برای بزرگنمایی کلیک کنید Retired priest Frederick Lutz is taken into custody on Wednesday, February 19. - MISSOURI ATTORNEY GENERAL'S OFFICE

  • میسوری دادستانی کل
  • بازنشسته کشیش فردریک لوتز است به زندان گرفته شده در چهار شنبه, مارس 19.

او “کشیش 80” اما پس از یک میسوری دادستان پرونده اتهامات جنایی ادعا تجاوز جنسی که نامش ذکر نشده کشیش بود نشان داد این هفته به فردریک لوتز. تا به حال بازنشسته کشیش زندگی در اسپرینگفیلد شناخته شده بود تنها با یک شماره در یک گزارش صادر شده در سال گذشته توسط میسوری دادستان کل — تنها یکی از میان 163 موارد گزارش شده کشیش ،

در روز پنج شنبه لوتز, 76, التماس کرد گناه نیست در مدار دادگاه شهرستان Stoddard. او در حال حاضر در بازداشت در $125,000 باند به اتهام دو فقره قانونی لواط یک تعداد از سوء استفاده جنسی و یک تعداد از اجباری لواط.

با توجه به علت احتمالی بیانیه چهار اتهامات شامل همان, پس از هفده ساله قربانی; او گفته محققان که سوء استفاده رخ داده است در سال 2000 در حالی که لوتز شد یک کشیش در یک محله جنوب شرقی میسوری.

این واقعیت است که لوتز است و حتی در مواجهه با اتهامات قابل توجه است با توجه به این واقعیت است که اتهامات علیه او شد و برای سال شناخته شده به مقامات کاتولیک و ثبت در کلیسا پرسنل فایل های.

کلیساها در میسوری در حال حاضر باز این فایل ها به محققان. در ماه اوت سال 2018 فقط سه هفته پس از انتشار مواد منفجره پنسیلوانیا هیئت منصفه گزارش که شناسایی 300 کشیش مربوط به بیش از 1000 قربانیان St. Louis اسقف اعظم رابرت کارلسون ارائه شده و پس از آن — میزوری دادستان کل جاش هاولی “دسترسی نامحدود” به کلیسا را ثبت کرد.

اما بر خلاف پنسیلوانیا متعاقب آن تحقیقات در میسوری نخواهد شامل یک هیئت منصفه یا احضاریه. در آن زمان مرتب کردن بر اساس همان “دعوت” ساخته شده به هالی بود که مکرر در بیش از یک دوجین متحده است. کلیسا مقامات از نقل مکان به را به در مقابل تحقیقات که در معرض تهدید قرار داده اسقف در شاهد می ایستد و تحت سوگند در رسوبات. به جای کلیساها باز کتاب های خود را — و در میسوری محققان تحت تازگی منصوب دادستان کل اریک اشمیت در بر داشت سال اتهامات علیه لوتز.

در سپتامبر سال 2019 گزارش دفتر دادستان کل را توضیح داد که آن را نامگذاری کشیش چرا که آنها به حال شده است با عنوان جرم جنایی متهم شده است. اما هنگامی که آن را به “کشیش 80,” محققان نوشت که “گزارش های متعدد از سوء رفتار جنسی با افراد زیر سن قانونی رخ داده در 1960s و 1970s.” علاوه بر این وجود دارد که یک قربانی که ادعا کرد که در سال 2000 به عنوان “یک دبیرستان سن کودک” پس از 56 سال کشیش بود مورد آزار جنسی او.

از 163 سوء استفاده از موارد موجود در کلیسا سوابق پرونده “کشیش 80” تنها یکی از دوازده موارد آن کاهش یافت و در میسوری را اساسنامه محدودیت ها. در ژانویه 2020, Missouri دادستانی کل ارجاع پرونده به دفتر Stoddard شهرستان تعقیب وکیل که اعزام یک محقق به مصاحبه با قربانی ادعا در مورد 2000 حادثه است.

در علت احتمالی بیانیه منتشر شده در این هفته محقق نوشت که اتهام سوء استفاده رخ داده است بین ماه های ژانویه و فوریه سال 2000 که قربانی ملاقات کرده بود لوتز در حالی که مصرف عمومی مدرسه دین و کلاس ها و انجام کار در اطراف حیاط خانه کشیش بخش در سنت جوزف محله.

