AT&T تلویزیون گرفتن آهسته جذب اولیه ،


AT&T مدیر عامل Randall Stephenson می گوید جدید حق بیمه پرداخت پلت فرم تلویزیون چهره بازار با ‘سرکوب جدید اضافه کردن فعالیت های’ اضافه کردن ‘یک ماه نه یک سال را’

در سراسر کشور مستقر در دوم ماه سه ماهه اول, AT&T, جدید, حق بیمه مبتنی بر IP-پرداخت خدمات تلویزیون, AT&T, TV, موفق به معکوس شیب مشترک ضرر و زیان شرکت مخابرات تجربه شده است از اواخر سراسر آن پرداخت TV سیستم عامل است.

AT&T که گزارش از دست دادن حدود 900,000 مشترکین در Q1 در سراسر یک “حق بیمه” پرداخت تلویزیون نمونه کارها است که توده در AT&T تلویزیون همراه با DirecTV و U-آیه تلویزیون نمی شکستن مشترک معیارهای سابق.

همچنین بخوانید: AT&T از دست می دهد یکی دیگر از 1M تلویزیون پرداخت مشترکین در Q1

اما AT&T مدیر عامل Randall Stephenson به نظر می رسید به این مفهوم را میرسانند که جذب برای AT&T تلویزیون نبوده است آتش زا از آنجا که محصول گسترش یافته در سراسر کشور از محدود نسخه بتا در آغاز ماه مارس.

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

“انتظارات ما در at&T تلویزیون شده اند بسیار سازگار با آنچه که ما را دیده اند و حتی با سرکوب همه گیر در بخش دوم از ماه مارس که در آن ما محدود در تعداد معینی از اعزام و برخی از ما ظرفیت وجود دارد” استفان گفت: صحبت در AT&T برای اولین بار-درآمد سه ماهه تماس شنبه.

استفنسون ذکر آب و هوا از “سرکوب جدید اضافه کردن فعالیت های” با توجه به مصرف کنندگان اضافه کردن جدید سرگرمی خدمات با وجود این زمان سربازان ارتش در تصویری استفاده است.

همچنین بخوانید: AT&T تلویزیون: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد جریان نسخه AT&T حق بیمه پرداخت خدمات تلویزیون

“بنابراین ما احساس می کنیم بسیار خوب است که در مورد راه اندازی و که در آن ما رفت,” او اضافه شده است. “همانطور که می دانید ما به سطح شیب دار است که در طول سال تا یک ماه نه یک سال را. اما ما درست در این طرح از آنچه که ما انتظار می رود از نظر حجم و مشتری نظرات مشتریان. ما قرار داده و بر روی محصول بوده و احتمالا قوی تر از آنچه که ما انتظار می رود.”

AT&T است که به دنبال انتقال کاربران از آن DirecTV و U-آیه خطی سیستم عامل به AT&T, تلویزیون اندیشه, تلویزیون مبتنی بر خدمات است که خود نصب کنید و نیازی به ماهواره راه اندازی شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>