AT&T تایید Netflix با HBO حداکثر 20% Off Promo


مقدماتی $12-یک-ماه قیمت یک دلار کمتر از پیشرو SVOD سرویس محبوب ترین ردیف

AT&T را WarnerMedia است برش قیمت HBO حداکثر 20 درصد برای کسانی که ثبت نام به طور مستقیم برای اشتراک خدمات جریان قبل از آن 27 مه راه اندازی.

این $11.99-یک-ماه قیمت خوب است برای یک سال و نشان دهنده یک $3-یک-ماه استراحت از به طور منظم $14.99 قیمت خدمات جریان.

همچنین بخوانید: HBO Max موجود در Hulu در راه اندازی

قابل توجه این یک دلار کمتر از $12.99 قیمت-یک-ماه قیمت Netflix محبوب ترین ردیف.

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

حتی با تخفیف WarnerMedia را خالص درآمد بیشتر از طریق این لینک مستقیم-صورتحساب مشتری روابط از آن را از طریق مشارکت با شرکت هایی مانند اپل و گوگل و آمازون که به طور معمول 30 درصد تخفیف بالا هنگامی که برنامه های کاربردی مانند HBO حداکثر در حال معامله در اکوسیستم.

WarnerMedia در حال حاضر هزینه مشترکان به آن میراث HBO در حال حاضر سرویس $11.99 در ماه است. کسانی که HBO در حال حاضر مشتریان دریافت خواهد کرد HBO حداکثر در هیچ تفاوت قیمت پس از آغاز بکار سرویس. به همین ترتیب کسانی که اشتراک HBO از طریق AT&T پرداخت خدمات تلویزیون نیز جریان جدید پلت فرم در هیچ هزینه اضافی.

همچنین بخوانید: HBO آغاز بکار حداکثر یکی دیگر از تریلر, سیاهی, کتابخانه, اصل نیست

WarnerMedia هنوز در تلاش برای تنظیم آن از راه اندازی کمپین پس از تولید استودیو خاموش شدن ناگهانی تغییر اصلی آن سری برنامه های. اخیر تبلیغاتی تریلر برجسته آرشیوی را نشان می دهد … منجر به حیرت که چگونه HBO حداکثر خواهد افتراق خود را از HBO در حال حاضر در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>