آن روز لوتز ظاهرا به نام قربانی به اتاق خود در خانه کشیش بخش; هنگامی که وجود دارد, نوجوانی یافت کشیش نوشیدن الکل و فیلم در یک تلویزیون است. قربانی کاهش یک نوشیدنی و سعی به ترک اما او گفته محققان کشیش “مسدود شده و نمی خواهد اجازه دهید او را.” سپس او گفت: لوتز او را مجبور به انجام و دریافت کلیک در دهان.

قربانی که تنها با شناسایی حروف در شارژ سند ادعا شده که لوتز اجازه داده او را به ترک اتاق تنها پس از توافق برای بازگشت روز بعد با ماری جوانا. قربانی شد و هفده در زمان.

آن را به ارزش با تاکید بر این که این اطلاعات در حال حاضر موجود در کلیسا پرسنل فایل ها در هنگام میسوری دادستان کل شروع به حفاری برای موارد سوء در سال 2018 — و کسانی که سوابق “کشیش 80” شامل یک دوم مورد اتهام سوء استفاده قدمت آن به سال 1972 است. بازتاب بعد اتهام را درگیر یک هفده ساله قربانی که ادعا لوتز بدست او مست و آزار او در حالی که او ناتوان.

با توجه به اسناد دادگاه قربانی در سال 1972 به طور رسمی مورد گزارش سوء استفاده به اسپرینگفیلد-کیپ ژراردو اسقف نشین اما نه تا سال 2006 زمانی که اساسنامه محدودیت ها برای آوردن اتهامات جنایی در حال حاضر به تصویب رسید.

و در عین حال حتی با این که اطلاعات در دست کلیسا و مقامات به ظاهر هیچ چیز نیست. لوتز در خدمت به عنوان یک کشیش در خیابان مریم محله در Lamar تا بازنشستگی اش در سال 2011. سپس در اکتبر سال 2018 دو ماه پس از میسوری دادستانی کل راه اندازی آن سوء استفاده روحانیت بررسی اسپرینگفیلد-کیپ ژراردو اسقف نشین قرار دادن یک اطلاعیه مطبوعاتی اعلام کرد که لوتز شده بود متهم به “سوء استفاده جنسی از یک جزئی است.”

اما آزادی مطبوعات اشاره کرد که “اتهام مربوط به یک دوره در اوایل 1970s.” اسقف نشین را آزادی مطبوعات به نظر می رسد به حذف این واقعیت که قربانی تا به حال تسلیم شکایت رسمی با اسقف در سال 2006زمانی که لوتز بود و هنوز هم انجام خدمات فعال به عنوان یک کشیش.

آزادی مطبوعات نیز حاوی هیچ اشاره ای به 2000 حادثه, حتی, اگر چه با توجه به Stoddard شهرستان محقق لوتز تا به حال به طور مستقیم با نزدیک شدن به قربانی پدر و عذرخواهی برای آنچه که او می خواهم انجام می شود.

در واقع در دیدگاه این هفته به یک اسکودوی کیپ ژراردو CBS ایستگاه Stoddard شهرستان تعقیب وکیل اهل الیور گفت: او نا امید شده بود توسط کلیسا در واکنش به دستور اتهامات عنوان شده علیه.

“آنها کاهش یافته است به نشستن در جلسه با ما در مورد این” الیور گفت KFVS تلویزیون (کانال 12) در روز پنج شنبه. “من واقعا امیدوارم با این اظهارات که کلیسا در گذشته ساخته شده است در مورد اینکه جدی در مورد کشیش ، در تجربه من این چیزی است که آنها به دنبال از طریق این بررسی است.”

همانطور که برای Springfield-کیپ ژراردو اسقف سخنگوی انتشار بیانیه ای در روز چهارشنبه ادعا “اسقف نشین قبلا گزارش اتهامات علیه Fr. لوتز در Stoddard شهرستان به آن شهرستان دادستان سال پیش زمانی که این اتهامات در ابتدا ساخته شده است.”

بود که خبر به Stoddard شهرستان دادستان. درباره تلفن بعد از ظهر امروز الیور گفت Riverfront بار که او هنوز برای دیدن هر گونه شواهد از کلیسا مقامات گزارش لوتز اقدامات قبلی دادستان.

“من شنیده ام اسقف نشین می گویند که” الیور گفت. “من دیده ام هر چیزی در من است که اسناد و مدارک است که در واقع اتفاق می افتد.

الیور همچنین اشاره کرد که دفتر او هنوز هم به دنبال کسب اطلاعات درباره سایر قربانیان. هر کسی با اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر دادستان در 573-568-4640 فرمت 4.

دنبال دنی Wicentowski در توییتر @D_Towski. E-mail نویسنده در Danny.Wicentowski@RiverfrontTimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im