AT&T را Stankey: DirecTV در حال حاضر به فروش می رسد تنها در مکان های که در آن کابل های پهنای باند است نه شایع’


Telco رئیس جمهور و COO میسازد تلویزیون پرداخت استراتژی در میان ملی اجرای AT&T TV

AT&T به تازگی آغاز شده در دوشنبه نورد از سراسر کشور جدید خود پرداخت خدمات تلویزیون, AT&T, TV, که ترکیبی از جریان بیش از باز کردن اینترنت با قراردادی مخفی-هزینه عناصر سنتی همراه تصویری بسته است.

صحبت به سرمایه گذاران چهارشنبه در مورگان استنلی سرمایه گذار در کنفرانس AT&T جمهور و COO جان Stankey گذاشته AT&T جدید تلویزیون پرداخت استراتژی است که در آن وقت خدمات ماهواره DirecTV, U-آیه موفق IPTV و AT&T تلویزیون در حال حاضر مجازی MVPD خدمات همه به حاشیه رانده شده.

همچنین بخوانید: AT&T تلویزیون: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد جریان نسخه AT&T حق بیمه پرداخت خدمات تلویزیون

Stankey گفت که حتی اگر AT&T پرداخت 50 میلیارد دلار به تازگی به عنوان 2015 برای خرید DirecTV, آن را همیشه می دانستم که دارایی خواهد بود منسوخ در پنج سال.

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

“من فکر می کنم در ماه ژوئیه 2015, پس از ما بسته DirecTV معامله ما بسیار روشن و گفت که در آن نقطه در زمان است که ما نمی دیدن ماهواره تحویل که لزوما رشد خودرو برای سرگرمی در حال حرکت رو به جلو” Stankey گفت: سرمایه گذاران. “ما مانند DirecTV پایه مشتری فکر آن جذاب است. اما ما احساس آوریل نیاز به ارائه سرگرمی بیش از نرم افزار است.”

یک جایگاه شایسته در بازار

Stankey گفت که رفتن به جلو, DirecTV تنها خواهد شد به بازار عرضه شده به مشتریان در یک موقعیتی اساس.

“ما همچنان به ارائه ماهواره DirecTV که در آن آن را به یک جایگاه شایسته در بازار, جاهایی که کابل های پهنای باند است نه شایع اغلب روستایی بیشتر یا کمتر متراکم مناطق حومه,” Stankey گفت. “ما همچنان به ارائه آن به مشتریان بر اساس مستقل که خود را برتر از مطالب ارائه به چیزی است که آنها مایل به. اما از نظر ما بازاریابی عضله و حرکت ما در بازار, از آن خواهد شد در مورد نرم افزار-رانده تلویزیون پرداخت بسته یا بیش از خود را به ارمغان بیاورد سخت افزار است که AT&T TV.”

Stankey نمی بحث در مورد U-verse, AT&T موفق سرویس IPTV. با این حال سایت خبری برش طناب گزارش telco تایید کرد که U-آیه است و دیگر به بازار عرضه آنلاین.

همانطور که برای مغبون DirecTV در حال حاضر لاغر-همراه مجازی پرداخت خدمات تلویزیون راه اندازی در سال 2016 و در حال حاضر اشتباه monikered به عنوان “AT&T تلویزیون در حال حاضر” Stankey گفت: این صرفا یک “تکرار” در مسیر AT&T تلویزیون.

AT&T تلویزیون full-همراه سنتی پرداخت خدمات تلویزیون فروخته شده در یک قرارداد دو ساله بر اساس آن پایه بسته با تخفیف به 40 دلار در هر ماه در سال اول. قیمت پایه بالن به 93 دلار برای دومین سال و با وجود هزینه های پنهان از جمله منطقه ای شبکه ورزش و مجموعه ای فوق العاده بالا ضربه.

خدمات جریان به اختصاصی اندروید TV-صفحه تنظیم بالا به مشتریان دسترسی به تمام گیاهان و جانوران از فروشگاه Google Play و همچنین قابلیت های صوتی گوگل دستیار. خدمات خود نصب کنید به این معنی نه تنها AT&T کردن قلاب های ماهواره ای و راه اندازی آن را نیز نمی باید به نگرانی در مورد کامیون رول کنه.

AT&T تلویزیون در حال حاضر مستقر شده در 13 ایالت تحت آزمایشی اجرا شود. Stankey فاش نمی, که چگونه بسیاری از مشتریان این سرویس تا به حال تنها که telco “واقعا خوشحال با آنچه که ما دیروز دیدیم.”

AT&T از دست داده و بیش از 4 میلیون کاربر در سال 2019 در سراسر DirecTV, U-آیه و AT&T تلویزیون در حال حاضر. این انتظار AT&T تلویزیون برای معکوس کردن کسانی که مشتری رشد و اقبال و همچنین ارائه آن چیزی مهم به بسته نرم افزاری فیبر پهنای باند با.

“ما در حال گرفتن بالاتر ضمیمه نرخ نسبت به آنچه ما را به طور سنتی در فروش پهنای باند با ماهواره” Stankey گفت. “ما شاهد بالاتر نرخ رشد از آنچه ما به طور معمول را ببینید و من فکر می کنم که رانده شده توسط این واقعیت است که این محصول به روز تر و غنی از ویژگی های محصول می باشد. و البته این واقعیت که ما در حال حاضر می توانید بسته نرم افزاری آن را بیشتر جذاب در برخی مناطق مانند ما فیبر رد پا و پیشنهاد بسیار جذاب بسته نرم افزاری بر روی آن—مشتریان را از آن آگاه هستند و علاقه مند به امتحان کنید و پا زدن لاستیک بر روی آن. بنابراین احساس خوبی در مورد آنچه که این تیم قادر به انجام بیش از این دوره از زمان و آن را به جلو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>