AT&T را استفنسون: شبکه برگزاری ‘بسیار خوب’


اعتبار میلیاردها در شبکه سرمایه گذاری; ستایش سی ان ان به عنوان “اولین پاسخ’

AT&T مدیر عامل Randall Stephenson سی ان ان گفت که ارتباطات زیرساخت در حال برگزاری است تا با توجه به جدید کروناویروس محور واقعیت “چهره به چهره” تعاملات در حال حرکت به تلفن و کامپیوتر است.

او گفت: وجود نشانه هایی از “استرس” و نیاز به انجام برخی از “تقویت شبکه.” اما او گفت که این شبکه انجام شد “کاملا خوب”–پس از آن به روز رسانی است که به “بسیار خوب”– و آن است که یک تظاهرات از ایالات متحده سرمایه گذاری در زیرساخت های ارتباطی و نه فقط AT&T اما T-Mobile و Verizon.

او گفت که سرمایه گذاری میلیاردها بر میلیاردها دلار است که در حال حاضر پرداخت در زمان بحران ملی.

او می گفت این را از یک صفحه وب در یک تقسیم صفحه نمایش مصاحبه با سی ان ان برایان Stelter (منابع موثق) در استودیو. سی ان ان متعلق به AT&T.

پرسید: اگر کار جدید-از-خانه فرهنگ خواهد اثر دراز مدت تغییرات استفنسون گفت: AT&T تا به حال شده فکر کردن در مورد که “زیادی است.”

او گفت که او فکر کردم این بود که به علت کسب و کار به ارزیابی مجدد چگونه آنها را انجام دهید که کسب و کار است. او گفت که او فکر می کرد که یک غذای آماده خواهد بود که فن آوری می تواند به اثبات می شود “بزرگ توانمند ارتباطات و اجازه دادن به مردم برای انجام کار از خانه و مراقبت از کودک و کار در همان زمان.” فکر می کنم زمانی که ما آمده ایم از این کار این است که دقیقا آنچه که ما در حال رفتن به.”

او گفت که یکی از دلایل AT&T در تلاش بود تا مطمئن شوید که آن را shored تا ترازنامه و ادامه داد: برای سرمایه گذاری در این فرآیند به دلیل “هنگامی که ما آمده ایم از این و ایالات متحده خواهد آمد از این ما باید حفظ رهبری در تکنولوژی ارتباطات” که به معنی ادامه به سرمایه گذاری در 5G و تکنولوژی های جدید.

پرسید که چه او از 2 تریلیون دلار بسته محرک کنگره در حال کار بر روی عبور اوایل هفته آینده و اینکه آیا بود که به اندازه کافی استفنسون گفت که او نمی دانست.

استفان یک عضو از یک کسب و کار میزگرد که مشاوره به رئیس جمهور. آنها را ملاقات کرد (عملا) با رئیس جمهور و آنها او را توصیه به محرک نیاز به بزرگ و جسورانه است. او گفت: آنها می دانند که نمی توان آن را به عنوان دقیقا هدفمند به عنوان آن باید باشد “اما ما نیاز به گام تا و کمک به اولین مصرف کننده [و] ما نیاز به کمک به کسب و کار کوچک” او گفت Stelter.

او گفت: AT&T نیز دفاع برای کمک به برخی از “بیشتر تاکید کرد:” کسب و کار مانند خطوط هوایی “که واقعا مهم برای عملکرد جامعه است.”

او گفت: “directionally این لایحه در جای مناسب اما آن سخت است برای گفتن که اگر آن را دقیقا همان چیزی است مورد نیاز است.

Stelter پرسید که چه آن را مانند به خود اخبار بخش در طول یک داستان شبیه به این.

استفان گفت که او و دیگر رهبران کسب و کار به دنبال این بودیم که آن را به عنوان زمان جنگ “و همه نیاز به گام تا و انجام بخشی خود را.” او گفت: مطبوعات دارای یک بخش حیاتی “به مطمئن شوید که مردم ما مطلع هستند و مطمئن شوید که سیاستمداران ما باید وسیله ای برای برقراری ارتباط به نگه داشتن مردم پاسخگو مردم در قدرت آن است که آیا مدیران عامل مثل من یا سیاستمداران به نگه داشتن مردم پاسخگو در طول این زمان و گرفتن اطلاعات به مردم است.”

او ادای احترام کردند سی ان ان برای آنچه که او خود را با نام “فوق العاده” کار می کنند. “[من] را کلاه من خاموش به سی ان ان. ما صحبت کردیم در مورد مراقبت های بهداشتی حرفه ای ما صحبت کردیم در مورد ارتباطات [زیرساخت] افرادی که از خطر خود را. سی ان ان و روزنامه نگاران در حال انجام همین کار است. من فکر می کنم شما به عنوان اولین پاسخ دهندگان خودتان. فقط تشکر از همه در CNN برای آنچه شما انجام می دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>