جدا از AT&T #ConnectedTogether کمپین که در حال حاضر ارائه رایگان حق بیمه کانال محتوا به DirecTV, U-Verse, AT&T تلویزیون و AT&T تلویزیون در حال حاضر مشترکان است.

از telco نیز به دنبال انباشتگی آن اسکینر مجازی پرداخت خدمات تلویزیون AT&T تلویزیون در حال حاضر کاهش قیمت 10 دلار به 55 دلار در ماه است اما سلب آن را از آن رایگان HBO خود را گرفتن. (حق بیمه کانال در حال حاضر در دسترس به جدید AT&T تلویزیون در حال حاضر مشترکان به عنوان یک $10-یک-ماه add-on.)

همچنین بخوانید: AT&T تلویزیون: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد جریان نسخه AT&T حق بیمه پرداخت خدمات تلویزیون

حرکت آمده به عنوان COVID-19 بحران همه گیر dampens AT&T امیدوار است برای یک چرخش در آن پرداخت و تلویزیون, کسب و کار را از دست داده است نزدیک به 5 میلیون کاربر در سال گذشته است.

هفته گذشته MoffettNathanson تحلیلگر کریگ Moffett گفت که به جای زودتر طرح که به نام برای at&T در تلویزیون پرداخت پایه به کوچک شدن با 13.1 درصد در سال 2020 به 16.9 میلیون مشترک او معتقد است در حال حاضر آن را در حال حاضر کاهش 16.6% به 16.2 میلیون مشتریان.

همچنین بخوانید: AT&T, DirecTV به ضربه سخت COVID-19 رکود اقتصادی: تحلیلگر

AT&T در هفته گذشته نشان داد که دیگر با اضافه کردن مشتریان جدید به میراث خود را پلت فرم تلویزیون پروتکل اینترنت, U-آیه. و این کار به انتقال مقدار از آن DirecTV پایه مشتری AT&T تلویزیون.

“است که می شده اند یک مشکل انتقال تحت بهترین شرایط ، این نیست بهترین شرایط” Moffett گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>