ظهور فناوری بزرگ مطرح است بزرگ, سوال در مورد ادامه مسئولیت سپر

دادستان کل ویلیام Barr وجود دارد گفت: معتبر سوال در مورد اینکه آیا شرکت های با تکنولوژی هنوز هم باید دریافت مصونیت از مسئولیت بیش از محتوای شخص ثالث میزبانی آنلاین, اما که عدالت بود و نه دفاع از مرگ آن است.

مرتبط با: فناوری ثانیه. 230 یار معامله باید پایان یابد

Barr بود به باز کردن بیانات در وزارت دادگستری کارگاه آموزشی چهارشنبه (فوریه. 19) تحت عنوان: “بخش 230: پرورش نوآوری یا پرورش Unaccountability.”

بخش 230 قانون ارتباطات نجابت نگه می دارد که هیچ وب سایت ناشر از محتوای شخص ثالث در سایت و بنابراین در قبال محتوای آن است. آن را نیز اجازه می دهد تا آن را به محدود کردن قانون اساسی حفاظت گفتار که از آن نظر قابل اعتراض است.

جمهوریخواهان نگران هستند که دومی قدرت اجازه می دهد تا لیبرال شرکت سیلیکون ولی به سانسور محافظه کار سخنرانی با عنوان “اعتراض.”

دادستان کل است که هیچ از طرفداران بزرگ این بخش است. در یک سخنرانی در ماه دسامبر بار نشان داد که عدالت دنبال شد به طور جدی و انتقادی در سیستم عامل رسانه های اجتماعی’ ثانیه. 230 مصونیت از مسئولیت برای شخص ثالث ارسال. این هفته کارگاه آموزشی است که بخشی از آن شیرجه عمیق.

“بخش 230 تصویب شد در یک زمان که در آن اینترنت نسبتا جدید و کنگره خواست برای محافظت از رشد خدمات آنلاین و توانایی برای اینترنت برای ارائه یک فروم برای درست تنوع گفتمان سیاسی او گفت:” اما گفت که دادگاه در حال گسترش است که اصلی منشور به نقل از “سرسام آور وسعت بخش 230 ایمنی به عنوان تفسیر توسط دادگاه است.”

مربوط به: دادگاه فلسطين لبه حفاظت از مسئولیت

کنگره در حال حاضر با توجه به اینکه برای تشدید ثانیه. 230 را حمایت هر چند وجود ندارد و در عین حال به نظر می رسد سیاسی اشتها برای خلاص شدن از آن به طور کامل.

در روز چهارشنبه سخنان افتتاحیه برای کارگاه Barr ادامه داد: به منظور بالا بردن سوال در مورد بخش. 230.

“دیگر شرکت های فن آوری توسری خور upstarts; آنها را تبدیل به تیتان از ایالات متحده, صنعت,” او گفت:. “با توجه به این تغییر تکنولوژیکی چشم انداز, معتبر, سوالات مطرح شده در مورد اینکه آیا بخش 230 گسترده ای ایمنی است که هنوز هم لازم است حداقل در شکل فعلی آن است.”

Barr گفت که ظهور تکنولوژی غول را ترک کرده است مصرف کنندگان با گزینه های کمتر هم برای کسانی که می خواهند امن تر فضاهای آنلاین و کسانی که بیان شده است ممنوع و یا محدود شده است. “[T]او راه برای به اشتراک گذاری اطلاعات و تعامل در گفتمان متمرکز شده اند در دست چند بازیکن کلیدی. بیشتر بزرگ با تکنولوژی سیستم عامل از امروز اغلب کسب درآمد از طریق تبلیغات هدفمند و مرتبط با کسب و کار به جای شارژ, کاربران,” او گفت:. “بنابر این خود انگیزه های مالی در توزیع محتوا ممکن است همیشه تراز با آنچه که بهترین است برای کاربر.”

او همچنین گفت: این روز از تابلوهای اعلانات مانند AOL را بدل به پیچیده سیستم عامل با اعتدال ابزارها و الگوریتم های محو کردن خط بین منفعلانه میزبانی شخص ثالث گفتار و دادهایم و یا ارتقاء آن است.

بر صدا مانند چیزی جز یک originalist وقتی که می آید به ثانیه. 230. “تکنولوژی تغییر کرده است, در راه است که هیچ کس از جمله تدوین کنندگان از بخش 230 می تواند تصور کرده اند” او گفت:. اما پس از آن که در نفس صدا درست مانند زمانی که آن را آمد به دادگاه تفاسیر و گفت آنها “به ظاهر کشش[اد] فراتر از اساسنامه متن اصلی و هدف است.”

پس از آن وجود دارد چیزی است که از یک گناه اصلی برای اجرای یک قانون رسمی. “خدمات آنلاین نیز استناد ایمنی حتی در جایی که آنها تهدیدی یا تشویق غیر قانونی رفتار مشترک در ثمن یا کمک به مجرمان از اجرای قانون پنهان” او استدلال کرد.

Barr گفت که در حالی که عدالت در مورد این بخش و استفاده از آن بالا فرار از قانون آن آماده است تا به حمایت از آن وفات کرد و گفت که این بخش به ارمغان آورده است منافع و او می خواست برای جلوگیری از درمان که بود بدتر از این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im